Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě dotaz na redakci. Proč na Games.cz není recenze na Bayonettu 2? To je hra, která má mít minimálně nominaci na hru roku, celkově tu anketu nemůžu brát važně, když jedna z nejlepších her tu nemá ani recenzi... chtělo by to dělat jednu věc pořádně a ne dvě na hovno(víte co myslím)
    • Mart9
      Ta hra je prostě kravina. Být já šéfredaktor, tak se na ni taky vykašlu.
      • Jack1947
        Mně jen zamrzelo že to vyšlo exkluzivně jen na WII... kdyby to vyšlo na ostatní platformy recenze by určitě byla. To se vsad.
      • a hrál jsi ji vůbec?
    • jakubc
      Nintendo tu prostě neletí, což bohužel reflektuje situaci v celé ČR, kde neuspělo ani Wii, které jinde ve světě trhalo rekordy. :-)
  • celoush
    Stejně se mi líbí a přijde částečně úsměvné, jak se tu před lety nadávalo na Prameny a dnes tu na ni někteří pomalu přísahají jako nej RPG všech dob *5*
    • nikde jsem tu nečetl ani větu a o nejlepším RPG všech dob a nikdy se na něho moc nenadávalo, dokonce tu byl po vydání článek, proč jsou Prameny v Česku tak úspěšné, ta hra měla dost chyb, stupidní příběh, neoriginální svět i zápletku, ale měla propracované questy, společníky i ty dialogy se daly, slušná atmosféra, skvělé trpasličí město, dobře vymyšlený fade atd., dabing, vše jaksi dávalo smysl oproti DA:I, kde je vše špatně..
      • celoush
        Ty zmínky tu padaly převážně kolem doby vydání hry či když se objevila recenze. Se zbytkem souhlasím, tedy až na to, že si nemyslím, že v DA:I je vše špatně... hodně věcí mi přijde v Inkvizici povedených a posunutých správným směrem. Ale rozumím některým výtkám a dokáži si představit, že to dotyčnému pokazí zážitek ze hry. Osobně bych pár věcí rád viděl jinak, ale s hrou jako celkem jsem spokojen.
  • Já s hrou roku nesouhlasím... Hrál jsem na PC, kde se to pamalu nedalo hrát kvůli konzoloidnímu ovládání.. pak jsem to hrál na PS4 a hra mě sice zaujala, ale rozhodně to není top z uplynulého roku.



    Za mě jasní kandidáti GTA V a Forza a velmi hodně jsem se bavil i u Wolfensteina :-)
  • Dragon Age: Inquisition n1 2014 souhlasím s redakci
  • Rejsek
    Hral to DA nekdo na X360? Neni to graficky moc odflakle?
    • do toho bych nešel chlape, vypadá to opravdu šíleně, co jsem viděl na youtube. PS4 verze= PC verze, takže bych volil jednu z nich a PC je taky docela dobře optimalizovaná a rozjedeš i na starších PC..
    • Krajina jsou na pohled pěkný omalovánky, zbytek je graficky i technicky odfláklej...
  • Za me Elite Dangerous :)
  • Dark Souls 2 protože opět toho skrýva moc a moc pod povrchem a nikomu nejde naproti...
  • DA I ma pry stovku hodin herní doby ale zajimalo by mne kolik z toho jsou filmečky, tipnul bych minimálne 50% z toho co jsem videl
    • Ano jsem na 95 hodině a předpokládám, že mě čeká poslední příběhová mise. Filmečků z toho není polovina, ale záleží na tom jestli dialogy a nestatické dialogy považuješ za filmečky. Osobně si mylsím že 10% toho jsou opravdu nehratelné sekvence, 30% dialogy 50% gameplay 10% craftení a nakupovaní. Ale třeba mě vyhovoval nulový grind.
      • ano myslel jsem včetne tech dialogu kde na pozadí beži nejaky filmeček, takže jsem nebyl až tak mimo
        • Je nevím ale dialogy bych do toho tak nepočítal prototože ty jsou opravdu v každém RPG a tady zrovna pěkně ubíhají diky těm filmovým záběrům. Mě se třeba líbí, že postavy během dialogu jsou chodbou nebo se prochazejí po hradbách příapdně interagují mezi sebou.
          • jenže v jiných RPG to prečteš a pak odklikneš, tady musíš koukat jak postava hraje svou filmovou scenu
            • pak ale neuvidím co rikali nebo jo?
            • Nemusíš jedním klikem se přeskočíš vidie (pokud se nejdená o příběhové tuším) a dostaneš se rovnou k volbě odpovědi a dialogová scéna se přesune na konec=pokud jdou chodbou tak se přesunou na konec chodby.
      • co je pro tebe nulový grind? Já bych řekl, že ta hra je jeden velký grind, jelikož bez grindu nemůžeš pokračovat dál, ta hra tě nutí zavírat rifty, dělal mmorpg questy, abys získal power a dále mohl pokračovat v hlavní kampani...
        • Já nevím ale nikdy jsem nepotřeboval gridovat power. Popravdě mám něco přes 300 power a nevím co s ní. Ano, možná pokud hráč běží čistě po příběhové linii tak dojde na potřebu sbírání grindů ale mě spoustu ukolů bavilo a power jsem měl vždy dost. Jediné co mě štvalo tak byl počet HP což byl důvod proč jsem z nejtěžší obtížnosti sesešl na nižší. Nějak mě nebavilo mlátit se zakladním pěšákem co měl 3000 hp.
          • a můžeš mi říct, přesně, kde se skrývají takové ty příběhové vedlejší questy? 90% questů buď končí nalezením předmětu nebo vrácení, zabitím, v podstatě se většinou ani nespustí dialog a když se spustí, tak se jen poděkuje, což je poněkud smutné oproti předcházejícím dílů, proto tento díl je nejen horší oproti prvnímu, ale i proti druhému.
            • víš já to tak udělal asi po 25 hodinách, prostě jsem si stáhnul trainer na zlato a koupil vše na power, pak jsem pokračoval v hlavní linii a docela bych uvítal dvoji značení questů, mmorpg questy a normální questy.... teda sice by to bylo tak 10:1, ale co aspoň jeden na mapě by byl plus.
            • Tak ano, tyhle questy většinou nejsou dialogové. Jsou to přesně ty drobnosti jako poražení draka, vyřešení nějakého primitvního ukolu nebo vedlejšáku v rámci hlavního úkolu, přinejsení craftingového materiálu. Neříkám, že to je dokonalé ale popravdě tě nikdo nenutí dělat všechny. Dokonce pokud nemáš dost power tak si můžeš ve skyholdu koupit "power" formou různých diplomatických listin a nebo v plánovací místnosti nechat své zástupce dělat nějaký úkol. Rád bych ale připoměl že tyhle nedialogové už byli v jedničce i ve dvojce. V měnší míře ale také hra byl konceptem úplně jinde. Zatímcio jednička a dvojka byl "tunel" tak tady se jedná o otevřený svět.
  • Hru jsem rozehrál a po 4 hodinách jsem přestal hrát. Znovu jsem se k ní vrátil a mám odehráno cca 13 hodin. Opět mě přestala bavit. Zbytečně velké lokace se stupidními questy. Parťáci jsou nesnesitelní až na Blackwalla, který je jediný v pohodě. Nejhorší je, že jako mage mám málo slotů na kouzla což je docela hloupé. S výčtem chyb bych mohl pokračovat....tahle hra není best je to pouze průměr a jsem rád, že jsem za ni nezaplatil a už se k ní napotřetí nevrátím.
    • omezení slotů je totální hovadina, na co si ty kouzla odemykám když je pak nepoužívám? Jo adraka v hinterlands jsem sejmul s jednou postavou a nesebral mi ani 1 hp. Promiň ale hra roku kde do sebe nechá drak střílet a nic neděla jen protože od něj stojím daleko? Jestli to tak je se všema drakama tak to je trapas.
    • Omezení kouzel má svůj smysl protože tě nutí do určité míry si "stavět" buildy na různé okamžiky. Jdeš na draka? Tak to bude chtít hlavně DPS a tanky. Očekáváš velkou přesilu tak pak to chce CC a nějaké kouzla. Mnoho lidí tuhle techniku nepochopila a pak plakalo na fórech že nemůžou mít všechno.
      • Je to totálně nelogické a trapné a ať už si vymyslíš jakoukoliv blbost tak pořád bude trapné. Hra roku jednoznačně NE!
      • Tak kdyz planujes jit na draka nebo na neco takovyho tak to mozna dava smysl,ale na prozkoumavani lokace to je absolutni kravina,protoze nemuzes nikdy vedet na jakyho nepritele narazis.Nedat do tyhle hry aspon jeste jeden quick bar(jak bylo v obou predchozich dilech *2* ) je jen dalsi vec,ktera dela tu hru horsi.
      • Ono to nemá vcelku smysl řešit. Když tank pobíhá zmateně od jednoho nepřítele k druhýmu, lotr se rozeběhne do dáli za zvířátkem, co se náhodou nachomejtlo do bitky a začalo prchat a mág mydlí blesky do blbečka s imunitou na elektriku.
        • a lučíštníka postavím dal, aby dělal jen DPS a nebral lektvary a za chvíli je pod drakem a mrtvý, to samé mág *1*
          • ehm, drak má schopnost přitahovat nepřátele pomocí vzdušných vírů z křídel a pokud jsi nevypnul Vivienne Spirit Sword tak bude chodit na blízko...
            • až na to, že oni se tam jdou i bez toho spellu :)
  • Dragon Age: Inguisition souhlas a díky za zařazení Alien: Isolation, opomíjená hra, ktará si být mezi nejlepšími rozhodně zaslouží

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit