Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    těch zajímavých věcí je tam mnohem víc, to by jsi věděl, kdyby jsi to vůbec hrál... jak vyšlo nedávno najevo, velké množství haterů death stranding, tu hru nikdy ani nehrálo... s takovými se nemá cenu dohadovat, takoví si jen chtějí anonymě zahejtovat....

  • Wolfcastle

    vyvažování baťohu 😂 to je tedy ta jediná originální věc co tahle přehlídka nudy má? jo to jsem si vždy ve hrách přál....

  • Jack1947

    Uvidíme co na pc... tenhle rok.

  • Derp_1337

    Máš pravdu. Ten příspěvek nebyl moc jasný, ale když jsem si to přečetl ještě několikrát, tak mi konečně došlo, jak to ten básník myslel 🙂

  • toka

    Pleteš si slovo "originální" se slovem "rozporuplné".

    Každopádně díky za ukázku toho pověstného Kojima fanboismu :)


  • Bych řek, že tak to myslel. Slay the Spire neni nic moc originálního, protože už dřív vyšly hry jako Darkest Dungeon, nebo Hand of Fate...

  • Houdini

    Baba is You!

  • TheGGG

    na MT si můžeš klidně založit 100 účtů z jednoho PC a ani nemusíš cokoliv měnit, pak můžeš z vlastní blbosti (nebo na zakázku?) review bombovat a trollovat co chceš... v tomto případě doporučuji spíš se podívat na hodnocení na PS store, kde je přes 2000 hodnocení v průměru to dává kolem 4,5/5 hvězdiček. 4,5/5 je řekl bych skvělé hodnocení, u takto experimentální a komplexní hry, která není pro každého.

  • TheGGG

    hodně pochybuji, že jsi v roce 1998 řešit vyvážení baťohu s aplikováním fyziky při pohybu přes různé překážky... no comment

  • TheGGG

    nevím jaké jsi měl výhrady k metal gearům, ale neznám jinou sérii jako MGS, která by tak lpěla na detailech a možnostech vypořádat se s bossy nebo řešit určitou sytuaci (samozřejmě to záleží díl od dílu, ale vždy to byl unikátní zážitek).... popkulturní narážky a hlášky jsou jen třešnička na dortu, stejně jako promazlené lore a postavy, které se okamžitě stali klasickými charaktery... v DS kojima víc experimentoval, protože nechtěl další MGS a většina věcí se mu vydařila skvěle. Že to je taky hodně cheesy a over the top, to už patří k japonské kultůře, kdo viděl nějaký anime, nebo hrál víc japonských her (nepočítám ozápadněný paskvil typu RE7), ten se nemůže ničemu divit...

  • TheGGG

    death stranding byl pořádný mind fuk, o tom žádná... spousta lidí si udělala z Kojimi Big Bad, aby měla na co nadávat, ale málo kdo to pak taky hrál, aby mohl oprávněně posoudit klady a zápory. Je to první hra, kde jsem měl zčernalé omrzlé nohy a kde si postava odlamovala nehet na noze (což jsem zhodou okolností taky musel v době hraní DS irl podstoupit, díky bohu lokálně umrtveno). Takže nic mě nedalo větší zážitek než vidět ve hře trhání nehtu, když vím, že jsem na skutečný trhání obědnanej k doktorovi... a už jen za to té hře dávám 8,5/10

  • TheGGG

    já DS hrál a originální to bylo hodně, úžasná story, střelené postavy, skvělý design, tuny easter eggů a parádních detailů (včetně černých omrzlých končetin a odřených chodidel)... samozřejmě že hodnotí celá redakce, holt mají jiný vkus než ty. Taky se mě s tím někdy těžko smiřuje, ale je třeba s tím žít...

  • TheGGG

    samozřejmě, že to MT promazal, když tam naskakovali denně doslova stovky ctrlc + ctrlv negativních 0/10 recenzí, od lidí co i přiznávali, že to nehráli... btw: to stejné udělal MT u astral chain kde taky promazal pár trollů...

  • triptich

    no neviem, ale baba is you je kde? nič proti zvolenej trojke, kvality
    tam určite sú, ale keď sa bavíme o orginalite a nezmienime babu, tak to
    považujem za ťažký prešľap panstvo.

    OK, je to vaša voľba. ja by som určite vyhodil DS, nakoľko to bola krutá strata času (všetko čo tá hra obsahuje šlo ťažko mimo mňa. asi mám smolu, alebo starnem) a prvé miesto by som nahradil baba is you.

  • lito

    ještě bych dodal, že to je hra, která získala 3/10 4/10 5/10 6/10 7/10 8/10 9/10 a 10/10 a s velkou pravděpobností vyhraje nejvíce her roku. 

  • lito

    tam zmizly nuly přesně jako ty dneska. Ta hra je pod brutálním hejtem. Ty nuly tam byly před tím smazáním úplně stejné. 0 recenze a 150 lidí souhlasilo. Samozřejmě jede se masivně přes proxy. Naprosto směšné.

  • Tam ide asi skor o to, ze "zazracne" zmizlo niekolko tisic negativnych recenzii od pouzivatelov a hra sa posunula znacne vyssie. Ano, je vela trollov co tomu da 0, ale rovnako vela aj co daju 100. V konecnom dosledku su dobre hry vysoko a tie zle nizko. Nintendo hry maju aj pri troloch vysoke hodnotenia.

    Ak chces "smerodajnejsie" recenzie tak STEAM ponuka to najlepsie co mozes najst. Hru hodnoti len clovek, ktoru ju hral a ukaze ti aj kolko toho nahral.

    Hodnotenia od recenzentov tiez nemusia byt pravdive, nakolko by sme boli mozno prekvapeny kolko recenzentov ani hru nedohra. Nehovorim o 100% dohrani, ale o tom, ze si zahra 3-4h a potom na YT pozre gameplay na konci hry.

  • lito

    další originální věc na DS.

    I přes měsíc stará hra motivuje trolly naklikávat stovky nul na MT.

    https://www.metacritic.com/game/playstation-4/death-stranding/user-reviews?sort-by=date&num_items=100


    Dnes vydaná recenze s 0 má 179 souhlasů. 

  • lito

    ty vedeš debatu o kvalitě hry a ne o originalitě. Pochop to konečně. I céčkový příběh může být originální. Pleteš si pojmy a dojmy.

  • lito

    ty ale debatu vůbec nevedeš o originalitě. Chápeš? Dle mého jsi mentálně blbý, nebo prostě potřebuješ vypustit žluč. Tak se uklidni, ztrapňuješ se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit