Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenom r*tard si pořídí bota (r*tard je zakázané slovo ? wow tady je teda brutální cenzura)
  • chmm ... takze tvurce stvori hru ktera je zalozena na grindu ... aby usetril, tak veskerou funkcionalitu naladuje na klienta ... a pak se rozciluje, ze nekdo s tema paketama co mu chodej po siti nalozi presne tak, jak muze - proste si je preda svymu klientovi a vyhne se ty nude s grindem. ... No a protoze vi, ze to takhle neumi napsat kazdej, tak se rozhodne SVUJ vytvor SVY prace prodavat ...

    Pevne doufam ze to k tomu soudu dojde, protoze bliz nema sanci.

    Mam tu hromady sciptu pro svoji programovatelnou klavesnici, ktery za me obehnou v ruznych podobnych "hrach" daily. A psat ty scipty mi prijde o dost zabavnejsi, nez to porad dokola delat rucne.

    2tartus: Ad free servery, to bys jako chtel zalovat nekoho, kdo provozuje GLP software? Takovej soud bych chtel videt, to by mohla bejt i sranda. Nebo budes zalovat miliony potencielnich zakazniku za to, ze pouzivaj klienta v rozporu s licenci? To by byla sranda jeste vetsi.
  • uz se tesim jak blizzard bude zalovat humanodni roboty az zacnou hrat wowko *1*
  • Online hraní je mor, jen ať ho narušují.
  • Jack1947
    Už jsem s tebou dávno skončil...
  • Jack1947
    Overwatch nic takového neplatí maximálně mají nějakou kartu ... Hots nechápu už vůbec bizt tam jsou výsledné skore takže cheaty se asi vyplatí *7*
  • Jack1947
    Nereagoval bych -Obvious great troll -- -
  • Tilwaen
    Odpověděl sis sám. Je jim zážitkem to, že jsou za málo námahy lepší než ostatní.
  • Pardon, ted jsem si vsiml ze to nebyla reakce na me. :)
  • Ctete co pisu? R6 a jine fps si asi moc uzit na 100% nemuzete kdyz v kazde druhe hre(kole) byli ve hre cheateri... wallhack v r6 siege je fakt super vec...skill muezete mit jakej chcete ..stejne tak aimbot jak zminujete nize.

    Btw, ja nic nesrovnavam bavim se o cheatovani a "botech" obecne v reakci na to ze konzole na multiplatform i mp hry jsou lepsi co se zazitku tyka a to prave kvuli pc scene plne cheateru...na konzolich se tohle nedeje.
    A mluvim z vlastni zkusenosti a znovu podotykam ze vlastnim i herni pc i konzoli. (To pro ty decka co ani jednu ze zminenych nemaj za vlastni penize tak nesouhlasi s nicim "objektivnim")
  • co je nelegalniho na tom naprogramovat skript co hraje nejakou hru??? odkdy je nelegalni hrat hry jinak nez jako clovek? je to jen pravidlo nejahke hry ze by to jako nemeli hrat skripty ale zkutecny lidi imho kdovi jestli hromada "realnych hracu" neni uz od vyrobce script on by poloprazdnou hru malokdo hral a o prachy jde predevsim ze ano....
  • Samozrejme bys mi to auto neukrad, jenom by sis ho pujcil za ucelem vyzkouseni...
  • selskej rozum mi říká, že když si vytisknu kopii tvého auta bude ti to míň vadit než když svoje auto před domem nenajdeš protože jsem ti ho ukrad.... pro ty méně chápavé obrázek:http://www.funnyjunk.com/funny_pictures/626824/Piracy#00c054_798369
  • Navzdory pravnickym plkum, principialne a moralne to kradez je. Nekdy staci pouzit selsky rozum misto odbornych poucek.
  • perma Ban dava len chuck noris ;)
  • asi nieje nelegalni, kedze uz roky sa veselo predava, dokonca odvadzaju dane, takze STAT ho nepovazuje za nelegalni. Mozeme hovorit o nemoralnosti, ale v nemecku je zjavne legalne predavat vlastny software ktory sa pouziva spolu so softwarom inej firmy.
  • Nic neomlouvám. Souhlasím s tím, že pirátství je hnůj, že je to nemorální a že mě štve, že kvůli tomu vymýšlejí krávoviny jako Starforce a Denuvo. Je to samozřejmě porušení zákona a může to být i trestný čin. Ale prostě a jednoduše to není krádež.
    Hrozně mě štvou lidi jako ty, kteří používají špatný termín s tím, že se z toho stane všeobecně označení onoho činu. Něco jako, když novináři zprznili výklad slova hacker.
  • Zlodeji maji tendenci vsemozne si to omlouvat...
  • zaty
    Užívání software bez pořízení licence, nebo v rozporu s EULA není krádež.
  • P.S.: podtrhuju slovo radoby

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit