Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pethulla
    Já vždycky když jsem viděl videa nebo četl recenze na AC, tak jsem jenom vrtěl hlavou, co to zase vymysleli. Hloupý boj, "nenápadný" hlavní hrdina, běhání po střechách a následné skoky do sena, no zkrátka jedna pitomost za druhou.
    No, a pak se mi zčistajasna do rukou dostala verze AC3. A přestože ( nebo právě proto, co jsem si o téhle sérii myslel) jsem k tomu přistupoval s velkým despektem, tak musím říct, že mě to až neskutečně chytlo. Souboje najednou nebyly pitomé, ale zábavné, běhání po střechách osvěžující a skoky do sena? Dobrá skrýš se přece vždycky hodí.
    Zkrátka a jednoduše to pro mně, jako hráče Assassinem dosud nepolíbeného, byl příjemný šok. Pro mně je tedy AC3 jednoznačně překvapením roku.
  • pre mna sklamanie roku Diablo 3
  • Musim se pridat, tez zklamani roku Diablo 3. Podridit celou hru aukci je WTF jako nikdy. Jednoznacne nejhorsi hra kterou jsem kdy koupil, a ze uz jsem se parkrat spalil...
  • smejki
    Tak musím po čerstvým dohrání dodat, že Spec Ops: The Line je taky betelné překvapení
  • vonTossis
    Ach jo, v posledni dobe se velmi casto velmi rozchazim s nazorem redakce. Nevim, kde se stala chyba, ale ty rozpory zacinaji byt fatalni. Nechat jako zklamani roku AC III, ktere ac pres zmeny, nedokonalosti a par plivancu do tvari stalych fanousku, stale plni to, co AC hra ma nabizet, je pro me uz opravdu diletantstvi. Zapomnelo se na Diablo III, ktere poplivalo celou svou znacku a se svymi predchudci ma spolecneho maximalne jmeno? Nebo se tak hrozne moc snazite obhajit sve hodnoceni? Kde je MoH? Kde je NFS? Je mi jasne, ze je to ciste subjektivni pohled (tak je to vzdy), ale jako redakce se mate pokusit hodnotit i opravdove kvality titulu pro ty lidi, pro ktere tento web tvorite.
    • MoH tam není, protože snaždýmu muselo být jasný, že to bude špatný. Stejně tak NFS. Ale jo, Diablo 3 je určitě větší blamáž než AC3.

      - J-kun@WarShootersSucks
    • tak tady musim plne souhlasit se vsim.
  • Za me je nejvetsi zklamani roku ME3 - koridorovita FPS s prihlouplym dejem a pseudointelektualnimi konci.
    • A pseudointelektuálnimi hráči, očividně.
      • Presne jsi se ohodnotil
        • Ne, já jsem to pochopitelně nehrál. A propos, proč si nestěžuješ třeba na Čapka, že zakončil R.U.R. tak, jak zakončil?
  • Achh AC 3 jsem hrál, hrál jsem i předešlé díly a problém jsem neviděl... ano AI mohla být chytřejší (i tak jsem párkrát umřel) a lov mě vůbec nebavil + u truhly nestíhali rychlost myšky, proto jsem si ji musel snížit. Ale to je za mě z mínusů vše. Zato mlýny nebyly špatné, bitvy na lodích mě velmi bavily, objevování, a asi desítky úkolů jako - okradni, ochraň, zabij, dojdi, předej- ty mě tky bavili. Příběh, až na Conora, který nemá šarm jako Ezio ani Altair, byl velmi dobrý a ani tutoriál mi nevadil, ba dokonce se mi LÍBIL. *1*

    Diablo, MoH, tohle jsou propadáky...
  • Moc sice strategie nehraju, takže můj dojem asi nemá takovou váhu, ale Crusader Kings 2 je pro mě nejlepší strategie, kterou jsem kdy hrál. V té hře skutečně si připadám, jako bych byl středověkým králem se vším všudy. Myslím si, že svým způsobem je to trošku víc realistické než Europa Universalis a to proto, protože hrajete jednu osobu a ne jako celý národ, kde řídíte všechno. Prostě máte ty pravomoce co má král tzn. jeden člověk a tohle posiluje ten zážitek ještě o kus dál.
    • No ono je to jednoznačně realističtější než EU2 a EU3 (jedničku jsem nehrál). CK2 je naprosto parádní záležitost, které se jen velmi obtížně hledá konkurent. Jde ale o hodně komplexní hru a není to tedy pro každého.
  • Mě třeba GoT hodně bavilo. Grafika se dala překousnout (zbroje byly dokonce pěknější než ve většině AAA her), příběh byl opravdu slušný a hodně mě bavil a jediné co tomu opravdu shazuje hřebínek je soubojový systém a jeho animace, který je sice poměrně funkční, ale o tom že by byl kdovíjak příjemný na pohled se mluvit nedá.
  • Walking Dead je skvela hra, pravom si ten titul zasluzi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit