Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Netvrdím, že je to tak či onak, každý si z dostupných informací musí udělat obrázek sám.
  • http://www.tomshardware.com/news/Origin-EULA-PC-Gaming-Glorified-Spyware-DRM,13285.html

    http://www.giantbomb.com/news/eas-origin-service-is-basically-spyware-according-to-origins-eula/3616/

    http://www.gamasutra.com/view/news/38304/Crack_Allows_PC_Battlefield_3_Play_Without_Origin.php

    http://www.gamepro.com/article/news/224482/ea-denies-battlefield-3-origin-spyware-claims/
  • Nějaký zdroj o těch zasílaných informacích by byl fajn.
  • Ten slavný Origin klient už se díky Razor1911 nemusí vůbec instalovat, ať originálku máš nebo ne. Navíc jsem viděl několik článků o tom, jak Origin odesílá z tvého počítače spoustu zdánlivě nedůležitých informací třetím stranám. To už trochu smrdí. Koupit si za 1000 Kč spyware, to už se vyplatí *1*
  • Singl....nemluvím o multiplayeru.Jestli si člověk chce koupit tuto hru a nehrát multi....:tak asi bude zklamaný jako já.Délka singlu je opravdu krátká. Nehledě že tak jednu čvrtinu zabírají videa a další část jen mačkáte určité tlačítko.Jinak je vše super atmosféra,boje, grafika prostě paráda.Toď k singlu.PS: opravdu už mě ser....tak krátké hry a u nás za tak velké peníze.
  • Takze jake jsou moje dojmy po 8 hodinach hrani multiplayeru?
    Po pocatecnim rozcarovani z bety (ktera me mimochodem ani jednou nespadla a to jsem nemel ani beta ATI spealni ovladace pro BF3) respektive z grafiky, ktera se mi zdala jen dobra nikoliv new technology standart co zadupe konzole a PC hry do zeme a ze ktereho me ma spadnou celist jako v pripade Unreal, jsem s plnou verzi spokojen.
    Ano Origin ma problemy, ano je tezke se na nejaky server dostat, ano po vymene mapy to obcas spadne apod...ale v jadru ve hre neni chyba! Nebo jsem si za ty 3 dny intenzivniho hrani nic nevsiml. Proste zazitek je to paradni a nutno dodat ze kombinuje to nejlepsi z Battlefield serie: respektive z BF2, BF2142 a Bad Company 2.
    Proste lepsi "simulace" moderniho valecneho konfliktu v Multiplayeru neni a jeste dlouho nebude. Hra me dostala od prvni chvile a nakonec i ta grafika je uchvatna a ano nejspis je to novy technologicky benchmark pro PC. Opravdu jsem unesen....kdyz nekdo rika ze hra vypada jako lepsi Bad Comapany 2 tak keca. Hra vypada Mnohem lepe a po tech hodinach me dostavaji neskutecne detaily. Kdyz jeste vezmu v uvahu ze se to cele hybe s 64 hraci na mape na I5-2400,4GB DDR1600, HD 6850, SB X-Fi v full hd v high detailech a to plynuje (30-40 fps) tak musim smeknout. Pravdou je ze jsem nakonec zvolil nikoliv full hd ale nizsi 1680x1050 a stale high detaily a hra bezi naprosto plynuje za vsech okolnosti.
    Za sebe, jako fanouska, Battlefield serie davam 10/10 i po pocatecnim zklamani z grafiky (cekal jsem zazral jako v pripade Unreal vs Quake 2). Technik, herne naprosto skvele zpracovana hra, ktera me otce dvou deti prikovala k PC, ze i spanek sel stranou.
    A to je u me co rict, po 2 lete pauze ve hrani her.
    At uz jste nebo nejste fanousek serie, tohle je hra kterou bych vam ze zavahani doporucil.
    V multiplayeru nema konkurenci.
  • Taky bych rad neco napsal do diskuze o teto hre.
    Jsem dlouholety hrac Battlefield serie (mam vsechny dily mimo puvodniho Vietnam), samozrejme zkousel jsem i Medal of Honor a Call of Duty series ale nikdy me nezaujaly jako Battlefield serie, jsou totiz vice causal strilecky. Operation Flashpoint a Arma jsou vojenske simulatory, Battlefield serie je nekde uprostred. Stale strilecka ale s prvky realismu, vyvazeny mix mezi Armou a COD tak aby clovek mel stale pocit ze si hraje na vojaky ale nebyl flustrovany z ovladani Army. Jak rikam idealni kompromis.
    Specialne na BF3 jsem si zakoupil 2 mesice zpet nove PC. A nakonec to nevydrzel a pres vsechny diskuzni fora zkusil 2 dny betu. Dojmy ze hry z Bety byly kladne, grafika ...prislo me to jako lepsi Bad Company 2 ale uz v Bete jsem videl ze nasviceni v Metru bylo uchvatne. Byt jsem po reklamni masazi cekal malem zazraky.
    Hru jsem si koupil 2 dny pred oficialnim spustenim v Evrope (Limited Edition z XZONE), coz je EA a DICE trochu nastvali. Vlastne je to poprve co jsem si hru koupil v den vydani (respektive drive).
    PS: nechapu proc recenzanti a lidi sili z kampane v singlplayeru kdyz kazdy kdo si kupije BF serii vi, ze jejich hry jsou multiplayer a kampan je tam jako pridavek.
  • Co mě teda opravdu vytočilo ovládání hry přes prohlížeč, povinost si nainstalovat plugin a nějaký připitomělý Origin klient, to je fakt hnus, ale hra samotná je paráda a splnila to co jsem od ní čekal
  • Ten multak je fakt naslapanej 10 naprostej souhlas.
  • po par dnech hrani jsem doslova nadsenej. Skvela gameska a MP hodnotim 10/10. To je tak mistrovske dilo ze se to neda popsat. Nemam tomu co vytknout. Co se tyce mne, predcilo to moje ocekavani a je to lepsi nes jsem doufal, na par mesicu minimalne mam o zabavu vystarano. Fakt dobra investice, protoze mi to usetri prachy za hospodu :D
  • Recenze parádní a objektivní. Jel jsem na dvoujádru 2*3ghz- stará dobrá GT9600 a 4Gb ram 1600Mhz= vzniklo avg 30 fps a to se nedá, ve větších přestřelkách je fakt nutný minimum 50fps a výš,jinak si to člověk nevychutná. Je potřeba upgrade,ale když koukám na hráče tady co mají core i7 a samý gtx590 atd. tak abych dělal 25hodin denně:) Nějak se zrychlil vývoj her a ceny hardwaru se drží skoro 2 roky na stejný ceně sakra.
  • Phenom 4x 3GHz, 4GB RAM, HD5770 1GB... Vše na High a po celou dobu bez problémů kolem 60fps. Při Ultra byl znatelný pokles... ale jinak engine rozhodně odladěný a na pohled úžasný (srovnatelný bez problémů ke CryEngine 3).
  • Až na to že grafická karta GTX 790 neexistuje...
  • no singly multi nehraju
  • Pane Smutný jako obyčejně, velice kvalitní recenze s naprosto střízlivým hodnocením...
  • ne :D nova doba!
  • si zabil, to co si tym chcel povedat ze na CoD sa to nechyta? LOL... ak hovoris o singly tak OK, ale BF nikdy nebol o singly... co sa tyka MP tak CoD nema sancu...
  • předpokládám,ze s win. XP to asi nešlape???? *13*
  • jo skvělý pokrok např. od Bad Company 2 ale řekl bych že na Call of Duty ještě něco chybí.Dávám 9/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit