Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Meow

    Wow, ty kydy v tom článku. :-D Jak vám to Kingdom Come a Vávra musí ležet v žaludku. :-D Bohužel pro vás je ta hra úspěch. 

  • misho8723

    Mal si spresniť, že šlo o PC hru roku.. 

  • Paul_cz

    Na to, že je to jeho první RPGčko a většina teamu byli lidi co nikdy nepracovali na hře to je hodně solidní úspěch, ano. Ale na úspěch Bethesdího Fallout 76 to nemá, to je jasný.

  • jindra.veliky

    je vidět, ze rozhodoval nacionalismus

  • Mart9

    Gratuluji Kingdom Come ke zvolení hrou roku! Mám velkou radost, že uživatelé games.cz ocenili její mimořádné kvality.

  • Mart9

    Pro mě byl překvapením, protože jsem čekal kvalitní hru, ale nečekal jsem, že bude až tak výborná. Tam je prostě všechno dobře.

  • lito
    6002. 6001. jsi přece ty 😉
  • takze lito je 6001. femtuv ucet? 😀

  • lito
    To je úspěch. Nákonec má Vávra jen o 224 méně her roku než Skyrim.
  • LiarForHire

    Nechápu proč byl Spider-man překvapení, studio Insomniac mělo 8 kvalitních her a jedno zklamání.

  • Paul_cz

    Za mě dobrý výsledky, RDR2 je pro mě nejlepší hra od Witchera 3 a na KCD se chystám až vyjde i poslední DLC a bude to komplet, ale z toho co jsem zatím hrál si to zaslouží.

  • lito
    Až na to hlupáčku, že každé hlasovaní bylo odděleno, takže se to hlupáčku nesčítá. Ale dobrý pokus. Určitě má 9000 tisíc pro RDR2 větší hodnotu než pár hlasů trollů na Games.cz 
  • Paul_cz

    Kingdom Come vyhrálo v německém Gamestaru jak RPG roku, tak HRU roku.

  • maly zamysleni nad cisly


    pokud rdr2 ziskalo 9000 hlasu celkove, ale jen 2000 v ramci ps4 a tam dokonce prohral s gow


    to jako 7000 hracu z jinych platforem v hlavni kategorii nezistne pomohlo? 😀 (1000 hlasu mel na xboxu, takze 6000 pc hracu se neudrzelo?)

    9000 nemaj ani vsechny ps4 hry dohromady


    uplne vidim jak femto zalozil 6000 uctu, aby nenechal nic nahode

  • Llour

    Jenže milá redakce jako důvod, proč vyhrálo KCD RPG roku uvedlo patriotismus. Tak jsem dal příklad, že čtenáři největšího německého herního portálu to dali KCD stejně jako Češi. Ta zapšklost je z toho hrozně cítit.

  • lito
    rpg roku je trošku něco jiného než hra roku, že jo???
  • Llour

    Tak v německém gamestaru vyhrálo KCD mezi čtenáři kategorii nejlepší RPG roku. Že by ti Němci taky vlastenčili??? 😯

  • lito
    jedna ze dvou 😉
  • Cajicek

    Pocet hlasujicich by me taky zajimal :)


  • a jedina redakce na svete zvolila nejlepsim rpg karetni hru, to je jasna zapsklost


    snad krome jediny svetly vyjimky v podobe d:os2 tu vyhrava rpg roku pokazdy nakej nesmysl


    a letos tomu nasadili korunu, kdy za kazdou cenu nechteli dat prvni kc:d, tak tam radsi dali uplnou ptakovinu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit