Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neeeeeeeeeeeeeeee *1* *1* *1*
    • Tím jsem chtěl rict , kde je South Park?? :-)
  • Princ.Jablon
    Europa Universalis IV...ooops, ona vyšla už před rokem a půl...nevadí, i když jsem jí dohrál asi už 150x každá nová hra mě baví víc, než by mě bavil tendle počin s homosexuálníma hrdinama v titulní roli :p
    • Člověče já radši CK2. EU je taky fajn, ale jakmile se ve hře objeví muškety a inflace, tak mě to moc nebaví. Já radši luky a truhly plné zlaťáků.
  • Hrál jsem nebavilo mě to :(. Pro mě Alien hrou roku (hodnotím pouze PC platformu)
  • Musím říct, že jsem rád, že jsou u vás v redakci lidé, kteří nehází Dragon Age II do koše jako úplný odpad. Sám jsem nad hrou strávil téměř 50 hodin a ačkoliv hra prošla mnohými zjednodušeními, byl tam znát obrovský pokrok, co se scénáře týče. Zatímco jednička nabídla plytkou klasiku o záchraně světa (a němého hrdinu), dvojka nabídla méně okázalý, zato však daleko komplexnější a osobnější příběh, se zapamatovatelnou hlavní postavou (a samozřejmě všemi vedlejšími) a i když je to už několik let, co jsem ji hrál, pořád na ní v dobrém vzpomínám. Co se vaší volby hry roku týče, naprosto souhlasím. Zatím mám nahráno 20 hodin a dlouhou dobu mě žádná hra takhle nechytla *3*
  • 1)The Evil Within s velkým náskokem před 2) Bayonettou, následuje 3) Metal Gear Solid: GZ - bohužel nemůže být výše, jelikož je to pouze prolog. To bylo to nejlepší a teď to nejhorší: 1)Dragon Age:I, 2) Divinity: Original Sin, 3) Wasteland 2. Následuje Guilty Pleasure a tam jasně vede 1) Castlevania: Lords of Shadow 2, následuje 2) Destiny jelikož je to opravdu zábava a hejtří mi můžou políbít prdelku nebo si zajet jedno kolečko v Assetto Corsa, to vyjde totiž na stejno *15* a 3) místo získá Thief pro velicu slušnou atmosféru.
    • Jo vidis...Thief bol vynikajuci...najlepsia stealth hra, zabavne kradnutie a skvele misie..
      • XXHUGOXX
        Thief ? Slabota. Skús dishonored.
  • prudislav
    Shovel Knight > Dragon MMOage : Ride the Bullquisition
  • hrou roku je každopádně MotoGP 14 *14*
  • Rhulad
    Směšné stejně jako tyhle stránky a zdejší diskutující...
    • Jack1947
      Tak jsem nelez, jdi ke konkurenci a máš klid. Jenže tam by asi nikoho netolerovali tak jako tady. *7*
  • Veskoslav
    Ale jinak letos jsem si docela užil, co se týče her.

    Titanfall, který občas hraji i teď a nepřestal mě bavit. Wildstar, kdy jsem po letech prostě dojel maximálku ani ne za měsíc v nějaké MMO (sice tvrdne na poličce, ale zabavila), nový Wolf, který vrátil "čas" a ukázal, že nudný CoD koridor nemá ve svém repertoáru, Divinity mám zatím 30 hodin nahraných a musím se vrátit k dohrání (podle mě RPG roku), dneska jsem dohrál WD a ta hra měla geniální potenciál, který někdo hluboce utopil. Ale tak s módem na grafiku, tak hra vypadala asi nejlépe z městských akcí (GTA V jsem hrál pouze na XOne). Samozřejmě nesmím zapomenout na příjemný výlet do Středozemí. Do toho hororová akce Alien, který mi připomněla, proč jsem se kdysi bál u prvního filmu Scotta. Do toho jistě zajímavá This War of Mine, která ukázala perfektní pojetí války z pohledu civilistů.

    Pak tu jistě nesmíme zapomenout perfektní Legens of Grimrock. Pro někoho slabší DS II či skvělý South Park, který navrátil hernímu SP zašlou slávu. Samozřejmě nesmíme zapomenout na AoW III.
    A to jsou hry, co jsem hrál jenom já osobně. Myslím, že spousta lidí zapomíná, co vyšlo od ledna a považuje tento rok za slabší. Já naopak považuji tento rok za silný rok. Slabý rok byl loni, ale letos, letos si každý vybral podle gusta.
    • Pochopím, že se ti líbily všechny ty hry o kterých píšeš, ale nechápu co je tak dobrého na Legends of Grimrock, co není v jiných hrách. Že by nostalgie na staré hry?
      • Coze?? Ono vzniklo nekolik dalsich her podobnych Grimrocku? Sem s nimi!! :)
      • VaZqeZ_EU
        Třeba RTS strategie mám rád, ale na TBS (Turn-based strategy) nedám dopustit.
        ...přitom realtimové strategie mají lepší efekty a vůbec všechno, tak proč ty lidi stále hrají ty hry se statickými obrázky??
    • Hnisavec
      a Veskoslavova hra roka je naklikávačka plusov/mínusov cez alternicky na Games.cz
      • tebe hodně mrzí že není titul debi* roku nebo trol roku co?
        • Stejně by to zase vyhrál Veskoslav.
    • ja letos koupil akorát Age of wonders 3 a novou civku, kvalitní hry ale nic extra. pak jsem se venoval predevším LP na YT. človek nemusí rešit jestli hru spustí a nemusí se stresovat gameplayem a jestli prohraje. navic je to levnejší
      • maxi já jsem myslela, že jsi hrál DAI, když píšeš, že každému nesedí ten příběh. Tak to pak vůbec nemůžeš posoudit!
        • nehrál jsem to ale videl jsem asi první 3 hodiny gameplaye. Jasne, možná se to pak rozbehne. Ale to je jako knížka, proste když te nechytí začátek tak ji odložíš. (alespon ja to tak delam)
          • tři hodiny jsou u DAI asi jako tři minuty u běžný hry. Věř mi *3*
            • To rozhodně, než se člověk probere tolika zábavnejma činnostma, to chvíli zabere. Kdo by odolal stovkám hodin sbírání kamení, trhání kytek, sbírání jinýho kamení a trhání jinejch kytek..
            • Ta hra se tak vlece jo?
          • Tak z prvních třech hodin nepoznáš ani příběh ani postavy. Ale je jasné, že poznáš, jestli by tě hra bavila. Takže pokud hraješ strategie, tak to nemusí být tvůj šálek kávy.
  • Hnisavec
    njn rok 2014 bol slabý, nové konzoly, preklenovacie obdobie, na PC ako vždy vychádzajú len lacné indie srajdy, čo gamersgate hipsterskí novinári prehodnocujú na metacriticu a simulátory pre 0.01 % publiku, čo má čas 3 hodiny čakať na jeden ťah.

    Dragon Age si to asi zaslúžil, super grafika, skvelý open world, kopec činností, prehryznuteľný príbeh. Síce skôr by som to dal Evil Within, ale tú hru rovnako ako RE4 docenia hráči až po rokoch....
    • Veskoslav
      No čekal jsem, kdy se špína jako ty vyplazí se svým obvyklým nadáváním na pc scénu. Takových ubohých pičusů tady vážně moc není.
      • Hnisavec
        tak sa bav doma s tým kto ta kŕmi.... *3*
        • Na rozdiel od teba, má väčšina ľudí dosť vysoké IQ, aby sa dokázali kŕmiť sami.
          • Kks ty si ma odrovnal ichtyl
            • Jack1947
              Za měsíc už odjíždíš, co si bez tebe tady počnem. *9* Snad se vyrojí nějaký podobný tro(t)ll se slovansko-madarským jazykem. Aby nás zde informoval o tom jak pc w@rez scéna krachuje... tyhle informace jsou totiž desně nasnadě. Ne fakt... nemáš nějakého příbuzného s podobně vyhraněním názorem. *1* Že by zastal tvou roli. Nejlépe s podobným nickem. Máme sice GGHo ale ty si tu byl tak často a víš co se řiká o kvalitním trollingu ano jeho hrozný nedostatek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit