Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja by som dal titul strategia roka manazerovi ktory vypusti rts na pc trh a caka ze sa zaplati....
    • SC2 se vůbec nezaplatil... *15*
  • Už aby vyšly Xenonauts 2. Tyhle konzolovité xkomy a hipsterské hrůzy DD mě akorát znechutí.
    • Jj na to se taky tesim!
    • zahraj si Shadow Tactics, bratře.
  • Jediné co mě doopravdy zaujalo je Steamworld Heist.
    • u toho jsem si taky rikal, ze to je hra vicemene pro kazdyho, redakce zrejme neni kazda
  • Jack1947
    Koliik těch strategii asi bylo hehe *7* a těch dobrých?? SHoadow tactics asi byla dobrá hra navíc ta inspirace Commandos hmm... tak asi joo

    Tedy je to lepší než anketa a trolling od čtenářů - Best of de čtenářů to by dopadlo - nechci ani pomyslet

    *7*
  • flash789
    A uz to jede..jupii..indie hry na prvnich mistech...dalsi vyhlasovani nesleduju..
    • DwaR
      súhlas. je smutné, že najkvalitnejšie hry poslednou dobou tvorí najmä indie scéna a "AAA" štúdiá len doťahujú. ale treba to brať ako prísľub do budúcnosti. indie vývojári vyšľapú cestičku a mastní kravaťáci snáď pochopia, že hry sa dajú robiť aj inak, nie len každoročným recyklovaním toho istého.
      nič proti CoD, assasinovi, či far cry. každému, čo ho baví a zarobiť tiež treba. no chcelo by to 2-3 odvážne projekty, ktoré vkročia do neznáma a prinesú niečo nečakané aj v mainstreame.
    • A uz to jede..flashiiik...brekot o indie mezi prvními posty...další trolling nesleduju..
    • Tak, je to takovej klasickej trolling, místní každoroční tradice - je tam Darkest Dungeon, který tam nemá co dělat, a naopak tam není Total War: Warhammer, který by tam patřil, klasika.

      Spíš by mě zajímalo, jak se nejlepší hra vybírá a jestli například pro nejlepší strategii hlasuje i redaktor X, který žádnou z nominovaných her nehrál, protože strategie nehraje, nebo jestli nejlepší hru volí jen ti z redakce, co strategie hrají, kolik ze seznamu jich hráli atd. - prostě jak to funguje. Nikomu indie samuraje neberu, jen by mě zajímalo, jak k nim redakce došla.
    • ringmancz
      • flash789
        *1*
        • Veskoslav
          Směješ se vlastnímu vtipu, protože nikdo jiný se nezasměje?
          • flash789
            ne, ale z nejakyho duvodu jsem stvoril double post, tak sem ten druhej upravil na smajlik, pac smazat uplne to nejde. Ale to je tak kdyz nekdo provokuje a nevi co se stalo.
      • flash789
        neumis se vyjadrovat ze mluvis obrazkama jak cvicena opice?
    • Veskoslav
      Pravda. Kdyby to vyhrála ta japonská kravina, tak tu tečeš ještě teď:)
      • Pochybuji že máš 3DS a dvakrát pochybuji, že jsi hrál nějakou hru ze série Fire Emblem. Takže jsi ty soudy o kravinách nech trolle...
        • Hele, salty japboy samozvaný mesiáš dorazil, aby nás poučil, co je kvalitní strategie.
          • flash789
            co to? slanej japonskej chlapec?..co to presne znamena clovece, ja uz sem starsi rocnik a tahle internetova mluva mi moc nejde:) nebo mluv cesky, ne kazdej je z internetu tak retarrdovanej ze se neumi normalne vyjadrovat.
        • Veskoslav
          A další inkognito, co mi nadává do trolů? Klidně si hačni vedle Flashe a můžete se bavit nad tím, jak je to nefér, že to nevyhrála japonská tvorba a pobrečet si. Možná si můžete dát sraz hráčů tohoto skvostu v ČR. Myslím, že stůl pro 10 lidí bude stačit.
          • Veskoslav
            Jediný důvod, proč jsem napsal japonská kravina je kvůli flashovi. A ty mě znáš? Jak říkám znova, hačni si vedle flashe než ti na tom pískovišti opět sežere všechen písek:)
            • # *15* Troll rage *15* #
            • Veskoslav
              Bůů všichni jsou proti mě. Bůůů někdo souhlasí s tím trolem Veskoslavem. Bůů mámíííí..... *7*
            • Tak to jsi velký troll, že jsi to napsal jen kvůli flashovi, pak sis to dospěle proklikal a je to trolle, že ano?... Dobrá práce, dneska máš splněno...
          • Mně je úplně uprdele, co za hru to vyhrálo chlape. Nehrál jsem ani jednu z těch pět her, ale tak trochu tě znám, takže vím, že trollíš bez znalostí. Hrál jsem Fire Emblem: Awakening a bylo to moc fajn, takže se dá očekávat, že Fire Emblem Fates bude do hodnocení "kravina" dost daleko. Jinak jsem úplně stejný anonym jako ty *3*
  • Tak to je blbý... já ani jednu z nich nehrál :/
    • jsme dva, i když já nehral letos vlastně nic, ale do best of jsem se chtěl zapojit... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit