Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grand
    Jednoznacny vitez je Euro Truck Simulator 2 a to ikdyz nevysel v roce 2015. I kamiony mohou zavodit !
  • Souhlas, pro mě taky, jízdní model, obtížnost bez assistentů, a hlavně konečně realistické a naprosto úžasné zvuky závodních aut- Audi Quatro konečně zní tak jak ve skutečnosti a to samé i wrc-čka a jiné skvosty. A zpracování traí, hlavně úzkého Monte Carla je jedním slovem majstrštik. Hw je hra nenáročná a optimalizace je pefektní, grafika na rally hru je bezvadná. S volantem je to nejlepší rally za poslední dekádu od dob RBR.
  • A pro mě ne.
  • Mart9
    hmm *1* My jsme to tehdy hrozně pařili s bráchou, vždycky jeden jel a druhý střílel *3*
  • bikes tu chybí. Vlastně ona tu není ani recenze. Jinak Project Cars bych přesunul do zklamaní. To bylo slibů a hovínko z toho...
  • kubi-wan
    Jasný, v pohodě. Já jen, že mám ten zkomolenej název vpálenej do paměti (tenkrát vůbec bylo hrozně "cool" dávat hrám takovýhle pošahaný jména). Je to, co jsem teď koukal, dokonce ještě starší... vyšlo to už v roce '98! Sakra, vážně si začínám připadat starej *1*
  • PLuto.petr
    WRC5 mezi nejlepšímí závodními hrami roku? To vážně nevyšla žádná jiná lepší závodní hra?
  • WRC5 tam nemá co dělat. Naopak mě zarazilo, že tam není letošní NFS - i když to je jen arkáda.
  • Mart9
    tak sorry, vždyť je to snad 15 let *15*
  • pro mě takkyyyyy juppí nejsi sám. rejoice brother! *15*
  • Draken69CZ
    *15*
  • To by mě teda zajímalo, jestli Imf hrál třeba pCARS nebo Asetto na pořádném herním PC s volantem, protože pokud ano, tak by jako milovník aut nemohl upřednostnit Forzu ... nějak mi to k němu nesedí.
  • a kdo že ji to vlastně hrál na tom xboxu?
  • sleepless
    Primární slovo ve výběru týhle kategorie měl právě imf...
  • kubi-wan
    Jojo, to jsem pařil taky, i když na Rollcage to pořád nemělo. Nedávno jsem to zrovna zkoušel instalovat a kupodivu to úplně v pohodě běhá i ve Win7.
    (a psalo se to Dethkarz) *3*
  • hlavne proc zvlastni kategorii, kde vychazi tak 5 her do roka, auta se odjakziva radily mezi soutezni hry, stejne jako sporty

    kdyz muze bejt bloodborne mezi rpg, proc by nemohly bejt auta mezi fotbalem a hokejem
  • Draken69CZ
    Názor člověka který pCARS ukradl a v The Crew má nahráno 500+ hodin *15*
  • Mart9
    Pamatuješ Dethcars?
  • Určitě pCARS .... navíc si uvědomte, že místní z místní redakce nikdo auta nehraje ani je hrát neumí (A na recenze si musí zvát Imfa), což sami přiznávají, takže je trochu až z podivem, že se pouští do tady takové kategorie :)

    Btw jsem zvědavý v čem se bude (po půl ročním odkladu) lišit NFS až na jaře vyjde :)
  • kubi-wan
    Celej tenhle výčet jen ukazuje, jak moc na trhu chyběj opravdu dobrý arkádový závody.
    Tady se hraje na realismus (aspoň co se grafiky a tématiky týče), kam se ale poděly pestrý a ujetý nápady, futuristický vysokooktanový jízdy, zkrátka něco s nadhledem?
    Vkládám velký naděje do GRIPu (https://www.youtube.com/watch?v=D2dJ0WofSzs), protože to je přesně to, co dnešnímu hernímu trhu chybí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit