Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vubec s tim nezacinej je to blbost
  • tyhle rebricky se nedaji brat važne, napr. po vasi "recenzi" na MoH Warfighter. Solidní multiplayerova strilecka kterou na youtube všichni chválí a ktera neni klonem codka, ale vy jste se omezili na recenzi singleplayeru ktery tam ma asi taky vyyznam jako mel v bad company 2.
  • http://bonusweb.idnes.cz/assassin-s-creed-3-0zd-/Karta.aspx?idKarty=13322

    hahahaha tady mají pokaždé všechno jinak než na Games a pak babo raď,koupit nekoupit.Ale Bonusweb nemám rád.
  • Presne jsi se ohodnotil
  • Zklamání roku nese jméno XCOM:Enemy Unknown ... Pocit taktické volnosti vzal s Firaxis za své :(
  • Pro mě bylo největším zklamáním IL2:CoD
  • Hlavne jak zpival ceskou hymnu. Narez! *2*
  • Za me zklamani Mass Effect 3 a to ne kvuli konci (byt ten me take mrzi a to predevsim kvuli pribehu prvniho dilu, ktery je nejlepsi v serii a takove pokracovani a zakonceni si nezaslouzil), ale kvuli tomu, jak totalne znicili tu peclive vyvazenou hratelnost ze dvojky.

    Prekvapeni pak zadne velke nebylo. Darksiders 2 bylo spise mirnym zklamanim, Mark of the Ninja naplnil ma ocekavani a Borderlands 2 prineslo vysperkovanou jednicku. No, u B2 jsem preci jen byl docela prekvapen, jak hodne se jim jednicku podarilo vylepsit a jak obrovsky potencial koncept hry ma.

    Jine hry jsem bud nehral vubec nebo jen prilis kratce na to, abych je mohl oznacit zklamanim nebo prekvapenim.
  • Absolutně nechápu tak mocnou kritiku vůči AC 3. Ano, má své chyby a některé jsou občas až frustrující, ale zase má i klady. Boje se podobají datadisku Odhalení, příběh se mě osobně líbí, ale má své mouchy. Nadruhou stranu co jste čekali? Když se mění období, tak už nemůže být vše při starém. Opravdu si "cenu" zklamání roku nezaslouží.

    Navíc nikde jsem tu neviděl, ani v jedné kategorii Darksiders II, pokud ano vyveďte mě z omylu.

    Jsem váš stálý čtenář, ale podle mě jde kvalita níž a níž, s přibývajícím časem...
  • Jo kámo, nedočkáš se. Narozdíl od série Prince od Persia (Sands of Time trilogie) nevyžaduje skákání a parkour v AC žádný skill ani načasování. Prostě držíš tlačítko a ono se to děje samo. A souboje jsou primitivní, protože jakmile se naučít Counter, tak prostě jen counteruješ a zapícháváš jednoho nepřítele za druhým.

    Začni prvním dílem.

    - J-kun@StabbyStabbyStab
  • sleepless
    Tak tak, čas na změnu, pokud ti to nevyhovuje.
  • Takže ACIII asi není nejlepším dílem , kde s AC sérií vůbec začít co ? Čekám něco ve stylu open world Prince Perského ...
  • risa2000
    Kde je Diablo 3? To mohlo soutěžit ve všech kategoriích - "překvapení", "zklamání" a "překvapení a zklamání".

    Jinak mám dojem, že to vyhlašování cen nějak oskarovatí. Nechcete se vrátit jen ke kategoriím: nejlepší hra, nehorší hra a překvapení?
  • Bohužel zklamání roku Carrier Command je zcela určitě . Bohužel to bylo ale očekávatelné .
  • smejki
    Tak musím po čerstvým dohrání dodat, že Spec Ops: The Line je taky betelné překvapení
  • Stačí když půjde na Reddit. Tam tě downvoutnou dolů do pekla, když nemáš pozitivní a nekritické názory.

    - J-kun@LeNarwhalBacon
  • smejki
    ano, podplatil je tvůrce Hotline Miami
  • Čéče, tak to bys sis měl vytvořit vlastní forum, a jedinní uživatelé, kteří by tam byli, bys byl ty a spamboti, co by říkali jenom tvé názory, to by byla very good diskuze! *15*
  • Pinkamena
    Mě se nelíbil žádný Assasin, podle mě tato série byla lechčí a lechčí. Já docela měla rád jedničku, byla tam ta výzva která mi v jiných Assasinech chyběl, ale stejně tato série neni dělaná pro mě, když jsem jí hrál čekal jsem stealth akci jako Hitman, Thieft atd. Spletl jsem se strašně.
  • Jestli k tomu, tak přistupuješ, tak ano, je čas na změnu webu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit