Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Xcom 2 s Long War sa dostal u mna tento rok na prve miesto, druhy je TW: Warhammer, tretia Battlefleet Gothic Armada, ST a Civ6 som zatial nestihol.
  • Koukám, že Veskoslav zase pomocí dialogu a diskuze rozhoduje co je pravda a co není. Pamatuji si na jeho hysterický záchvat před nějakým tím rokem, kdy výhrala hra co mu byla nesympatická. Redakce to tehdy fakt "zchytala". Protože prostě si dovolila mít jiný názor. *1*
    • Trochu tě opravím - pomocí "dialogu" a "diskuse" a jak to tak čtu tak i "argumentů" jako je "kriketová pálka" nebo "japonská kravina" mistr se hned pozná *1*
    • vůbec by neměli určovat žádného vítěze, protože ani není transparentní, podle jakých kritérií vyhrál. Stačí udělat přehled nejlepších her daného žánru, jaké se za ten rok objevily.
      • No jo mohli by udělat nějakou invenci... Každý trailer pak má kolik nominací na ocenéní to dostalo, že už je mi to fakt jedno a přijde mi to absurdní...
      • Tilwaen
        Myslíš, že by pak diskuze byly kultivovanější? *4*
        • děvče, vždyť je to jedno.
          Diskuze je taky obraz herního obecenstva. Herních strávníků.

          Nenajít zalíbení ve zdejší diskuzi je tak v podstatě rovno tomu, jako pohrdat hráčskou obcí, nevěřit v její kompaktnost.

          Chci tím říct, že odpověď na otázku „kam se poděla zlatá éra“ můžeš najít i při pohledu do diskuze zde na games.
          • homosexual_registred
            jsem si taky založil profil. Jen tak mimochodem... *4*
            • homosexual_registred
              ajajaj. Smutný méďa.
            • Obrázek za 1, angličtina za 5 *5*
            • homosexual_registred
              děkuji. Také máš nádherný obrázek.
            • tomekbobek
              ten medvídek na profilovce je úžasný
  • Tohle bylo very hard já bych osobně XCOM/SHADOW dal společně na první místo...
  • easy for me.
    ST je hra roku imo.
    • Mart9
      Však taky s tím článkem čekali, až to napíšeš v diskusi o FC :D
      • *1* lolo
  • z vyberu jsem hral jen darkest dungeon a xcom2

    zatimco xcom2 byl jen trochu uhlazenejsi xcom, a porad s triggery na spawn nepratel

    tak darkest dungeon prinesl spoustu zajimavych prvku, nekompromisni hratelnost a krasnou stylizaci, takze za me dd *5*
    • jeste me bavili ty roboti ve

      SteamWorld Heist

      vyborna jednohubka, i kdyz jednohubka, na stredni pohoda, na nejtezsi jsem se zasek asi v pulce a vzdal *9*
  • Zkuste také Particle fleet, grafika hnus, ale strategická stránka skutečně dobrá.
  • jamar28
    Nový Total War v čestných uznáních jo? Zajímavý výběr.
  • Morraw
    Jednoznačne Battlefleet Gothic Armada.
  • DwaR
    no, 16-tka bol krásny a bohatý rok na stratégie (a nie len tie). a najmä guľový blesk z čistého neba v podobe shadows tactics treba vypichnút. tá hra presvedčivo ukázala chrbát konkurencii nie len vo svojej kategórii. pre mňa určite kandidát na hru roka

    P.S.: dotaz = Darkest Dungeon patrí do tejto kategórie? nehádam sa, len ja by som ju sem neradil. budiž, ja si miesto DD dosadím total war warhammer.
    P.S.2: chcelo by to doplniť spôsob výberu, alebo nejaké to obhájenie prečo je rebríček aký je, ako sa hlasovalo a pod. niežeby na tom nejak extra záležalo, ale bolo by zaujímavé vedieť, ako ste sa k nemu dopracovali. i keď kto sleduje gameplay-e, tak je mu jasné, prečo ST vyhrala. vašek s adamom pohrozili prevedením commandos do reality, ak sa ich srdcovka neprehryzie na výslnie :D
    • Chim
      S tím DD máš pravdu. Tahle hra patří spíš do kategorie Hra roku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit