Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :DDD...chtelo by to aktualizovat rceni zlodej krici chytte zlodeje na zlodej krici chytte cheatera. Predvadis tady pokrytectvi v te nejcistsi forme.
  • sry ale na radoby pravni rozbory není nikdo zvedavej
  • Jack1947
    Nevím co bych tady komentoval snad jen že nemůžeš házet do jednoho pytle.

    Cheateři jsou mnohem větší zvěrstvo.
  • Jo, a kdyz uz jsme pri tom co by komu nemelo prochazet - uz za hry platis, Jacku? Ze jsi nejak zapomel mezi smejdy zahrnout taky piraty...kradez je taky proti pravidlum... ;)
  • To jsou, ale úplně jiný typ her. Nemůžete srovnávat grindovací peklo jako je WoW s FPS hrou.

    Rainbow Six si můžete plně vychutnat hned od začátku a každou vteřinu hraní máme přes sebou 100% herního zážitku a vše zavísí hlavně na vašem skillu.

    Zatímco grindovací peklo má jenom jeden hlavní cíl a to co nejvíce natáhnout vaši hrací dobu, aby jste zaplatil další měsíční poplatek za hraní.
    Navíc to grindování je strašná nuda, tisickrát musíte označit cíl a čekat než vaše postava POMALU umlátí nepřítele k smrti... Lidi pak mají potřebu nějak obejít tu nezáživnou pasáž a proto kupují grindovací boty. Je to trapnější od vývojářů takhle lidi okrádat o čas touhle nezáživnou částí...

    PS: grindovací boti by podle mě měli být povoleni.
    Ale takový Aimbot je něco co totálně kazí hru, za tohle by měl být automatický perma ban.
  • Jack1947
    Jen tak dál, škoda že jiné firmy se neumí takhle hezky postarat o tu verbež.

    Nevím kdo je větší šmejd jestli hacker/ glitcher exploiter nebo ten kdo na tom profituje *16* *10*
    Neměli by to procházet nikomu, a nic co je proti pravidlům. I když největší aimboti jsou většinou Korejci ci jsem slyšel v OW. ( dokonce se tím i chvástají v jwtb videjích)
  • některé lidi to zajímá.

    Pokud vás to nezajímá, tak můžete jít zpátky do diskuzí k ME:Andromeda a všem vysvětlovat, jak to bude úžasná hra a že ta grafika není vůbec "hnusná", ale je vlastně až tak moc "hezká" že ji nedokážeme ocenit *3*
  • Je to komerční firma, takže to není ban "navždy". Většinou stačí koupit novou edici hry (+ nový účet) od Blizzardu a můžete hrát dál.
  • To vis, takhle maji zdejsi glorious alespon virtualni pocit, ze tady vladnou... :D
  • ?!? .. cože
  • Nejvic mi vadi, ze amici sem porad tahaji svoje DMCA, jako by jim patril cely svet. DMCA je zle a je potreba se mu postavit.
  • To je ovsem trochu neco jineho. JD je znacka alkoholu, ktery je zakazany pouze lidem mladsim 18ti let, jinak neni nikterak nelegalni. Vyrobce botu uz je od pocatku zalozen na nelegalnosti.
  • Soudím podle sebe, Skusil som wowko platene, potom free, a už im nikdy nedám ani cent. Ale uznávám mohou žít aj ludia co v tom vidíš hodnotu a solia prachy každý měsíc.
  • Wáu. Koukám že tu máme dalšího "Ajťáka" co o tom hodně ví že ? *3*
  • Same disliky a 0 argumentu...nojo tak uz to v diskuzich u her byva ze :)))
  • koukám že vy dva jste chytrý jak rádio... Víte kolik lidí už od Blizzardu už dostalo permanentní ban?
    Než něco napíšete, tak se aspoň informuje. Zrovna Blizzard se cheaterama lidově řečeno moc nes**e...
  • Jojo, nebo jen tak stáli v básce a čekali na honory *1* Alterac Valley *1*
  • Vzdyt ma pravdu... pokud budem brat potaz pouze zzazitek z mp her.

    Na osobne jsem koupil treba r6 siege na pc...v dobe kdy tam v kazdy deuhy hre byl cheater a politika ubisoftu byla takova ze kdyz cheatujes jednou, tak 2hod ban pak den pak tejden mesic a pak perma...(takhle nejak) ...takze tim vlastne vsem rikali: "muzete si zkusit cheatovani a kdyz na vas prijdem, muzete ho zkusit znova, maximalne vsak trikrat tak pozor na to".........

    No a pointa je ze ikdyz jsem za r6 na pc dal plnou cenu tak po mesici jsem ho koupil znovu za plnou cenu na ps4 a nesrovnatelny zazitky...s 0 cheaterama.

    Tohle tak proste je a kdokoliv tvrdi opak tak ma jen jednu platformu.
    Nebavim se tu o kvalitach her ma single nebo tech kde neni priblem s cheaterama. U naprosty vetsiny novych mp her s tim ale na pc scene problem je a to dost casty. Na konzoli proste ne.

    Btw mam jak herni pc tak ps4..
  • Krescz
    o tom se hovořilo už 10000x, Blizzard to bere jako reklamu a můžu říct, že to funguje, hráči přecházejí z freecek na offik a nazpatek podle expanze all the time *3*
    Navíc některé servery, které na tom vydělávají prachy sundává úspěšně (Nostalrius).
  • Vysvetli mi niekto preco nezaluju provozovatelov Free serverov WOWka? pokial viem, su ich desatisice, s priemernou populáciou az tisíc hracov. TO su ludia co neplatia a hraju, teda okradaju Blivajz,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit