Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to tu zase *1*. Lidi kritizujou hru kterou ještě nehráli. Oni psali že Singl. dostal nevím kolik 5/10 třeba ale proč, Battlefield byl vždy jen prostou střílečkou která měla pobavit na dlouhou dobu. Nechápu proč ale jaký se rozdíl mezi Call of Duty a BF. Jsou to střelčky ve strhující akci. Nevím jak vy ale já znám málo stříleček které mají příběh. BF mezi ně nepatří a COD také ne. Možná tam někde ten malý příběh bude. Battlefield bad company 2 měl asi jako jedniný nějaký příběh : Šlo o jadernou zbran kterou chtěla partička vojáků najít a zabránit utoku rusáků před ovládnutí světa. Prosté ale dobré.
    U B3 to jinak nebude. To samé u COD. Nepamatuji si jedniný příběh z COD. Možná ta 7 (Black Ops) něco v sobě měla. CoD hlavně má hry z 2 světové, takže je jasné že jde o to porazit Němce 1,2,3,5 jsou díly z 2 světové to každý ví. Pak tu zbívá 4,6,7. 4 a 6 jsou díly o kterých je zbytečné mluvit (samozřejmě moderní válka podle názvu) a 7 byla něco jiného než ostatní díly, ta mě překvapila asi nejvíce ale každý má jiný názor na tento díl. Tak nevím o čem je řeč. Počkejte si na celou hru B3 pak můžete hodnotit. Počítám s tím že ta hra nebude zase tak špatná. *4*
  • Já chápu, že recenzent chce dát multiplayeru vlastní článek, ale zmínit největší průsery bety a jak to vyřešili ve final mohl. Aneb:
    Přihlašování přes web.
    Nemožnost měnit squad ve hře a nejistota přidělení stejného squadu s přáteli
    Nemožnost měnit nastavení a vypínat hru po skončení kola, nutno dokoukat všechny konečné ptákoviny, naloadovat novou mapu a spawnout se.

    Pokud to tam zůstalo, ubral bych celému slavnému BF3 z hodnocení 3 body.
    • rancor1223
      Na přihlašování přes web není nic špatného - je to dokonce rychlejší.. Tam se nic měnit nebude.
      Měnit a vybírat si squad ve hře je nyní možné.
      Nemožnost měnit nastavení teď lze kdykoli ve hře. S vyínáním si jistý nejsem, ale měla by stačit kombinace Alt+F4.
      • no singl by měl údajně jít i mimo web
      • H4wk
        Menit a vyberat squad v hre uz JE MOZNE
        Mas chybne info.
        • rancor1223
          Vždyť píšu, že to je možné.
          • H4wk
            pardon, zle som si precital post :)
      • Díky za odpovědi, měly by být v recenzi.
        Nicméně nesouhlasím s tou rychlostí webu. Když hraju a chci zkusit jiný server, tak nevěřím, že je rychlejší vypnout hru, přes web zvolit hru a znovu naloadovat celou hru...
        • rancor1223
          Ber to jako klasický menu ve hře. Tam se taky musíš ze serveru odpojit, jen tady při tom vypneš hru. A načítání bych řekl, že v porovnání s BC2 je stejné, ne-li rychlejší. A taky nemusíš koukat na pitomý loga každýho kdo se na hře podílel...
    • H4wk
      Preco pisat v RECENZII nieco, co je davno na oficialnom blogu a dalsich BF3 weboch..
      Toto je hodnotenie finalnej verzie nie changelog, zmier sa s tym.
      • Pretože každý není fanboy a tohle nemusí vědět....
      • Třeba protože jsou největší chyby bety, kterou spousty lidí hrálo? A smiř se s tím, že ne každý má náladu a čas číst EA blogy a changelogy...
        • H4wk
          Uvedomuješ si, že toto nie je recenzia bety a na čo slúžila beta ?
  • A jo singl dostal 9/10 o ten mi tak nejde. BF je multiplayerová hra takže chcu zvlášť recenzi multiplayeru jako ste to dělali kdysi u COD.
    • sleepless
      Speciální MP článek samozřejmě bude, ale až prodejní kopie a ostrého provozu.
      • no vida, konecne sami priznavate, ze jste zrecenzovali nefinalni produkt s neplnohodnotnym MP a vydavali to za final.
  • Vím, že se jedná z velké části o multiplayerový titul, ale hra se neustále chlubila singleplayerem, takže jsem ho tak do 1/4 okusil. Musím říct, že pokud se bude akční žánr směrovat tímto směrem tak potěš. To je zcela neuvěřitelné. Zde jsou střípky mých zážitků:

    Vylezli jsme s „mym“ tymem na strechu a hned vedle nas cinkla naskriptovana kulka od ostrelovace, ktery ovsem ma mezi sebou a nami vysoke prekazky. Je navic o patro niz, takze nema nejmensi sanci ani videt, ze jsme se tam objevili. Je to asi bystrozraky clovek nebo ma kristalovou kouli. Pritom ten samy ostrelovac nevidi a tim ani netrefi tak na 60 metru borca z meho tymu, kterymu leze cela palice, protoze se uplne stupidne "kryje" u otvoru v zidce. Mimochodem prvni co na ty strese ten ostrelovac trefi je kvetinac, ktery po te, co jsme toho ostrelovace sejmuli (raketometem samozrejme, jinak se ostrelovaci nedaji zabit), je zpet na puvodnim miste. Zazrak… nebo Matrix. O kus dal jsem se "plizil" mezi desitkami naprosto slepych nepratelskych vojaku (rozumej 5 metru od nich v plne rychlosti, jen prikrceny a metr pod jejich urovni v jakemsi rigolu), takovouto stealth misi jsem fakt nevidel. Cely je to zakonceny zcela neuveritelnym soubojem s krysou!!! Smal jsem se asi 2 minuty. Asi prvni boss v teto hre. Pak zas 10m ode mne spadne barak (protoze ve valecne zone je zrovna zemetreseni – to byva dost casto, ze ano), ale nastesti se mi nic nestalo, a tak jsem jednou rukou ze sebe odsunul kus zelezobetonoveho panelu, ktery mi spadnul asi na nohy nebo co, a sel dal. Hra neustale pise napovedy typu "vezmi RPG ze zeme"... vezmes... "vystrel presne sem" >>>*<<<<, ... vzdalis se z bojiste jen 5m za zidku, napise ti to "mate 5 sekund, abyste se vratili na bojiste" jinak konec. Pak mam znicit nejaky spousteci zarizeni pro bombu a napadne mne zezadu borec pestmi!!! Ma od sebe metr samopal, id*ot. Kdyz jsem se podival dolu na ten samopal, vypadal, jakoby tim byla podlozena skrin. Drepnul jsem k tomu a stal se z toho jen stin samopalu, samotny samopal nikde, stoupnu, je tam, drepnu – jen jeho stin. Zato na druhe strane v mistnosti s timto spoustecim zarizenim jsou 2 ruzovi plysovi medvidci. WTF!!! Idi*tsky, idi*tsky a idi*tsky.
    Zlaty Flashpoint 2.
  • Proti hre nic nemam, ale vetsina zdejsich komentatoru by mela navstivit skolu..
    Nejenze vam schazi ucivo ceskeho ale i toho anglickeho jazyka..
    Louskat po nekom urcita slova me docela pobavilo :D a nikdy bych nerekl jak dnesni decka muzou bejt sprosty :D
    • Píše člověk, který ignoruje diakritiku a interpunkci a věří, že "bejt" je spisovné slovo...
  • JJ ještě mít PC který to rozchodí a šel bych do toho :D
  • Mediální supermasáž - je na čase udělat pápá *5*
  • Stejne nechapu, proc je datum vydani natolik rozdilne pro ruzne zeme.
    Samozrejme preziju cekani do patku,ale trochu me prudi,ze si nezahraju uz zitra,kdy budu mit v ruce krabicku.

    Btw na hru se tesim prevazne kvuli MP a je mi uplne burt, jestli BF3 v recenzi dostala 9/10 nebo 6/10. Z bety jsem si nazor udelal a kdyz jsem odhlednul od nekterych bugu, tak se mi ta hra vazne libi.
    • rancor1223
      Čekat do pátku nemusíš. Hned jak budeš mít klíč stačí hru zaregistrovat přez tušim Korejskou VPN a mohl bych hrát už ode dneška.
      • fallout
        To bych radši neriskoval, už sem na tohle téma mluvil na nekolika fórech a nedoporučuje se to, údajně hrozí ban. Nikdo to nepotvrdil, ale ani nevyvrátil... osobně to riskovat nebudu, nechci mít doma origo, jen na singl *3*
        • rancor1223
          Podle toho co jsem já viděl a četl (přímo na EA Chatu) tím nic neporušujeme a můžeme takto hru hrát. Ale pokud to sám budu dělat, tak až 26.10. až mi přijde krabička a bude na 100% jasné že to jde bez postihu.
    • Odpověď na tvojí první dá se říct otázku je.Aby DICE postupně rozložilo nápor na servery.Aby se nestalo například jako u některých her,že vyjde celosvětově 25 a na servery přijde (plácám) 5milionu lidí a servery to najednou nezvládnou a spadnou.Hra by potom nešla nikomu.Takže to takhle postupně rozloží.Přijde první vlna zítra (USA,Japonsko,Austrálie) 27. Část Evropy jako Německo,Francie atd... 28. ČR,Maďarsko a ještě nějaké (jsme mezi posledníma :D :D hold).

      A k tomu druhému.Mám stejný názor.Je jedno co kdo píše.Byla beta a já jí zkusil.Ano bugy tam byly,ale co jsem četl,tak už je dost bugů odstraněno.Například zabití přes kámen,úpravy zbraní (Led svítilna na zbrani tolik neosilňuje,nerfnutí některých,úprava přechodu míření atd.).Takže myslím,že by toho mělo být dost vylepšeno v plné hře.Ale samozřejmě bugy a chyby se najdou v každé hře,ale DICE není firma,že by se o své hry nestarala zvlášť,když jí tolik propagují a již nyní pracují jak na patchy a DLC.

      Uvidíme,jak to vše dopadne :-) na SP se těším a zahraju i SP u CoD.Ale MP budu hrát jen BF3 je to prostě něco jiného než CoD a další střílečky.Tím,že jsou tam vozidla,destrukce okolí atd.
  • Mám doaz na soudruha recenzenta. Zkoušel jste hru i na jiné sestavě, než která je uváděna na konci článku? Protože 2xGTX 580 je podle mě pro většinu lidí něco nepředstavitelného. Ptám se jenom proto abych byl v obraze já jsem do jedné GTX580 vrazil skoro celou svou výplatu, tak jsem doufal že si Battlefield 3 užiju v plné parádě, ale jak tak vidím tak asi marně...
    • ales.smutny
      Nezkoušel, to nebylo moc technicky možné, nicméně s jednou 580 bych se určitě nebál. Tohle nebyla zamýšlená optimální sestava, tohle byla "jistota", že to poběží v obrovském rozlišení plynule a ještě u toho půjde grabovat video:)
      • A kdy tedy bude videorecenze?
        • sleepless
          Koncem týdne, aby postihla single i multiplayer.
    • Taky si myslim,ze i na jedne GTX 580 bude hra vypadat nadherne.
      Je mozne,ze tam uplne vsecko nepujde na max,ale podle toho,jak dobre vypadala Beta, by to nemelo jit skoro poznat.
      Problem by mohl byt jen ten pocit,ze to proste nemas vsecko na max a takovy pocit je nekdy zabijak *4*
      • Pravda, ten pocit jsem měl u prvního Crysis, ikdyž jsem se skvěle bavil pořád mi lítalo hlavou jaký by to asi bylo na ty ultra high detaily.
    • Myslim si, ze se bojis docela zbytecne... Mam mainstream sestavu a jel jsem si BF3 betu v plne krase na 1280x1024 (mensi monitor 5:4)... ale asi budes chtit jet 1920x1080 no to nevim nemam na to komponenty :D pochybuju, ze plna verze bude jeste narocnejsi, podle me bude optimalizovanejsi, takze zadny strach...
  • tak uz se to hraje online od 16:00 pres Origin kopii hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit