Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomekbobek
    za mě jednoznačně SUPERHOT
    • homosexual_registered
      to je názor!!!
      Ale cituji z recenze zde: „Tvůrci vymysleli skvělý koncept, ale už kolem něj nedovedli vybudovat stejně skvělou hru.“
      • tomekbobek
        To je pravda, ale mně stačil koncept a znovuhratelnost arén. Jednou tejdně si zapařim pár levelů a kocham se. Bej Neo mi žádná jiná letošní hra nenabídla :D
  • Nejlepší stříkačka
  • Titanfall 2 bylo pro me zklamani roku. Rozsirene COD nic vic, zatimco kazdej o tom mluvil jako o revoluci....
  • Jack1947
    No tak přece nebudou trhat partu ne... tak je to bavilo nejíc no. Doom byl přeci jenom až moc reeptetivní *4*
  • TheGGG
    to je snad špatný vtip
    jinak: top je samozřejmě BF1, pak titanfall 2 a nakonec nové CoD které překvapilo kampaní.
    K výběru redakce se radši ani nebudu vyjadřovat, aby zas na mě nedopadla tvrdá pěst demokracie....

    As to the evil which results from a censorship, it is impossible to measure it, for it is impossible to tell where it ends.

    Jeremy Bentham
  • Veskoslav
    1. Doom
    2. Titanfall 2
    3. Dishonored 2 (i když fakt nevím, kam tu hru zařadit)
    4. Overwatch
    5. Shadow Warrior 2
    • Dishonored patří do katerogie adventura...
    • Na jakou jsi hral dooma obtiznost? Ja na nightmare, nechlubim se ale jsem proste dobrej... jinak se divim ze nemas na prvnim miste overwatch asi jsi dostaval posledni dobou na budku. Hold multiplayer neni zadna sranda
  • flash789
    Strilecky me nejak prestaly bavit, driv jsme je hral rad ale posledni roky vubec. Jedine snad Borderlands 2 ktere me tak nejak bavi porad. Ale docela bych chtel aby Team 17 ozivil svoji serii Alien Breed 3D, ty dva dily co vydali kdysi na amize byly ve sve dobe excelentni a davali na zadek i samotnemu Doomu., jenze oni se porad patlaji s tema cervikama.
    https://www.youtube.com/watch?v=vstH_dZNqlI

    ve sve dobe Alien Breed 3D disponoval takovymi vecmi jako pruhledna voda, granaty z granatometu s odrazeli od zdi, takze se daly poslat za roh, tocita schodiste, multiurovnove lokace, stinovani, svetelne efekty a dalsi veci o kterych se Doomu ani nezdalo, ale je fakt ze AB3D vysel az dva roky po nem, ale na Amigu to byl next gen jak prase. TEAM 17 umel, dneska jsou jen svojim stinem, kez by se probrali.Jo, a ta obtiznost, to byla hra kde se z chlapcu stavali muzi :)) Dark Souls je oproti tomu obtiznosti arkada pro chrome:)
  • 1. Shadow Warrior
    2. Titanfall 2
    3. BF1

    Hodnotim len SP a viac FPS som tento rok nehral, Doom ma este len caka. Overwatch je u mna v kategorii multaku ;-)
  • Morraw
    Za mě Dying Light: The Following a Primal mě taky mile překvapil.
    Dooma jsem si proletěl, ale tyhle střílečky jsou pro mě dost repetetivní. Byť to byla vtipná a svěží hra. Shadow Warrior byl mírným zklamáním po výborném prvním dílu.
  • funza
    tohle měl vyhrát doom a overwatch best of multiplayer kterýho se tím to asi nedočkáme

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit