Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Au moje oči močí duhu....
  • klasicka kremserovska recenze. hlavne ze jdeme proti proudu *1*
    • Zajímalo by mě, kolik by dal třeba Uncharted 4. Určitě málo. *cough cough*
  • Jack1947
    Není to MOBA, ani střílečka. Není to Borderlands, ale ani League of Legends... aháá už vím co to je je to blbost a zoufalost... *7*
    • Veskoslav
      Je to FPS moba Jacku. A prosím tě, nevyjadřuj se, když o tom víš s prominutím naprostou p*ču.
      • Jack1947
        Kdybych se nevyjádřil tak jak by si na mně a hlavně kde reagoval. Pojem FPS mOBA si vymyslel sám? protože to fakt neexistuje...
        • Veskoslav
          Ty jsi ještě větší hlupák než jsem si myslel.
          • Jack1947
            Moba infused games jo ale FPS MOBA není, žádný pojem. To je jako říct MOBA s prvky FPS lol.
            • Jack1947
              Mínuskář s tebou nesouhlasí, klidně si tu vyváděj s 50 multi dalšími nicky... Znám jen pojem MOBA tak se přestan ohánět moc ti to nejde *3*

              Už jsem s tebou skončil asi tak 2-4příspěvky a ty se furt hádáš. Né já jsem tupon a tyletadlo tos chtěl slyšet ne? *6* *7*
            • Veskoslav
              Ty jsi prostě tupoun, co používá výrazy, u kterých ani nezná význam.
            • Jack1947
              FPS s prvky MOBA maximálně, MOBA infused FPS ale FPS mOBA arena neexistuje a je to jako hra nesmysl.
            • first person shooter multiplayer online battle arena, když bys zapojil mozek, který vlastně nemáš. tak zjistíš že ta kombinace zkratek není úplná blbost
            • Veskoslav
              Aha. Ty nejspíš nevíš, co znamená zkratka FPS, co? *7*
    • No ty mas ale myslivnu, to se opravdu musi nechat. Jak takovej gen mohl vubec prezit, to je zahada.
      • DLC zachrání málokterou hru, očekávat však, že obsahové DLC opraví/změní už v samotném základu nepovedené a nedodělané herní mechaniky je absurdní.
        • Není , viz Destiny. Vše se dá zachránit. Otázkou je jestli Gearbox budou mít koule jako Bungie. Mimochodem beta battleborn mě nenadchla. Pekna , levelovani supr, ale tak trochu jsem se nudil. Oproti tomu třeba alfa paragonu mě bavila o mnoho víc. Tam mě trápila spíš jen dlouhá herní doba :-) Pro mě ideál těchhle 5v5 je zatím Heroes of The Storm.
  • Po Aliens: Colonial Marines jim to docela přeju. Fuj, to bylo škodolibý.
  • Největším problémem Battlebornu je to, že vychází podobně, jako Overwatch. Kdyby to vyšlo před rokem, troufám si říct, že by to mělo šanci na úspěch. Takhle to jenom zapadne.
    • Asharak
      Vychází k vůli části lidí, kteří nenávidí Overwatch a chtějí podobně vypadající hru aby se OW posmáli, a sami vychválili jejich modlu.
      • Battleborn byl oznámený před OW.
    • ne nemělo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit