Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    A pro mě je to Dirt Rally.
    • Souhlas, forzu jsem tento rok hrál pouze 5, jsem trošku ve skluzu ale já vždy více preferoval rally závody takže tady je to jasný....a rallycross... ten nemá chybu! lepší jsem nezažil, obávám se že dirt rally je velmi podhodnocené
    • Souhlas, pro mě taky, jízdní model, obtížnost bez assistentů, a hlavně konečně realistické a naprosto úžasné zvuky závodních aut- Audi Quatro konečně zní tak jak ve skutečnosti a to samé i wrc-čka a jiné skvosty. A zpracování traí, hlavně úzkého Monte Carla je jedním slovem majstrštik. Hw je hra nenáročná a optimalizace je pefektní, grafika na rally hru je bezvadná. S volantem je to nejlepší rally za poslední dekádu od dob RBR.
    • A pro mě ne.
    • pro mě takkyyyyy juppí nejsi sám. rejoice brother! *15*
  • WRC 5 v žebříčku? Vždyť je to jen o trošku menší neštěstí než minule *7* Ještě si to, nedej Bože, podle tohohle žebříčku někdo koupí a bude akorát tak zklamaný... Vyměnil bych to s chutí třeba za nový Audiosurf.
    • WRC5 tam nemá co dělat. Naopak mě zarazilo, že tam není letošní NFS - i když to je jen arkáda.
  • PLuto.petr
    WRC5 mezi nejlepšímí závodními hrami roku? To vážně nevyšla žádná jiná lepší závodní hra?
  • Určitě pCARS .... navíc si uvědomte, že místní z místní redakce nikdo auta nehraje ani je hrát neumí (A na recenze si musí zvát Imfa), což sami přiznávají, takže je trochu až z podivem, že se pouští do tady takové kategorie :)

    Btw jsem zvědavý v čem se bude (po půl ročním odkladu) lišit NFS až na jaře vyjde :)
    • sleepless
      Primární slovo ve výběru týhle kategorie měl právě imf...
      • To by mě teda zajímalo, jestli Imf hrál třeba pCARS nebo Asetto na pořádném herním PC s volantem, protože pokud ano, tak by jako milovník aut nemohl upřednostnit Forzu ... nějak mi to k němu nesedí.
        • Hanzales
          Dovolím si tvrdit, že mám s volantem naježděno tak 864x více než ty a Assetto Corsa žeru a pCars docela taky. Mezi tuny nahraných hodin patří i arkády, nebo skvosty jako právě Forza série.
          Jelikož jsem nejvíce vždy tíhl k pc, ale vlastním i PS3, vlastnil jsem X360, netrpím předsudky a s tou Forzou docela souhlasím. Naprosto s jistotou ti můžu říci, že kdybych teď dostal Xone s Forzou a proprietálním volantem darem, všechno odsunu a týdny pařím jen Forzu (stejně jako tomu bylo u 4ky) ;)
        • myslíš jako tvoje herní PC? 960GTX a Hama volant?
        • Draken69CZ
          *15*
    • hlavne proc zvlastni kategorii, kde vychazi tak 5 her do roka, auta se odjakziva radily mezi soutezni hry, stejne jako sporty

      kdyz muze bejt bloodborne mezi rpg, proc by nemohly bejt auta mezi fotbalem a hokejem
    • Draken69CZ
      Názor člověka který pCARS ukradl a v The Crew má nahráno 500+ hodin *15*
  • Hanzales
    Já s tím psaným hodnocením souhlasím. Ačkoli momentálně nejvíc hraju AC, pCars, RF2, R3E a posledně hodně Dirt, tak na Forzu 3/4 vzpomínám jenom v dobrém. Bavily mně i více než GT5, ta kariéra a vylepšování aut je prostě nej a ten zápal do aut je z Turn10 opravdu cítit.
    Věřím že ta šestka je docela žrádlo na hodně hodně dlouho, i když souhlasně jak píše článek nemá možná nejhezčí grafiku, nebo hc simulátorový jízdní model.
    Mimochodem Ta Forza 4 s Fanatec volantem a Hčkem byla velmi velmi zábavná a zvuky tomu jen podkuřovaly. Jediná nevýhoda je ta investice, ale pokud někdo ještě volant nemá, Xbox má a závodění miluje, třeba ten Logitech G920 by nemusela být špatná volba. Pak už je to drahé, nebo tomu něco chybí :/
  • Grand
    Jednoznacny vitez je Euro Truck Simulator 2 a to ikdyz nevysel v roce 2015. I kamiony mohou zavodit !
    • PreidaQ
      Jen co vyjde American Truck Simulator, tak můžeme hlasovat příště. Závod se zbožím je taky závod.
  • kubi-wan
    Celej tenhle výčet jen ukazuje, jak moc na trhu chyběj opravdu dobrý arkádový závody.
    Tady se hraje na realismus (aspoň co se grafiky a tématiky týče), kam se ale poděly pestrý a ujetý nápady, futuristický vysokooktanový jízdy, zkrátka něco s nadhledem?
    Vkládám velký naděje do GRIPu (https://www.youtube.com/watch?v=D2dJ0WofSzs), protože to je přesně to, co dnešnímu hernímu trhu chybí.
    • Mart9
      Pamatuješ Dethcars?
      • kubi-wan
        Jojo, to jsem pařil taky, i když na Rollcage to pořád nemělo. Nedávno jsem to zrovna zkoušel instalovat a kupodivu to úplně v pohodě běhá i ve Win7.
        (a psalo se to Dethkarz) *3*
        • Mart9
          tak sorry, vždyť je to snad 15 let *15*
          • kubi-wan
            Jasný, v pohodě. Já jen, že mám ten zkomolenej název vpálenej do paměti (tenkrát vůbec bylo hrozně "cool" dávat hrám takovýhle pošahaný jména). Je to, co jsem teď koukal, dokonce ještě starší... vyšlo to už v roce '98! Sakra, vážně si začínám připadat starej *1*
            • Mart9
              hmm *1* My jsme to tehdy hrozně pařili s bráchou, vždycky jeden jel a druhý střílel *3*
  • Pokud člověk ocení reál a jedinečnej pocit z jízdy u každýho auta, pak je to jednoznačně AC. O tunách zdarma stažitelných modů ani nemluvě..(Forzu jsem nikdy nehrál, ale podle různých recenzí se nesnaží být za každou cenu simulátorem.)
  • Dobrý den, syn rád hraje hry na PC. Pokud když mu nakupujeme nové kousky, volíme stránku https://www.gameking.cz, kde mají skvělý výběr, i ceny.
  • Za mě jsou nejlepší závodní hry Project CARS, Forza Horizon 3 nebo DIRt
    • vždycky když ale nevim tak si vyberu nějakou závodní hru tady https://www.cshdd.cz/kategorie/zavodni-hry/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit