Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja od budovatelske strategie očekávám hlavně velkou míru znovuhratelnosti, pokud prestane bavit po pár hodinach, je to v zakladu špatne. nedávno jsem koupil tropico a byl jsem taky sklamanej, postavíte pár farem, nejakou tu fabriku a už jste težce v plusu a mužete delat co chcete.
    je to škoda protože tenhle žánr mam opravdu rád a neni v nem co hrát. (tohle jsem ale nezkoušel, jen raguju na to co jsem tady čet za reakce)
    • Přijde mi, že je dobrá, ale možná si počkej na modkit, pak toho bude daleko víc.
    • Co treba Anno serie? Podle me nic lepsiho neni a znovuhratelnost je temer nekonecna
      • ty nechápeš že anno ma naprosto linearni buildorder? v podstate staviš obrovskou pyramidu. hraje se to principem postav 100 budov A abys odemknul budovu B, pak postavíš 1000 budov B abys odemknul budovu C atd. Každa hra je v principu stejna.
        Naproti tomu každa hra v tropicu nebo simcity muže byt jina, protože se mužeš zamerit na ruzne veci (turizmus, farmareni, prumysl, mužeš byt sobestačný nebo odkazany na dovoz surovin, demokrat nebo diktator atd.)
        • Ja to nechapu. Jestli jsi spokojeny se Simcity(s tim novym),pak uz to chapat zacinam.
          A mimochodem i v Anno mas ruzne verze mest,a neni o nic mene/vice linearnejsi nez teboy zminovae Tropico nebo Simcity.
          Kdyby jsi napsal ze ti Anno nesedi,beru to. Ale takhle to vyzni hodne hloupe
  • me stve ze kdyz uz je to tak supr a strida se tam rocni obdobi PROC se tam nestrida den.noc,,,,to me dost zklamalo,,,,hra je to dobra ale tohle je skoda:c//
    • Vzhledem k tomu že jedno roční období proběhne na nejvyšší rychlost tak za dvě minuty, možná dřív, tak by ta obrazovka musela bliknout do noci asi 90x :) Pokud se teda nespokojíš s tím že se ti za jaro setmí třeba dvakrát :)
      • Osobně jsem při prvním spuštění hry uronil slzu, že to nemá den a noc. Popravdě jsem tam chvilku na liště hledal kde postavím lampy či nějaké lucerny, abych rozzářil to šero. Po hodině hry mi pak bylo jasné že den/noc by tu nefungovalo, přesně jak říkáš. Každopádně lucerny bych tam přidal určitě. I tak je to ale skvělá hra.
  • Ellendway
    Čekal jsme na hru dlouho. Po zjištění, že nebude na Linux jsem byl zklamán a přešel jsem jí. Jsou dostupné nějaké informace, zda bude hra dostupná i pro jiné OS než je Windows?
    • Bez problemu bezi pod Wine.
  • Kde jsou jako bitvy?To je dneska dělané už jenom pro TEPLOUŠE CO TO VYDÁVAJÍ.V dřívějších hrách bylo možné i bojovat třeba CESAR 3 atd.
  • Problém téhle hry je, že když si to dobře rozvrhnete, tak to můžete jako já nechtat klidně 8 hodin bez dozoru na max rychlost a uživí se všechno samo. Po třech dnech nonstop hraní je to pak už nuda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit