Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dohrano
    Kampan hodne kratoucka, ai dementni, nevim jestli vic nebo min v porovnani s bf2 nebo cod, ale u koridorovky se to asi da cekat.
    Efekty a grafika asi nejlepsi co sem zatim videl, diky tomu byvaj prestrelky hodne neprehledne, spousta koure, odletujicich trosek atd. Atmosfera perfektni *4*
    • Nevím, hraji v rozlišení 1920x1080 na 24" LCD, nastavil jsem ve hře ultra, ale že bych si z té grafiky sedl na prdel, to teda né. U starého Far Cry nebo Crysis moje srdce stále plesá při pohledu na scenérie na plážích, ale v BF mě grafika až tak neuchvátila, ikdyž pěkná je. Ale ono je to asi spíše dáno tím prostředím, pořád jen sutiny, polorozbořené domy, na druhou stranu letadlová loď vypadala nádherně. Každopádně jsem teprve někde v půlce kampaně, tak třeba ještě přijde něco lepšího.
      • Kingo1983
        Ono je uplne normalne, ze priroda na cloveka posobi krajsie a prirodzenejsie ako rozd.....ny Irak. *4*
        • Ale také záleží dost na stylu grafiky, např. některé scenérie v některých lokacích z nedávno vydaného Rage se mi také hodně líbily a byla kolem tebe v podstatě jen pustina a pár polorozbořených baráčku atd....a to Rage tak dobrou grafickou stránku jako BF 3 neměl. Ale prostě ten pocit v některých pasážích byl skvělý narozdíl od BF.
    • asi tak ... ale nuda to zas nebyla .. AI asi lepsi nez v COD (nebo spis se da rict, ze absence AI je tu zvladnuta lip) .. tak 70% hry jsem ale mel pocit ze hraju nejake vytunene MW ...
  • to je výborné, piráti si vysele vyhrávají a ti co mají už originálku doma, musí čekat do 28.10.?
    kde zas soudruzi udělali chybu omfg?!!!!
    • upřímně, osobně nevím,jestli má cenu sypat prachy do her,které se roky nemění. navíc,jak je známo, poctiví uživatelé dnes mají možná i víc problémů a nevýhod ... doba je zlá,ale zloději jsou vyvojáři ;)
      • zlodeji nejsou vyvojari(dice/IW) ale vydavatele(EA/Activision) kdyz uz :P
        • Polovina kampane ze mnou a jede to nadherne. vse na ultra,4xAA, 1920x1080, gtx570, I5 2500 (4.4ghz ) ,8gb RAM... fps 35-60 ( prumerne 40 ). Naprosta parada, uvidime jak v multaku, ale rozdil mezi Ultra a High naprosto minimalni ale FPS velky rozdil. Na High jsem nesel pod 50. samozrejme s dnesnima ovladacema od Nvidie *12*
    • ano sice hrají "jen" singl, přesto mohl být právě singl dostupný >postivým< zákazníkům, kteří by se takhle nabažili na mp!
      • Ringwraith
        Tak si hru pirátni taky, zahraj single, smaž a pak si dej MP na origošu.
        • Proč bych si jí měl crackovat, když jsem za ni zaplatil? To raději počkám, aniž bych riskoval nějakou sankci na Originu. Mezitím si zahraju hru, kterou mi EA zdarma dali za opožděné zaslání cdklíče do BF bety a příště si rozmyslím, zda investovat do hry, kterou obchody prodávají a přitom se musí čekat na "release date"..
    • Ringwraith
      Piráti hrají krátkou kampaň.

      Budiž ti útěcha, že multiplayer si piráti nezahrají.
      • Jak si přišel na to že pirati si MP nezahrajou ? Ja ho pařím :D Ono to chce použivat mozek.
    • NJn taky lituju ale pak si zase rikam ze to tak spatny neni. V patek svatek a ve ctvrtek v noci se asi proste nepujde spat (bude to prej v 1:00). Mno doufam ze budu mit porad hubu otevrenou jako kdyz jsem se poprve pripojil na Caspian Border.
  • Dobrá recenze, ale přiznejme si, ti kdo budou kupovat BF3 to nebudou kupovat proto, aby si zahráli SP *3*
    • já to budu kupovat stejně jako spousta mých známých JEN kvuli SP... tak nechápu co to tady píšeš za hovadiny. Ne každej je Multiplayerovej magor a aby běhal, střílel a hebal pul dne víš? Někteří lidé ve hraní vidí i nějaký smysl
      • Kluku ty jsi vazne zcela mimo. Hrani singlu je smysluplne, kdezto multiplayer neni?
        Predpokladam ze jsi konzolista, to by tvuj nazor vysvetlovalo.
        • Já třeba konzolista sem a kupuju kvůli MP.....
      • SirArag
        Smysl je v obou případech stejný - Hrát :)

        SP nemá o nic větší nebo menší smysl než MP. Jde jen o to co tě baví.
    • A ty to píšeš jako proč? Jako že recenzent měl tohle vypustit a psát jen o MP?
      • ne, jen se mi zdá, že recenzent se až příliš věnoval v recenzi singlu...
        • XXDarthVaderXX
          A víš že by ta hra stejně nedostala ani o bod víc i kdyby se věnovala jen mulťáku *3*
          Aleš jen tak 9ky pro nic za nic nedává, věř mi *3*
          • o to mi nejde :) , jen se koukni kolik je tam textu o SP a kolik o MP a přitom je to spíš MP hra *3*
  • H4wk
    Je to take tazke si odvodit z recenzie to finalne hodnotenie SP/MP ?


    SP -> 8/10
    MP -> 10/10
    -----------------
    Overall -> 9/10
    • Cahir
      Tenhle trend zprůměrování singleplayeru a multiplayeru je zcestná kravina - kór u hry, která je výrazně mp záležitostí. Zaplať panbůh, že recenzenti se k této stupidní taktice příliš často neuchylují.

      Možná bych měl podle tvé logiky překopat svůj dosavadní žebříček? ME by dostalo 4/10, jelikož kampaň je u mě za 8, ale multi bohužel chybí...
    • Ringwraith
      SP -> 3/10
      MP -> 15/10
      Overall -> 9/10

      A jak víš, že to nebylo takto?
      • *1* *1* *1*
      • H4wk
        Nuz, ak by som bol pirat co si to ide stiahnut len kvoli SP tak mi na tom aj zalezi.
        Ale kedze pirat nie som a som hrac prevazne MP hier, tak to hodnotenie SP nejako prezijem.. v BF mi nikdy neslo o SP.
  • Mno mno,taková menší otázka (možná řečnická) - jak chcete jako spotřebitelé pohnout s herním byznysem,když defacto kupujete a podporujete něco,co se roky nemění,co vykrádá samo sebe (a co okrádá vás) ?
    mimochodem,co se piráství týče, pokoumal bych to taky z jiné stránky - není to vlastně okrádání vývojářů (když si někdo BF3 stáhne,tak to neznamená,že by si ho jinak koupil - to samé jako s hudbou, lidi si cpou empétrojky do svých mobilů,ale kdyby to měli platit,tak radši neposouchaj hudbu atd)... osobně nepodporuju pirátství ale motá se v začarovaném kruhu - "okrást" nebo být okraden ?
    • Jsem tak trochu zmatený. Nepatří první odstavec spíš pod nějaký článek o Call of Duty?
      • CoD jak BF3 .. dva stejné chlupy,akorát jsou jinak pokroucené a mají rozdílný odstín.
      • proc by mel patrit pod legendarni CoD co se progamingu i samotneho multiplayeru tyce?....
  • Takze jake jsou moje dojmy po 8 hodinach hrani multiplayeru?
    Po pocatecnim rozcarovani z bety (ktera me mimochodem ani jednou nespadla a to jsem nemel ani beta ATI spealni ovladace pro BF3) respektive z grafiky, ktera se mi zdala jen dobra nikoliv new technology standart co zadupe konzole a PC hry do zeme a ze ktereho me ma spadnou celist jako v pripade Unreal, jsem s plnou verzi spokojen.
    Ano Origin ma problemy, ano je tezke se na nejaky server dostat, ano po vymene mapy to obcas spadne apod...ale v jadru ve hre neni chyba! Nebo jsem si za ty 3 dny intenzivniho hrani nic nevsiml. Proste zazitek je to paradni a nutno dodat ze kombinuje to nejlepsi z Battlefield serie: respektive z BF2, BF2142 a Bad Company 2.
    Proste lepsi "simulace" moderniho valecneho konfliktu v Multiplayeru neni a jeste dlouho nebude. Hra me dostala od prvni chvile a nakonec i ta grafika je uchvatna a ano nejspis je to novy technologicky benchmark pro PC. Opravdu jsem unesen....kdyz nekdo rika ze hra vypada jako lepsi Bad Comapany 2 tak keca. Hra vypada Mnohem lepe a po tech hodinach me dostavaji neskutecne detaily. Kdyz jeste vezmu v uvahu ze se to cele hybe s 64 hraci na mape na I5-2400,4GB DDR1600, HD 6850, SB X-Fi v full hd v high detailech a to plynuje (30-40 fps) tak musim smeknout. Pravdou je ze jsem nakonec zvolil nikoliv full hd ale nizsi 1680x1050 a stale high detaily a hra bezi naprosto plynuje za vsech okolnosti.
    Za sebe, jako fanouska, Battlefield serie davam 10/10 i po pocatecnim zklamani z grafiky (cekal jsem zazral jako v pripade Unreal vs Quake 2). Technik, herne naprosto skvele zpracovana hra, ktera me otce dvou deti prikovala k PC, ze i spanek sel stranou.
    A to je u me co rict, po 2 lete pauze ve hrani her.
    At uz jste nebo nejste fanousek serie, tohle je hra kterou bych vam ze zavahani doporucil.
    V multiplayeru nema konkurenci.
    • palec hore kamo!!!opisal si to skutocne tak ako to je!! BF3 je skvost v mp hrach
  • "Zásah z padesátky vás zabije jednou ranou" Hahahaháááá, to by přetrhlo vejpůl i bejka *1* *1*
    • ales.smutny
      No a v kolika hrách to tak bylo? :) To mne vždycky rozčiluje...Gepard propálil pancíř Abramse...a pak vidím hru, ve které z padesátky dám tři zásahy do hlavy, aby protivník padnul, to by mne odvezli...;))
  • A sakra Batllefield nedostal ultimátní hodnocení 10/10? To nám zase stoupne počet sebevražd. Věřím že pro někoho to bude jeden z nejhorších životních zklamání.
    • asi tak, navíc dnes stejně vylezli jen ty dobré, u kterých EA zrušilo embargo. Ale zajímá mě, jaký hodnocení bude mít takový týden po oficiálním vydání na metacritics. Abych ale upřesnil moje předcházející komentáře. Recenze je dobrá, ale zkrátka mě překvapilo tak brzký zhodnocení SP i MP. Sice vyjde dodatečný článek, ale ten hodnocení neovlivní. Radši bych to viděl na samostatnou recenzi, kdy by autor testoval multiplayer za plnýho provozu.
    • jindra.veliky
      zatim to vypada spis ze jsou lidi nastvany za 9/10 *14* *3*
  • 9/10 je výborná známka. Pokud se nejedná o až revoluční a dobře fungující počin, není namístě dávat více. Nemálo jedinců má pocit, že je to málo, proč? Videoherní průmysl je velkej kolotoč pěněz jako nikdy předtím a tak v ruku v ruce s tím musí jít marketing, PR, času je na to dost, vývoj přeci jen trvá déle, no a má je za tu dobu dobře "vychované" než aby spoléhali na vlastní zkušenost, prožitek, a věřili sami sobě, všechnu svou (ne)svobodnou vůli a víru vkládají do rukou recenzentů skrz pozvolnou intoxikaci vlastní mysli. V dávných časech se pastýř staral o své stádo. Dnes ten pastýř se proměnil, ale ovce vždy zůstanou. *2*
    • Pokud se nejedná o revoluční počin, popř. opravdový herní skvost, tak si to nezaslouží ani tu devítku, řekl bych.
  • Zrušit číselný hodnocení a 99,9 procent lidí tady má po p_deli... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit