Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Za mě bezkonkurenčně Titanfall 2. Původně jsem myslel, že to bude Overwatch ale ten mě poměrně rychle přestal bavit. Titanfall letos nemá konkurenci ani singleplayeru.
  • Blizzard by na Games vyhrál i kdyby nakadili do papíru a vydali to jako hru.
    • No vidíš, nědo neudělá dobrou hru s nejlepším týmem a sto miliony rozpočtu, Blizzard udělá hitovku i z toho lejna v papíru.. kdo umí, umí *1*
      • TheGGG
        a ani by se to od jejich ostatních her moc nelišilo...
  • Singl jednoznačně Call of Duty: Infinite Warfare.
    • TheGGG
      ty si děláš srandu, ale toto CoD bylo pokud jde o single jedno z nejlepších a rozhodně překonalo v SINGLU BF1 a možná i titanfall 2
      • Tak vzhledem k tomu, jaká je single BF1 kravina bych se ani nedivil...
      • Nedělám si srandu. Call of Duty jsem ignoroval už hodně dílů, až do tohoto.
        • Jelikož jste ignoroval několik předchozích dílů, tak vám Infinity Warfare může přijít "novátorské" nebo zajímavé, ale jinak je to pořád bída. I když je o trochu lepší bída než pár předchozích dílů ;)

          A osobně single player, který se dá dohrát za 6hodin, ani nepovažovaji za hru.
          Pokud nemáte zájem hrát multiplayer, tak vyhodit 60$ (1500kč) za 6 hodin hraní je hrůza.
          • TheGGG
            lepší 6 hodin nabyté akce, než 60 hodin nudného open worldu... pro mě je 1600,- nic a nové CoD si kvůli singlu klidně koupím...
  • kubi-wan
    A já bych to dal DOOMovi. Už hodně dlouho jsem nehrál tak krystalicky čistou (rozuměj zábavnou) střílečku, kde jsem byl vyloženě nadšenej z akce, z hudby, ze všeho, co se tam děje. A taky z toho, že ze mě vývojáři nedělaj blbce.
    Vedle DOOMa je pro mě prostě všecko ostatní tak nezajímavý...
  • JohnyTheZik
    Kazda hra Blizzardu neni hit, viz Heroes of the Storm :D..
    Jinak Overwatch proc ne, za sebe bych asi rekl Titanfall 2 (uz jen kvuli ty sp kampani) a nebo BF1 friends in high places a pigeon scena :D!
    • Tjn, že si nechali utéct Icefroga a Dotu byla jedna z největších chyb, co Blizzard udělal
      • True story.
  • Lukass
    Uplne vim jak to myslis, a souhlas. Doom je fakt pecka.
  • Preed
    Overwatch pohode,ale vďaka bohu za doom,krištálovo čistá hratelnost doprevádzaná metalovým besnením prispôsobená na rok 2016, vítazstvo dizajnu.
    • desing? Aréna - vystřílet vše - aréna - vystřílet vše. Tomu říkáš vítězství desingu. Ale jdi prosím tě.
      • Preed
        Nie,dizajnu hovorim tomu ako sa v tej hre striela,FPS posledných rokov zabudli na to najdolezitejsie, feeling zo strelby,pre mna v tejto hre nemusi byt ziadny pribeh,ani to nemusi mat logiku,proste ma bavi zabijat demonov na zvuk metalu a to je pre mna najvacsie vitazstvo ktore mohli dosiahnut,nepotrebujem cutsceny,nepotrebujem stealth,nepotrebujem prehnane RPG prvky(aj ked nejake su,ale funguju imho), regenerujuce zdravie,obmedzeny pocet zbrani,jedine co chcem je rozhodnut sa ako a kedy zabit dalsieho demona a nech sa mi hra nestavia do cesty.
        • Ve zkratce ti stačí bezduché střílení za doprovodu bezduché hudby. Ta hra v podstatě krom aktuální grafiky nenabízí nic nového oproti 20 let starému typu FPS, které mě ani tehdy nebavily. Osobně si myslím, že Doom 3 nebyla špatná cesta, i když to prostě nebylo dokonale ani zdaleka, tak bych od nového Doomu čekal tuhle cestu, kterou by samozřejmě vypilovali. Nemám s tím absolutně žádný problém, že se ti to líbí, ale tohle prostě není materiál na nějakou hru roku, to samé si myslím o Ovewatch, takže je mi celkem jedno, co za FPS to vyhrálo.
          • Doom to co dela tak dela proste skvele. Chapu ze to nemusi byt pro kazdyho ale pro nas hrace ktery Doom chytil za srdicko to urcite stoji za to.
            Co se ty bezduchy hudby tyce tak za sebe muzu rict ze bych tenhle rok jen tezko hledal hru ktera me svym soundtrackem nadchla vic.
            • Jo, nový Doom je vracečka k pořádný, rychlý a krásný FPS. .... Ovšem pak je tu ještě BF1, který má všechny tyhle vlatnosti Dooma(nejen přeskakování a šplhání na překážky, vyšší místa) + praktická zničitelnost celého prostředí + bitevní loď + bitevní vlak + bitevní vzducholoď :D :D za mne letos BF1.
          • Preed
            To,ci je nejaka hudba bezducha je subjektivne,myslel som tym skor to,ze sa mi hudba hodi do tej brutalnej akcie,lepsie ako nejaky ambientny bordel ktory prestanem po chvili pocut lebo je nudny ale inak ano,asi mi chybala na trhu bezducha FPS,trh by samozrejme mohol byt vyvazeny ale uz ma prestalo bavit ako do FPS neustale pchaju bordel ktory nie je dobry ani tam nema co robit.Rage a jeho nezmyselne jazdenie buginou na co mi to je? BIoshock Infinite(a ine hry) a obmedzovanie moznosti drzat viac zbrani,ja sa chcem rozhodnut s cim strielam,nechcem milosrdne cakat na vyvojara ze mi pod nohy hodi zbran lebo on sa tak rozhodol,kazi mi to hru.A to,že singleplayer modern military shooterov nema s dobrym FPS nic spolocne ani nebudem hovorit,ano clovek si moze sem tam dobre zastrielat ako v Titanfall 2 na 4 hodiny ale nemohlo by trvat ani o chvilu viac. Shadow Warrior 2(1 ma bavila) a lootovanie itemov zo zeme? na co mi to je? ked sa chcem hrabat v inventari budem hrat RPG(vsetka cest Borderlands ale Borderlands pred tym nebolo cistokrvne FPS),takze tak.
          • Wolfcastle
            Nepochopils.... já ho chápu stejnej pocit jsem měl u hry F.E.A.R. střílečky mne nikdy moc nebraly, ale tahle hra byla neskutečně super asi neni úplně vhodné použít slovo design, ale ten pocit ze szřílení měla ta hra neskutečnej hraje se to famózně, žádné neohrabané zaměřování kdy člověk ví že vystřelil správně jen to hra nějak neevidovala znáte to trefíte se a stejně nic
  • Blizzard je sice moje nejoblíbenější vývojářská firma, ale už mě ten Overwatch úplně všude štve. Díky neskutečnému mixu žánrů zasahuje do všech možných kategorií a vyhrává. Hrál jsem jen Betu, ale i tak si mě tahle hra stihla omotat kolem prstu a to na střílečky moc nejsem. Spíš vůbec. Ale za fps roku bych zvolil úplně jinou hru. Deus Ex.
    • SugarCoffeeTeaRumBoom
      Deus Ex hlavne nie je strielačka, je úplne jedno kedy vyšla. Alebo to bol pokus o troll?
      • SugarCoffeeTeaRumBoom
        Ak dvaja rôzny ľudia nesúhlasia s tým, že Deus Ex nie je strieľačka, tak začínam vážne pochybovať o tom na čo sem chodím *11*
    • Hups, Deus Ex vyšel až letos. Takže v tom případě Shadow Warrior.
      • uaxpk
        Ne. Vyšel v loni.
  • Mne sa nový Doom nepáčil. Som rád, že žáner bezduchej FPS už je minulosťou. Mix žánrov ako Overwatch je budúcnosť, preto aj nový Quake bude v jeho štýle lebo Quake Live komerčne prepadol.
  • Za mě určitě shadou wariorr, nebo shei de que II.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit