Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xtictac
    Je to asi mesic co jsem si znovu pustil BFBC2, nejsem zadna hvezda moje KD ja kolem 2 a je to proste zabava. Uz se tesim na prvni diskuze a marketingovou kampan BF4, prisaham!!!, ze se budu ze všech sil snazit na všech moznych kanalech svoje zkusenosti ze hry BF3 predat komu to jen pujde.
  • xtictac
    V BF3 mam nahrano asi neco kolem 290 hodin, to jen pro zacatek. Koupil jsem to před-objednavkopu a hned potom co mi to dorazilo, mi to asi 2 tydny padalo a padalo - "freezes", nicmene jsem to asi po tech dvou tejdnech nejak vyresil a uz mi to ted nepada. Ale stalo me to hodiny opakuji zasrany 10-ky frustrujících hodin procitani ruznych navodu a neustale opakovane zkouseni ruznych postupu. A v tom jsem nebyl rozhodne jenom JA, ale asi tisice pry statisice dalsich, proste to DICE nezvladli, padalo to i memu kamaradovi, ktery si kvuli tomu poridil železo v hodnote 15 tisic no a tak byl trosku nastvanej, no ale konecne jsem zacal normlane hrat.
    A ted muzu s klidem prohlásit, ze ta hra je pro mne ODPAD a ja nyní lituji kazde koruny co jsem DICE potažmo EA zaplatil. Co mi vadi uplne nejvic a co nejsem schopnej prekousnout narozdil od VSEHO ostaniho, je naprosta smesnost proti vzdusne obrany, na kazdem opakuji na kazdem serveru kde jsou stihacky a helikoptery jsou hraci, kteří mají absolutne vždy finalni skore tak 60 zabiti ku 3 smrtim, nicmene ti opravdu dobri piloti mají zasadne 90-100 k 2 smrtim, coz fakticky znamena, ze si litaji jak chteji cele kolo, které muze trvat i hodinu, aniz by je někdo sundal a pod nimi behaji pesaci, ktere zabiji jako na bezicim pasu. Legendarni jsou opakovane headshoty pesaka stihackou :D Igla a Stinger jsou naprosto ale naprosto smesne, k sundani helikoptery jsou potreba minimalne 3 plne zásahy a pokud má pilot moznost ruseni navadeni coz má kazdy je to k smichu, neboť cas potrebny k prebiti RPG je delší nez cas refreshe rusicky zamereni helikoptery a to same u stihacek, navíc ta vzdalenost která je potřeba pro zamereni leteckych prostredku je taky pilotum vyhovujici. Dale pokud si vezmete protivzdušny RPG jste fakticky odepsani od delani neceho jiného.
    To jak zmrvili prestelky je taky epizoda. I když mate tu vyhodu a zacnete na rozumnou vzdalenost strilet jako první, ještě nemate zdaleka vyhrano, ten cas potebny k zabiti nepritele tim myslim počet zasahu je legracni, když teda nedate headshot, samozrejme nepritel i presto, ze do nej strillite má sanci palbu v pohode opetovat a to i přes novy systém potlačovací palby. Ty zbrane jsou tak nechutne nepresne krom teda sniperek, kdy je naprosto viditelne, jak se kulky z hlavne vali v trychtyri a vy doufate, ze zasahne alespoň jedna z nich. Pokud zacinate vybavovat „tunit“ novou zbran, potom jste v tak velike nevyhode oproti tem co uz mají všechny nezbytnosti, ze to je vazne až frustrujici. Navíc alespoň pro me je cely systém strileni, tzn jeho fyzika, balistika no proste všechno okolo, narozdil od BFBC2 horsi, no vůbec asi nejhorsi ze všech FPS co jsem kdy hral. Jak vidim jak se z toho kulometu vali kulky v trychtyri, tak si vždycky jenom rikam ať to dopadne :D, uz to není tak jako ze, jsem si skutecne pracne nasel dobrou pozici na strelbu ze samopalu s krytim, asi tvurci chteli snížit tuto velikou vyhodu. Proste je oproti uz zminovanemu BFBC2 hrozive narocne zasáhnout bezici cil, cely se to kvedla do leva do prava, to si pak clovek říká, jestli zacit strilet :D. Rodily mezi jednotlivými zbranemy jsou taky obrovske, nicmene tohle bych v klidu prezil, i kdyz cely strileni je zmrveny neuveritelnym zpusobem!!!
    Tema ORIGIN, jestli je to skutecne tak a EA sbira informace o PC jednotlivých uzivatelu, nebo dokonce Microsoft jemuz EA patri čte cely obsah vašeho disku, je to na pováženou, moc tomu neverim, jsem proste jenom radovy uživatel, ale jestli to tak skutecne je, jsou to poradny ……!!! Cela ta nezbytnost instalace a spravovani ORIGINU mi samozrejme vadi, ale tohle bych taky prezil.
    Technika – tak tady je to dost podobne leteckym vybavenim, proste je hrozive tezke znicit tank a podobnou techniku. Z Javelinu potřebuje tank asi 3 rany, coz je proste hodne a má dost casu si vas pohlidat, navíc pokud má IRNV, coz uz má každý, tak se fakticky ani neschovate, takže u me taky palec dolu a trapas.
    Celkove mam ze hry velmi velmi spatne pocity, grafika, fyzika všechno OK, ale pokud chcete byt pesakem coz me vždy bavilo a vychutnat si cely engine a nikoli sniperem, pilotem nebo ridicem tanku cele kolo, jste v takove nevyhode, ze by jeden brecel :D Navíc nemohu opomenout, ze rozdil mezi KITY je taky až prilis velky. Koupil jsem hru v předobjednávce a ted zjistuji jak velikou chybu jsem udelal, mel jsem to koupit až ted a mel bych všechny mapy všechny premium věci za stejnou cenu, moje chyba, a OPAKOVAT se rozhodne nebude. To jejich vydavani balicku za litr a vic je taky komedie, co si jako mysli, ze dam během dvou let za jednu hru 5 litru, ne? :D Cely to jejich kompromisni reseni hry a snaha nalakat a oškubat hrace je proste k zbliti
  • Ani všechny opravný,patche tuhle hru (multiplayer) nemohou zachránit.Grafika a zvuk nevyváží hromadu chyb u kterých člověk přemýšlí,že tentokrát to byli opravdu vyhozený peníze.Hodně rychle jsem se vrátil k Bad Company.
  • Ne
  • Tak si nařiď budíček, taky na můj dislikePS: UŽIJ SI HO JE ZABAVNĚJŠÍ NEŽ TA HRA
  • Vím,že je to pouze vtip tedy doufám jinak by jsi se měl nechat vyšetřit ,ale jaký smysl má tento příspěvek, když ani jeden z komponentu neexistuje
  • jo jasný kámo úplně ti věřim...a přines ti to Santa Claus,předal ti to osobně viď?!
  • Po dlhsom case som si opat zahral aj s novym patchom BF3. Po niekolkych minutach som ju znechutene vypol. Oproti BF2 je to hnus. Aby ma niekto dal z ulice ked som uz 5m za rohom to som este nevidel. A ked si s prepacenim niekto userie na duhom konci mapy aby sa mi zatiasol obraz tak to je co za grc.
  • suhlasim :D
  • Herny klenot, multiplayer nema chybu. 11 / 10 :D
  • Vím, že se jedná z velké části o multiplayerový titul, ale hra se neustále chlubila singleplayerem, takže jsem ho tak do 1/4 okusil. Musím říct, že pokud se bude akční žánr směrovat tímto směrem tak potěš. To je zcela neuvěřitelné. Zde jsou střípky mých zážitků:

    Vylezli jsme s „mym“ tymem na strechu a hned vedle nas cinkla naskriptovana kulka od ostrelovace, ktery ovsem ma mezi sebou a nami vysoke prekazky. Je navic o patro niz, takze nema nejmensi sanci ani videt, ze jsme se tam objevili. Je to asi bystrozraky clovek nebo ma kristalovou kouli. Pritom ten samy ostrelovac nevidi a tim ani netrefi tak na 60 metru borca z meho tymu, kterymu leze cela palice, protoze se uplne stupidne "kryje" u otvoru v zidce. Mimochodem prvni co na ty strese ten ostrelovac trefi je kvetinac, ktery po te, co jsme toho ostrelovace sejmuli (raketometem samozrejme, jinak se ostrelovaci nedaji zabit), je zpet na puvodnim miste. Zazrak… nebo Matrix. O kus dal jsem se "plizil" mezi desitkami naprosto slepych nepratelskych vojaku (rozumej 5 metru od nich v plne rychlosti, jen prikrceny a metr pod jejich urovni v jakemsi rigolu), takovouto stealth misi jsem fakt nevidel. Cely je to zakonceny zcela neuveritelnym soubojem s krysou!!! Smal jsem se asi 2 minuty. Asi prvni boss v teto hre. Pak zas 10m ode mne spadne barak (protoze ve valecne zone je zrovna zemetreseni – to byva dost casto, ze ano), ale nastesti se mi nic nestalo, a tak jsem jednou rukou ze sebe odsunul kus zelezobetonoveho panelu, ktery mi spadnul asi na nohy nebo co, a sel dal. Hra neustale pise napovedy typu "vezmi RPG ze zeme"... vezmes... "vystrel presne sem" >>>*<<<<, ... vzdalis se z bojiste jen 5m za zidku, napise ti to "mate 5 sekund, abyste se vratili na bojiste" jinak konec. Pak mam znicit nejaky spousteci zarizeni pro bombu a napadne mne zezadu borec pestmi!!! Ma od sebe metr samopal, id*ot. Kdyz jsem se podival dolu na ten samopal, vypadal, jakoby tim byla podlozena skrin. Drepnul jsem k tomu a stal se z toho jen stin samopalu, samotny samopal nikde, stoupnu, je tam, drepnu – jen jeho stin. Zato na druhe strane v mistnosti s timto spoustecim zarizenim jsou 2 ruzovi plysovi medvidci. WTF!!! Idi*tsky, idi*tsky a idi*tsky.
    Zlaty Flashpoint 2.
  • od doby bf42 je to napodobenina cod s malejma mapama,furt stejný a nudný.BF42 byl nejlepší bf.
  • Zvláštní.. žádné podobné problémy jsem neměl... jedná se o jednu z lepších FPS storylinů... MP je výbornej a celkově mne hra velmi překvapila... možná máš špatnou sestavu ;)
  • palec hore kamo!!!opisal si to skutocne tak ako to je!! BF3 je skvost v mp hrach
  • Vrele doporucuju procist
    http://www.overclock.net/video-game-news/1155275-various-battlefield-3-outrage-germany.html

    Pokud vam jsou vase data mila a nepotrebujete aby kazdy vedel co kde na disku mate
  • uz funguje ceske forum na battlelogu:

    http://battlelog.battlefield.com/bf3/cz/#!/bf3/cz/forum/
  • tak jsem to rpzjel na staricke ge force 9600gt sice nejmensi detaily, rpzliseni 1024 a pravda na 4 jadrovym procesoru, ale hratelnost tim nijak vyrazne netrpy a to je pro mne maly zazrak.
  • hele takhle dlouho už mě nesrala žádná hra, jako kampaň BF3. Nemá to cenu hrát. Input lag, neskutečnej koridor, tuna přiblblejch skriptů, kdy musíš čekat až se připrdolej tvoji (jinak naprosto neschopný) spolubojovníci, jako ocásek běžet za debilní NPC, mačkat quick time eventy (QTE v roce 2011? těžkej old-school), Leaving Corridor Battle Area, už zmíněný instant smrti, auto aim, kterej se vypíná až na obtížnost Hard (auto aim na PC? to si dělaj šoufky?) - jakmile by sis chtěl někam zaběhnout na jinou (lepší pozici) než chce hra, nastává buď konec mise tvojí vinou, nebo narazíš na neviditelnou stěnu, či dostaneš odkudsi do palice, to aby sis příště nevyskakoval, AI se nepohne ani o píď a nespustí se skript. Příběh stojí za hovno, cut-scény se skipujou jednoznačně (výslech zlýho poldy a zlýho poldy je k smíchu) - prostě celý to je o minimálně půlku horší než kdysi tolik kritizovaná, vtipná a výborně se ovládající kampaň BC2. Jedinej důvod, proč pořizovat tuhle hru je teda MP, věc, na kterou bohužel teď nemám čas. No doufám, že DICE nezmrvili aspoň ten, protože singl se fakt NEDÁ. No nic, zpět k Hell s Highway..
  • No, ale to nejsou články o tom, že Origin něco zasílá. Jsou založené na odstavci z EULA a na možnosti onoho zasílání.
  • to o hodně přicházíte, multiplayer je na daleko vyšší úrovni než singl(pokud nenarazíte na úplný lamy:-), singl by tam ani nemusel být, ale je dobrý na seznámení s hrou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit