Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Majkl

    obávám se, že to tak míněno bylo, Smutný do KCD reje snad v každém Fight Clubu kde je hra zmíněna, zbytek redakce to poslušně papouškuje, nakonec se to u nich nedostalo ani do top 10 nominací

  • Majkl

    pravda, na Vzburu Donských rytierov to zdaleka nemá 🙂

  • No jo, ale hrát tohle na konzoli, nemůžeš myslet vážně.

  • maros.goc

    Divinity OS 2 vyšlo v roku 2018 na PS4 a XONE

  • dworkin

    Nikdo mě nemůže obvinit, že bych nadržoval Vávrovi, ale ta zmínka o patriotismu je přinejmenším nešťastná. Prostě ve stylu "když mně se to nelíbí, tak jediný vysvětlení, že někomu jinýmu jo, je nějakej externí faktor nesouvisející s kvalitou hry". Dovedu si představit, že to úplně takhle nebylo myšleno, ale každopádně to tak vyznívá, což tahle diskuse dokazuje. Pak ty gratulace vyznívají dost křečovitě. Opakuju, nemám zájem na tom pomáhat Vávrovi. KCD bych za hru roku ani RPG roku nezvolil. Ale tohle je nešťastné.

  • Majkl

    mě jen ten vrah v klášterní zahradě a ten se vlastně ani neztratil. jen zůstal v posteli 

  • Majkl

    rekt

  • Derp_1337

    Jak tady xxxy napsal, Divinity: Original Sin 2 nevyhrálo, protože je to hra z roku 2017.

    A v roce 2017 Divinity 2 zaslouženě vyhrálo titul RPG roku. Na některých webech dokonce bodovalo i v kategorii hra roku.

  • SalemCZ

    Tohle je hlas lidu, tak třeba hlasovali všichni zaměstnanci Warhorsu, nebo se hra ostatní líbí jenom tobě ne.

  • SalemCZ

    2 a 3 místo by jste napsat nemohly? Teď nevím jak se umístili moji favoritové.

  • xxxy

    Divinity: Original Sin II je z roku 2017


    a KCD urcite na hru roka ci RPG roka ma...

  • maros.goc

    trapne ze KCD ako hra roka :) uz aj v kategorii RPG malo vyhrat neporovnatelne lepsie Divinity: Original Sin II ......KCD na hru roka určite nemá, ale tak to za tú hru zahlasovali aj tí, ktorí tú hru nehrali

  • Knifer

    Tak to jsi měl docela štěstí mě se pravidelně ztrácely NPC nebo se jim mazala paměť ale bylo to v zárodku takže to nejspíš pak opravili nicméně mi to znechutilo další postup

  • Majkl

    s bugy to nebylo zas tak zlé, alespoň já na žádné vážnější nenarazil

  • omiklon

    Bugy a frustrace přece..

  • Majkl

    Gratulace Kingdom Come k obrovskému úspěchu, redakci posíláme mastičku na opruzeniny! 😎

  • Majkl

    vtipné na tom je, že většina členů redakce jednu z nejlepších českých her co kdy vyšly ani nedohrála, jestli vůbec někdo, velmi profesionální 😬

  • Derp_1337

    Tak na Games bohužel redakční hlasování probíhá ve velmi úzkém okruhu 6 lidí, takže není žádným velkým překvapením, že ti lidé mají v některých věcech na hry dost podobný/vyhraněný názor.

    Kdyby redakce počítala i hlasy externistů, tak by ty výsledky byly určitě rozsáhlější.

  • Derp_1337

    Proč zapšklost? Sice to prohlášení o patriotismu bylo možná až moc odvážné, ale určitě se na hlasování projevila třeba nostalgie. Člověk si jen tak nezahraje hry z českého středověkého prostředí.

    A k německým anketám? Němci měla vždycky v oblibě rytířské hry ze Středověku. Žádné velké překvapení.

  • Mart9

    Poukazuju na to celou dobu, naprostá ostuda games. Neustálé posměšky, narážky a kritika. A když jim to jejich komunita zvolí za hru roku, tak je to kvůli vlastenectví. Tak to byl asi Chuchel hned v závěsu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit