Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhorší hra a zároveň totální zklamání byla pro mě hra Mass Effect 3. Hlavně kvůli koncům, které něměli žádnou provázanost s předchozími rozhodnutími v celé trilogii. Člověk který hraje tak, aby jeho rozhodnutí byla co nejlepší, sjednotí ve 3 celou galaxii včetně Gethu, aby si pak na konci vybral jestli zničí Reapery s veškerou jejich technologií, nebo aby násilně smíchal svoje DNA s všemi ostatními (Mengele by měl radost). Takže po dohrání následovala odinstalace i s ME2 a 5 rozehranymi postavama.
    • Mně teda spíš záleží na těch desítkách hodin, co jsem u toho strávil a po který jsem se skvěle bavil a jestli nakonec imploduje celej vesmír, je mi celkem fuk :)
    • Amylee.Anderson
      Chceš za to medaili?
      • Jop, na diskuzi o hernim zklamani a prekvapeni nekdo rekl co pro nej bylo zklamanim. Jak prekvapive. *7*
  • martyEF
    s obojím souhlasím, u AC3 to je tak že jsem čekal daleko daleko více, proto po dohrání mě hra totálně zklamala, podobné jsem to měl i u ME3 kde mé očekávání také nebylo naplněno, u ostatních titulů co jsem minulí rok hrál to takové nebylo, prostě závěrečné díly sérií AC a ME nepřekonali své druhé díly a v tom vidím velký problém.
    A překvapení je jasné, po skvělém seriálu nikdo nečekal že by mohla vzniknout skvěůá hra, a ono jo *3*

    ... pro ty co nechápou co tam dělá AC3 tak je to jasná rovnice očekávání versus realita rovná se zklamání/překvapení *2*
  • deridon
    zklamání: Mass Effect 3 - čekal jsem minimálně stejně epickou jízdu jako u dvojky, hra jako taková se dala, ale konec to zabil a umrtvil všechno nadšení okolo té hry.. Assassins Creed 3 - začátek mě strašně bavil, pak přišel Connor, příběh začal být pro mě nezajimavý a zjednodušení vývoje postavy se mi taky nelíbilo.. naopak námořní bitvy byly moc fajn, konec hry mě taky nenadchl a měl jsem podobný pocit jako u ME3..

    překvapení: Walking Dead - adventury moc nehraju, ale tahle hra je užasně zpracovaná, co se týče vztahů ve skupině a člověk má pořád nějáká morální dilema a to jsem od toho nic moc nečekal.. Spec Ops - na to, že to má prostou hratelnost, tak příběh a celkové zobrazení války mě zarazilo, místama v té hře zamrazí
    • rancor1223
      S tímhle souhlasím. ME3 prostě na ME2 nedosáhne. A vzhledem k tomu, že jsem se vlastně na nic jiného než ME3 a BL2 netěšil, tak mě nic jiného zklamat nemohlo (BL2 splnilo očekávání). AC3 jsem hrál jen zběžně, nikterak zajímavé mi to nepřišlo, ani příběh, který mě docela zajímal mě nedonutil chtít pokračovat. Překvapila mě NEnominace Diabla 3 ( i když ocenění by si nezasloužil).

      Walking Dead mě uchvátilo. Nemám příliš ve zvyku rýpat se v detailech animací apod.. Nijak mě to neruší, takže mé zapojení do děje bylo maximální a já si WD užil jako snad žádný jiný videoherní (a asi i filmový) příběh kdy předtím! Dál jsem hrál vlastně jen Hotline Miami a byť bylo skvělé, WD jsem si užil více.
  • Jo a tento rok mi přídej, že jste se na Best of--- vyflákli..... Absence NĚKOLIKA titulů v akčních, naopak Hotline Miami, které je snad všude ( ano určitě je to dobrá hra, ale to trošku přeháníte)....

    Jo a Most Wanted je sand o dost více zklamaním než AC 3...
    • PanVejce
      NFS je zklamáním každý rok.
      • No to není. To by totiž znamenalo, že někdo každý rok znovu a opět očekává od NFS kvalitu, a tomu já nevěřím.
  • Pro me zklamani roku a desetileti - diablo 3
  • Zklamání - Diablo 3
    (Ne)Překvapení - Crusader Kings II
    *4* *4*
  • Zklámaní bych dal Diablo 3 a Mass Effect 3. Diablo 3 je v porovnání s Diablem 2 jako 1000 ku 1. Nemá to cenu díl rozvádět, však víte...

    No, i když Mass Effect 3 je spíš ostuda roku. Prachobyčejná tuctová TPS, která si hraje na RPG pomocí kecacího systému s kartónovými dialogy a k tomu konec, kterej totálně poplive všechno, co si Bioware vybudovali. A jako bonus potom Bioware, EA a jejich ocásci IGN a Kotaku urážejí a zesměšňují hráče pindama a článkama o entitlementu.

    Jako TPS se ME3 nehraje špatně a fandy potěší, že tam jsou jejich oblíbené postavy... ale to je tak vše... hype byl až do nebes, ale realita je fakt ostuda. Připočtem si k tomu SWtOR a vyjde nám, že snad jen fakt ti nejbláhovější a nejnaivnější fandové Bioware se těší na Dragon Age 3.

    A vůbec, proč se držet zpátky, dávám studio Bioware jako ostudu desetiletí. Jací dobří byli. A jací jsou teď? Dělali RPG... teď dělají kecací TPS a mlátičky a potom dělaj machry na hráče... fandům Bioware nezbývá než sedět v koutě a šeptem donekonečna opakovat, že všechno je to chyba EA.
    • " hype byl až do nebes" To je pravda to isté platí na koniec ME3 len opačne.. "Jako TPS se ME3 nehraje špatně a fandy potěší, že tam jsou jejich oblíbené postavy... ale to je tak vše..." Aj keď nie každý myslí že ME3 mal zlý koniec ... (keby to urobily inak bolo by to horšie podla mňa) ďakujem za mínuská .. :)
      • Tak to, že se subjektivním názorem každý nesouhlasí je snad jasná věc. Je fakt, že konec Mass Effectu 3 byl hypovanej až do pekla a to mohlo nějaký lidi ovlivnit.

        Ale ně osobně namých hlavně ten kolotoč, co se roztočil po různých stránkách, hlavně jmenovaných IGN a Kotaku.

        - J-kun@Obvious
      • no ja by som dal ME3 ako prekvapenie (aj keď nie prekvapenie roka :D:D) s tím koncom ale určite nie ako sklamanie roka skôr by som dal ako najviac hate-ovaná hra na internete :D
    • Zrovna D2 taky nebylo ve své době chválený tytul..
      • Také pravda. Ale patche pomohly.

        Možná dělám až moc chytrého, ale předpovídám, že to se u Diabla 3 nezopakuje.
  • Amylee.Anderson
    No, z nominací na zklamání roku jsem hrála jenom ACIII. Nevim, jestli souhlasit nebo ne, protože redakci tak nějak zklamaly trochu jiné věci. Mě zklamalo naprosté odklonění od "assassinství". To lze sledovat i v dvojce, ale tam mi to přijde takové přirozené, je to kontrast mezi Altairem a Eziem. Jen Connor... to je naprosto černobílý panák, který o assassinech ví prdlačku a že by ho ten černoch naučil něco "vyjímečného" to se říct nedá. Assassina z něj dělá jenom ten hodně pofidérní obleček. Nechápu, jak mohl být Desmond assassin, protože Connor vychovávající svoje potomky v duchu assassinském mi přijde přirozený asi jako fialový hroch.
    No a ten konec nejspíš zkazili na úkor toho, aby si mohli udělat zadní vrátka.
    Na druhou stranu je však postava Haythama hodně dobrá, zvrat co se ho týká je hodně přakvapující a řešení vztahu otec-syn mě prostě dojal. Na hratelsnost si moc nestěžuji, protože pro mě je vždy nejvíc stěžejní příběh. Takže s redakcí souhlasím i nesouhlasím.
  • Pro mě Crusader Kings II nebylo překvapením. Už jsem si totiž tak nějak zvykl na to, že z Paradoxu občas lezou nepochopitelně dobré věci.
  • Keyz
    Souhlasím s Walking Dead moc jsem od toho nečekal ale dost to potěšilo a to přes fakt,že mám ke hře dost připomínek.

    - Crusader Kings II.To je prostě hra kterou bych rád dlouho hrál ale v demu jsem nepronikl přes hodně možností a složitostí.
    I když asi to zkusím znovu.
    • thanes
      Určitě zkus! Ač se to zdá zpočátku hodně složité, stále se jedná pravděpodobně o nejlépe uchopitelnou hru od Paradoxu. Sám jsem taky neměl vůbec náladu pronikat přes tutoriály EUIII, ale tady to šlo tak nějak lépe. Mrkni se na http://crusaderkings-two.wikia.com/wiki/Crusader_Kings_II_Wiki a popř. na fóra hry - http://forum.paradoxplaza.com/forum/forum.php
      U CKII se dá strávit hodiny a pořád tě tam něco překvapuje. Vlastně největší výhradu mám k jejich DLC modelu, ten je fakt příšerný (a stejně si to všechno kupuju, protože tu hru zbožňuju)
      • Keyz
        Dík za odkazy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit