Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pánové ty mikrotransakce to je hnus. Pak jsou tam truhlice z vybavením a ty jsou zamklé, pro odemčení si nainstalujte aplikaci na mobil "blabla" pak se zaregistuje "blaba" *16*
  • fallanga
    Tato hra je zabugovanější než Goat Simulator. V této fázi nehratelné.
  • Hru hraju az nyni, tedy v dobe, kdy vyslo mnozstvi patchu a musim smeknout... Pariz vypada uzasne, je rozmanita a je tam zabava na hromadu hodin...Dat tomu 6/10 muzeme jen vocas, ktery nerozumi hram.
  • Lotr
    A víte co je vtip? Tuhle hru jsem si chtěl koupit. Nedávno jsem si totiž pořídil Black Flag a dost jsem se bavil. Skutečně dobrá hra se zajímavým hlavním hrdinou. A byla ve slevě
    Ale poté co tak čtu o Unity....nedám ani korunu. Ani torrent nezapnu. Ani poté co hru opraví. Jako hráč nechci podporovat vydávání nedodělaných her. Ne po Watch Dogs který přiznejme si to měl stejné problémy (ok kapku menší ale také to nebyla dodělaná hra) a dokud budeme jejich hry kupovat pak se už nikdy nedočkáme hotových her ale těchto rychlokvašek.
    No ale optimisticky doufám že je pokles akcií upozornil že takto to nepůjde.

    Edit.
    A mikrotransakce v AAA hře? No jděte někam. Ještě že existují cheaty. Jen se bojte že vás pak Ubisoft zažaluje že je okrádáte.
  • Vůbec zlodějské praktiky F2P spojené s plnou hrou za prachy a nemožností otevřít některé bedny protože nemáte spešl aplikaci pro telefon se nemají na games vyskytovat. Jako kdyby někdo recenzoval kvalitu předváděcí akce...
    Označit za odpad a dále tomu nedělat další reklamu.

    Navíc v požadavcích na hru o těchto praktikách není info. Člověk neví co potřebuje aby to mohl dohrát na 100% a neví, že naschvál zvedli dobu nutnou k získaní peněz na věci, tak aby nutili lidi to ihned koupit. To se pak krásně promítne do vyvážení hry. Zapnu koupím co chci mám vše a hraji. Super. Logika jako prase. Normálně to získávám postupem a mám z toho radost. Navíc opět. V plné hře za peníze.
    • ostava jen doufat že se tyhle zlodejske praktiy neujmou.
  • Ok, takže Ubisoft ještě vydá Rogue, možná ještě příští rok dodrží své slovo a vydá sedmý, osmý díl (nebo už desátého?) assassina, a pak na něj decentně zapomene stejně, jako na Prince of Persia. Naneštěstí pro Noobisoft, letos vydali WD, které můžou v následujících letech vesele dojit. A když budou hotoví i sním, tak se znenadání rozpomenou na Prince, nebo vydají novou přehypovanou IP.
    PS: Bojím se, že feudálního Japonska se jen tak nedočkáme.
  • Hláška dne : ASSASSIN CREED UNITY s GTX 780m váš systém nesplňuje minimální požadavky pro optimální nastavení v této hře opravdu lituju všechny co maj horší kartu a tuhle hru si poctivě koupily :(
    • Asi nevis co znamena to "m" za cislem
    • Zavři oči, zapomeň na GTA a pomalu si vybavuj AC Unity:

      → http://youtu.be/xuQ0x2Tl3pE?t=34s
      • To video je hodně trapné.
  • Morraw
    S některýma věcma v recenzi souhlasím."Někdy tuze uspokojivý, jindy zase frustrující pohyb" + stealth + souboje. Ony sice "těžší" jsou, ale animace zase naprd a ten pocit ze zásahu je ještě slabší než v předchozích dílech. Jakoby je jen tím mečem pohladil.
    Ještě pár měsíců zpět se Ubisoft kasal, že půjde PC hráčům naproti. Poté přesunul datum vydání o dva týdny, potřebné k vyladění hry a slíbil nám, že to bude stát za to.

    Fakt mi vadí, že si nepohlídali nejdůležitější díl série. Pro mě osobně to měl být vrchol. Návrat do čistě městské zástavby. Nový hrdina hodný Eziova formátu. Lepší mechaniky. Zbytečný MP nahrazen zábavnějšíma co-op misema. A v neposlední řadě bohaté téma Velké francouzské revoluce.

    Najednou jsem fakt rád, že jsem o díl pozadu a na Black Flag se moc těším. Ono dřív jak po roce se ti assassíni hrát nedají. Zklamal jsi mě Ubi, tohle mělo sbírat všude devítky a ještě by se na to mnoho let vzpomínalo. Věřím tomu, že se časem u hry pobavím až bude vyladěná, ale už to bude mít hořkou pachuť nevyužitého potenciálu, pro mě nejočekávanějšího dílu.

    EA tu má jednoznačně plus. Hru do 24h můžete vrátit. Dovedete si to představit v případě Unity ? Ubisoft by krachl.
  • KIMCID
    6/10 prima čekal jsem
  • firebug
    Mě tedy Unity také velmi nepříjemně překvapil. V promo materiálech se chvástali, jaký to bude bombastický návrat ke kořenům a že se zaměří hlavně na intuitivnější a dynamičtější pohyb hlavního hrdiny v městské zástavbě. Je sice fajn, že KONEČNĚ přidali možnost rychlého slézání, ale všechno ostatní je těžká prohra.
    Horší systém krytí za překážky jsem už dlouho neviděl. Postava nedokáže obejít roh a přebíhání mezi kryty je stejně prkenné jako zbytek pohybů. Zasekávání za překážky a mizerná detekce kontextových akcí je zpátky v celé své kráse, takže si nakašlete hráči, protože Arno má vlastní hlavu a když si chce vyskočit uprostřed nějaké naháněčky na zábradlí a chvilku si tam jen tak na truc dřepět, tak s tím prostě nic neuděláte.
    Animace "rychlo-vylézání a skákání" na mě působí strašně nepřirozeně. Vylézáte-li nějakou budovu, tak není pro Arna problém vyhoupnout se rukama do výšky asi tří metrů, jako by snad měl v zadku nějaké trysky. Ten samý pocit jsem měl i u zdolávání delších skoků. Zkrátka není skoro vůbec zapracována kinetická energie postavy, která při překonávání překážek dostane viditelný a nepřirozený "boost". Stejně špatnou čitelností animací se pyšní také souboje.
    Nechci a nebudu nad posledním dílem AC vynášet nějaké soudy, protože jsem to zkoušel jen asi 3 hodiny (a zatím to pořád působilo jako tutorial), potýkal jsem se s řadou technických problémů a šlo o zřejmě neopatchované "demo". Nicméně si nevzpomínám, kdy mi naposled nějaká očekávaná AAA hra uštědřila tak studenou sprchu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit