Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenže já tu ty objektivní argumenty nikde nevidím. "Konzolisti přece koupí všechno a jsou ochotní platit za hru mnohem vyšší a prakticky neměnnou cenu a na to prodejci spoléhají. Jenom díky tomu běží a vypadá Arkham Knight na PC tak jak vypadá." reagoval jsem na tohle. Z toho mi prostě jasně vyplývá, že kvůli tomu, že já zaplatím za tu hru 1500,-, tomu člověku ta hra na PC neběží :D to je přece naprosto absurdní. Proč bych za ní ty peníze nedal, když MĚ ta hra běží naprosto bezproblémově a je super?
  • he/he - ne nepominulo, ale proč platit někomu předem za nejistý výsledek? Tohle není zakázková výroba, kdyby se změnilo chování zákazníků a opravdu kupovali podle recenzí nebo aspoň reakcí hráčů "mám tu a tu mašinu, hra je rozbitá, padá, problikávají textury..." tak si tu hru nikdo nekoupí, alespoň na tu platformu, kde je rozbitá, stačil by vzít zlomek rozpočtu marketingu a věnovat ho klasickýmu betatestingu a odlaďování. Je mi jasné, že jako konzolistovi ti to je jedno, mě to jedno není i když na PS4 jsou nebo aspoň byly FPS dropy jak prase. Sice jenom moje grafika byla dražší než ps4 ale rozbitá hra mi příjde drahá i za pár stovek natož za dvanáct stovek, neměl jsem problém dát plnou cenu za Shadow of Mordor, protože to byl ukázkově skvělý port, naprostá špička optimalizované i ovládání, to samé GTA 5 a to všechno jsem si zjistil před koupí, po Batmanovi ani neštěknu dokud se neuráčí s tím začít něco dělat
  • Ty reagujes na veci ktere jsou jenom v tvoji hlave *1* , tys tu hru vyrobil ? Pokud ano tak te obvinuje opravnene. Plnou cenu platis na pc, ty platis plnou cenu + poplatky svym korporatnim panum.

    "Ja sem velkej kluk a budu utracet za co chci" Tohle jde defensivni postoj do ktereho se prepne kazdej simpleton kdyz ho konfrontujes s objektivnimi argumenty, ktere nechce nebo neni schopen pochopit. Prikladem nepochopeni budiz tve naprosto nesmyslne prirovnani k luxusnim automobilum(to s premierama uz je bliz ale porad to nedava smysl) .
  • Kdyby šla herní scéna do prd3le, tak tě ujišťuju, že nerdíci jako ty by nebyli takhle vysmátí. Buď rád, že máš, co hrát, ty ptáku, jinak nvm, co bys dělal.
  • Zkus přemýšlet, než vybliješ takovou hovadinu.
  • 11

    A tvoje představa je taková, že bez těch "jistých" předobjednávajícíh peněz by tohle všeobecně jako pominulo? Takže oni mají "jisté" peníze a prostě si řeknou, hážem bobek, na reputaci s*re pejsek, hru záměrně odflákneme, palec hore.

    Pohodička. To jsme se od toho kosočtverce moc neposunuli.
  • To nebyla sběratelka, ale JRC udělali akci, že když jsi si to předobjednal snad před rokem 2015 tak si dostal klíčenku. Jen aby bylo jasno. *14*
  • Figihohuhe: o tom přesně píšu, pokud je to sběratelka, chápu to.
    he/he: ne ale firma, která udělá špatnou hru nedostane peníze, o to jde, proč bych měl svoje peníze dávat nějakým vyžírkům co to odfláknou a pak ještě drze napíšou že to neopraví(mluvím o předchozím dílu):"If we do move forward with creating a new patch, it will try to address the progression blocking bugs for players, not the minor glitches that do not prevent one from continuing to play. The issues that are not progression blockers will unfortunately no longer be addressed."
  • Logika bez problemu hrajiciho konzolisty *3*
  • Líbí se mi, jak tu kážete o tom, co má kdo dělat se svejma penězma :D :D to už snad neee. Já zase nechci aby si lidi kupovali předražený auta, aby nechodili na premiéry filmů (kazí tím filmový průmysl stejně jak předobjednávky) a aby třidili odpad.
  • Předobjednal jsem si Zaklínače, protože za a) mám přečtené všechny knížky za b)minulé hry mě bavili a za c) a to je to nejdůležitější dostal jsem kovovou klíčenku hlav vlka :DD GG WP
  • U zaklínače se dalo předpokládat, že to nezmrví, se svými penězi si samozřejmě můžeš dělat co chceš, jestli sis předobědnal jednu hru na kterou si se těšil ok, jestli si předobědnáváš notoricky, tak tím kazíš herní průmysl, protože proč by se snažili, když mají peníze jisté, to není o tom jeden franta na netu řekl, že předobjednání je špatné(ten franta měl ale bohužel pravdu), pokud to je kvůli sběratelské edici tak to chápu i kdyby se ukázalo, že tak hra je rozbitá, protože tahle edice by mohla utéct, pokud si to nevydržel 3 dny po vydání a měl jsi obyčejnou edici tak to fakt nechápu a nepochopím to nikdy, lidi si předobjednají alieny a pak brečí jak je hra rozbitá a my co jsme se na ní tešily skřípeme kvůli fanatikům, co musejí mít preload a hrát minutu po vydání, zuby, naštěstí si valve uvědomilo nesvéprávnost těchto finančně negramotných jedinců a zavedlo systém vracení her, až tohle udělají všechny distribuční firmy tak neřeknu proti předobjednání ani popel
  • Omg a proč bych jako konzolista neměl platit např. za Arkham Knight plnou cenu hned po vydání, když je ta hra podle všeho fakt pecka a zaslouží si to? Protože zprasili port na PC? To mě sice vůči tobě může mrzet, ale jinak mi to může bejt fakt úplně jedno. Nějak nechápu proč mě vlastně obviňuješ z toho, že ti ta hra nejede.
  • Tímto krokem si minimálně posunul kontinenty zase o něco k sobě a vychýlil planetu ze soustavy. Jo chlapče, máš to tady celý na svědomí. Nesmíš to podceňovat, jinak prostě finito konec, sbohem, lidstvo v řiti. Copak dostatečně nenasloucháš místním prorokům a teoretikům? Styď se!
  • Vegen
    Věřím, že na odladění PC verze z většiny potřebují uplně jiné lidi, než ti kteří vytvářejí nový obsah. Navíc na tom máš lidi z Nvidie . *3* To, že se zvrzala PC verze neznamená, že přeučí všechny grafiky a managery na programátory :D
  • V takovým případě se zdá, že ta teorie o ovcich potřebuje slušnou revizi. Jinak kdo že to vlastně řekl? Zase nějakej zlejtrotl nebo totalcosi nebo nějakej podobně hojně citovanej kašpárek?
  • To nemá cenu vysvětlovat, prostě nějakej "slavnej" Franta na netu řekl, že se předobjednávat nesmí, tak to teď lidi poctivě papouškují, protože to ten Franta řekl...
  • Předobjednal jsem si Zaklínače 3 za a) nejsem hlupák za b) vydělávám si sám. Ta tvá teorie má mouchy. *3*
  • No vidis a ja jak sednu do badmobilu tak to mam nehratelny a stiznosti mi prehnane neprijdou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit