Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    No a to je problém games.cz. Celé games stojí na tom, že všichni si piplají ty své subjektivní názory, kde i do novinek každý ten svůj "názor" na cokoli si musí napsat a mě už to pak nebaví, protože cokoli čtu na games.cz, tak si myslim uplně něco jiného, než se mi snaží podstrčit. Asi čas na změnu webu.
  • Pinkamena
    Assasin si to zasloužil, ale myslím že větší zklamání byl 007 Legends, fuj.

    (EDIT)

    Já vím, zní to nesmyslně, 007 Legends? Ta FPS od Activision? Co si sakra očekával?


    No..jako velkej fanoušek Bonda...jsem samozřejmě na tuto hru čekal dost dlouho.

    Poté co jsem zjistil že ta hra nemá žádné, ale žádné nastavení grafiky (kromě rozlišení), a ovládaní myší je doopravdy bolest, ano pokazily myš ve FPS hře. Je to ho víc, opravdu víc. Ale nechci se kvůli této hře rozepisovat. Opravdu ne...
  • No to není. To by totiž znamenalo, že někdo každý rok znovu a opět očekává od NFS kvalitu, a tomu já nevěřím.
  • Některé záležitosti jsou spíš otázkou vkusu, ne věcných argumentů. Do jisté míry můžeš svůj názor argumentací obhájit, ale přece nemůžeš někomu říct "Je špatně že se ti tohle líbí, protože mně se líbí tohle". A že lidé co sestavovali tyhle žebříčky mají jiný pohled než většina hráčů v diskuzi? To jim přece nemůžeš vyčítat, neřeknu kdyby to prohlašovali za nějakou objektivní pravdu, ale když uváděj, že se jedná o jejich výběr, podle jejich preferencí a kritérií, tak s tim nemam nejmenší problém, i kdyby ten žebříček byl totálně mimo muj vkus
  • Nazor ma taku zvlastnu vlastnost ze kazdy ho ma iny...
  • Doporučuju zkusit hru "Go to School and Learn Grammar". Je freeware.
  • Jop, na diskuzi o hernim zklamani a prekvapeni nekdo rekl co pro nej bylo zklamanim. Jak prekvapive. *7*
  • Robotron3
    Assassins Creed 3 že je zklamání roku? Pak je zklamání roku games.cz *2*. Ne ale bezesrandy. Přijde mi že se games.cz nějak výrazně horší. Nejen tohle ale spousta prapodivných názorů ať v novinkách, nebo recenzích...
  • Největší zklamání je kníže schlafenberg
  • Amylee.Anderson
    No, z nominací na zklamání roku jsem hrála jenom ACIII. Nevim, jestli souhlasit nebo ne, protože redakci tak nějak zklamaly trochu jiné věci. Mě zklamalo naprosté odklonění od "assassinství". To lze sledovat i v dvojce, ale tam mi to přijde takové přirozené, je to kontrast mezi Altairem a Eziem. Jen Connor... to je naprosto černobílý panák, který o assassinech ví prdlačku a že by ho ten černoch naučil něco "vyjímečného" to se říct nedá. Assassina z něj dělá jenom ten hodně pofidérní obleček. Nechápu, jak mohl být Desmond assassin, protože Connor vychovávající svoje potomky v duchu assassinském mi přijde přirozený asi jako fialový hroch.
    No a ten konec nejspíš zkazili na úkor toho, aby si mohli udělat zadní vrátka.
    Na druhou stranu je však postava Haythama hodně dobrá, zvrat co se ho týká je hodně přakvapující a řešení vztahu otec-syn mě prostě dojal. Na hratelsnost si moc nestěžuji, protože pro mě je vždy nejvíc stěžejní příběh. Takže s redakcí souhlasím i nesouhlasím.
  • ...

    - J-kun@GetReal
  • A pseudointelektuálnimi hráči, očividně.
  • Nemůžu si pomoct, ale příjde mi, že Games.cz jsou snad podplacení. Takovou brutální zaujatost vůči třetímu assassinovi fakt nechápu...
  • Mně teda spíš záleží na těch desítkách hodin, co jsem u toho strávil a po který jsem se skvěle bavil a jestli nakonec imploduje celej vesmír, je mi celkem fuk :)
  • Amylee.Anderson
    Chceš za to medaili?
  • Ano, GW2 byla taky velká blamáž. Velké sliby o evoluci v MMO vzaly za své a teď máte většinu hráču zavřených ve Fraktálech, který představují přesně to, co ArenaNet slíbil ve hře vůbec nemít.

    No, ale aj bez nich GW2 prostě nemělo nic, co by hráče udrželo. Všechno z GW2 už jste mohli vidět jinde. A fakt, že v GW2 je to víc streamlined nikoho dlouhodobě nevytrhne.

    Ale ArenaNet si zatočil kolečka hypu a penízky dostal. A spoustě lidem nezbývá, než si opakovat, že přece hra nemá poplatky a tak se k ní vrátí až vyjde nový obsah. Jo, tomu panečku říkám MMO.

    - J-kun@GW2sucks
  • souhlas
  • Nejhorší hra a zároveň totální zklamání byla pro mě hra Mass Effect 3. Hlavně kvůli koncům, které něměli žádnou provázanost s předchozími rozhodnutími v celé trilogii. Člověk který hraje tak, aby jeho rozhodnutí byla co nejlepší, sjednotí ve 3 celou galaxii včetně Gethu, aby si pak na konci vybral jestli zničí Reapery s veškerou jejich technologií, nebo aby násilně smíchal svoje DNA s všemi ostatními (Mengele by měl radost). Takže po dohrání následovala odinstalace i s ME2 a 5 rozehranymi postavama.
  • Pro mě je zklamáním roku Guild Wars 2. Není to špatná hra, ale čekal jsem něco podstatně lepšího. Je to jediné MMO, které jsem nevydržel hrát déle jak měsíc. Aspoň že je to buy to play, takže mohu v průběhu následujícíh let kontrolovat, kam se tahle hra posunula, aniž bych musel cokoli platit. Nejsem v tomto pohledu sám a řada mých "herních přátel" tuto hru také opustila.
  • Největší zklamání jednoznačně Diablo3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit