Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Perfektní recenze. Konečně aspoň někdo má koule napsat pravdu o rádoby AAA hře. No a s těmi mikrotransakcemi.. to je prostě nehoráááááznýýýý. Příště bych se nebál hře udělit I méně než 5 bodů. Přesně to si totiž zaslouží.
  • firebug
    Mě tedy Unity také velmi nepříjemně překvapil. V promo materiálech se chvástali, jaký to bude bombastický návrat ke kořenům a že se zaměří hlavně na intuitivnější a dynamičtější pohyb hlavního hrdiny v městské zástavbě. Je sice fajn, že KONEČNĚ přidali možnost rychlého slézání, ale všechno ostatní je těžká prohra.
    Horší systém krytí za překážky jsem už dlouho neviděl. Postava nedokáže obejít roh a přebíhání mezi kryty je stejně prkenné jako zbytek pohybů. Zasekávání za překážky a mizerná detekce kontextových akcí je zpátky v celé své kráse, takže si nakašlete hráči, protože Arno má vlastní hlavu a když si chce vyskočit uprostřed nějaké naháněčky na zábradlí a chvilku si tam jen tak na truc dřepět, tak s tím prostě nic neuděláte.
    Animace "rychlo-vylézání a skákání" na mě působí strašně nepřirozeně. Vylézáte-li nějakou budovu, tak není pro Arna problém vyhoupnout se rukama do výšky asi tří metrů, jako by snad měl v zadku nějaké trysky. Ten samý pocit jsem měl i u zdolávání delších skoků. Zkrátka není skoro vůbec zapracována kinetická energie postavy, která při překonávání překážek dostane viditelný a nepřirozený "boost". Stejně špatnou čitelností animací se pyšní také souboje.
    Nechci a nebudu nad posledním dílem AC vynášet nějaké soudy, protože jsem to zkoušel jen asi 3 hodiny (a zatím to pořád působilo jako tutorial), potýkal jsem se s řadou technických problémů a šlo o zřejmě neopatchované "demo". Nicméně si nevzpomínám, kdy mi naposled nějaká očekávaná AAA hra uštědřila tak studenou sprchu.
  • AC2 nikdy nic nepřekoná! Byl to vrchol Ubisoftu a následující díly jsou crap. Americká revoluce v evropě asi nikoho nezajímá a piráti?..... tak ti byli naprosto mimo mísu a ještě navíc s přitepleným blonďáčkem v hlavní roli. Má cenu hrát Unity nebo to tu sérii pohřbilo už nadobro?
  • Ja som to sice hral iba pol hodiny, ale viac ako 8,45693 / 10 by som tomu nedal. No dobre, tak mozno 8,45694.
  • To poznávám, na stejném enginu běží Unity. *15*
  • Mato1987
    huehuehuehuehue https://www.youtube.com/watch?v=mXQiEqGfKvQ
  • Ti to koupil inkognito táta a dá ti to pod stromeček. *1*
  • To je divny. Na mem starem i7 lynfeeld 3.2 a gtx680, coz ma bejt minimum, na ultra a TXAA malokdy klesnu pod 30fps. Opravdu jen vyjmecne a tak o 2-3 snimky. Vetsinou jsem na 35
  • Asi nevis co znamena to "m" za cislem
  • Po deseti hodinách to má člověk téměř dohrané, tak nevím, cos tam vyváděl. *6*
  • CrocoRay
    No už se mi moc na to téma nechce dohadovat. Ale i tak nechápu, proč vydali hru, aby den či dva na to mohli začít vydávat patche. To je sice fajn, že nestíhali, ale vydání mohli odložit. A navíc jsem tak nějak zvyklý, že když si koupím krabicovku, tak hraji hned a už se nechci zdržovat nějakým dodatečným stahováním. Fajn, možná jsem pohodlný, ale taky jsem to já, kdo si za to platí!!!! Do Unity jsem teď sice nešel, ale u jiných her, které jsem rozjel jako žhavé novinky, to tak platilo.

    Doufám, že taky udělají něco s plynulostí a ty hardwarové nároky jsou docela drzost. Já teď upgraduji procesor a RAMku, ale za grafiku se mi už fakt dávat nechce teď. Kdyby to šlo aspoň parádně na nějaké GTX 760, ale na té tu snad mají problémy všichni. A to je dost slušná karta na hraní.
  • Takže vyjádření k číslu a Rogue ( bez konzole by sis moc nezahrál a je to povodené "rozšíření" BF.)

    K číslu, hele... to jsou nějaké čáry nebo takhle hodnotíš s desetinami... 8,72 zajímavá cifra ( proč zrovna 8,72... to nechápu má to nějaký vyšší smysl?)

    Jinak to nemá smysl ani číst ty tvé dojmy. Zbylé AC si ani nehrál takže asi tak no. ;-) Tedy reagovat na ně což jsem udělal. Tímto se omlouvám.
  • ucho
    První patch vyšel v den vydání, druhý snad dva dny po vydání. To bych řekl, že je solidní snaha dát věci do kupy. Pirátská verze pokud vím opatchovaná není (rozhodně ne tím druhým patchem). A druhý patch by měl mimochodem opravit propadávání, o kterém mluvíš. Přijde mi pak zbytečné teď hře chyby jako propadávání vyčítat. I když dokud ho budou zažívat piráti, asi to bude stále aktuální téma diskuze...
    Vydání hry s takovými chybami je určitě ostuda a svědčí to o tom, že nestíhali. Ty nejproblematičtější věci ale počítám odstraní velmi rychle. Pokud to zvládnou ty největší problémy ukopat do nějakých 14 dnů, tak bych řekl, že si takovou kritiku, jakou někteří lidé předvádí, nezaslouží.
  • Mato1987
    Lol práve som na nejakom anglickom fóre predal uplay účet aj s unity za 30 ojro :D Celkom dobrý obchod :D
  • Jednička - zajímavá, spousta nových prvků ve hrách + nadšení z historie, křižáci a křížové výpravy to je moje, ale měla i mínusy typu nelze kupovat zbraně, teda nepřišel jsem na to kde takže předpokládám že to nešlo
    Dvojka+Revelations - luxusní hra, nešlo vytknout skoro nic, pár mini chybiček by se našlo, no 9/10 na jisto
    Brotherhood - zatím pro mě nejlepší, kvalitní grafika, úkoly a vlastně všechno, kromě pár chybiček v pohybu osob a takových maličkostí nelze vytknout nic 9,8/10
    Třetí díl - Noooo taky hodně fajn ale pár mínusů bych osobně vytknul, jenže to je osobní hodnocení já osobně bych indiány v AC nemusel ale budiž, jinak fajn hra ale našel bych i lepší díly
    Black Flag - ???? Pro mě jedna záhada, protože piráti a Assassins Creed mi jde dohromady asi jako lívance s řízkem s topingem z krve hadů, prostě takovej mix, takže nemohu hodnotit ani jsem neměl chuť sehnat si demo natož stáhnout nedej bože koupit originál
    Rogue - přiznávám, tady taky nemám co hodnotit, protože tady jsem si jenom pustil pár walkthrough na YT a to bylo všechno, asi bych uvažoval o stažení ale ... Ejhle je tu Unity
    Unity - nejlepší díl série co se týče grafiky, města, zbraní a vybavení, skillů atp. Problém s interakcí a postavami ležícími ve vzduchu nemám, protože jsem nenašel hru kde by sem tam chybička nebyla ano třeba ne tolik nebo ne v takovém množství, ale vzhledem k plusům celé hry mi to až tolik nepřekáží a stát se to může i sebelepším vývojářům
    Celé Unity pak podtrhuje pozadí V.F. Revoluce, a vzhledem k mé oblíbenosti Napoleona kvituji tohle období s velkým vděkem, hře nic neschází naopak bych řekl že proti všem dílům kromě Brotherhood i přebývá, a asi nic tenhle titul kromě novějšího AC nepřekoná

    A co se týče posledního odstavce v recenzi? Nejsem odborník, to ne, ale jsem hráč který prosedí u her hodně a dovolit si názor že letošním nejlepším Assassins Creed je Mordor? Pardon ale tohle je moc. Vzhledem k tomu, že v Mordoru je skřet vedle skřeta, a tady máte mnoho různých postav, herní svět je taky jiný a ne pořád jenom to samý jako v Mordoru a prostě mohl bych dál pokračovat. Prostě tyhle dvě hry se srovnávat nedají a i kdyby autor recenze řekl že Unity je největší sr....(zbytek se tu nesmí objevit) celé série je to pořád lepší hodnocení než přirovnat neřku-li vyjádřit tvrzení a osobní názor že letošním nejlepším AC je Mordor. Tohle na mě moc Za mě hodnocení 8,72/10
  • Pravda, graficky a výtvarně to je nádhera, stačí se jen courat ulicemi, kochat infantéri a nasávat atmosféru té doby. Škoda té zprasené optimalizace, nezahraji si to plynul na PC, takže počkám, jak opraví PS4 verzi,zdali vůbec.
  • CrocoRay
    Trošku si asi nerozumíme, tak se to pokusím vysvětlit, jak nejlépe to dovedu a zkusím to tedy v bodech.
    1.) Dobře optimalizovaná hra je taková, která běží téměř všem a hráč, který má problémy je výjimka, která má prostě smůlu. Ale pokud by si stěžoval i každý pátý člověk, tak je to pořád špatně optimalizovaná hra.
    2.) Co se týče chyb jako je propadávání, tak to je hrozně otravné. Já dohrál více než 400 her na PC (nepřeháním, měl jsem období, že jsem dva roky nedělal snad nic jiného než hrál a občas zasportoval, ale vysokou školu jsem kašlal a nechodil do ní, což ušetřilo dost času :-)) a u většiny jsem neměl problém ani v základní nepatchované verzi. Při jednom jediném propadnutí se u hry vztekám a mlátím pěstí do stolu. U většiny her jsem nepropadl ani jednou.
    3.) Je fajn, že budou vycházet patche, ale pokud si hru koupím hned první den anebo předobjednám, tak i ten první den ji chci hrát dobře. Já to budu hrát později a možná bez chyb, ale tady mi jde o ostatní nedočkavé hráče. Nemyslím teď jen na sebe.
    4.) Já nejsem hater a nechci být cool ani v módě. Nepotřebuju, aby si mě lidé všímali a ve spoustě věcí mám menšinový názor. Ale tady se shoduji se spoustou lidí a za svým názorem si budu stát.
    5.) Já Unity neodsuzuji a neříkám, že je to brak. Chci si to zahrát a proto mě taky štve, že to je prozatím ve špatném stavu. A upřímně někdy i patche přinesou řadu nových chyb. A pokud to nedokázali v základni verzi udělat perfektně, jakou mám jistotu, že i po letech nebudu mít problémy?
  • Jseš vůl, který neví o čem je ta hra je a vypouští z huby urážky - dej si tam raději slámu ať zbytečně nezvracíš na názory druhých.
  • Mas pravdu 6/10 je kravina, melo to byt tak 2/14. Doufam ze jsi za hru vysolil poradnou davku penez, konzumni ovce. *5*
  • Grafický skvost nemajíce obdoby (stačí se jenom courat Paříží). Příběh tam samozřejmě je, ale vzhledem k historockým postavám, spíše pro dospěláky s povědomím o tomto období. Je obalen spoustou vedlejších úkolů a tudíž se těžko sleduje. Zatím nemám dohráno, ale zatím jedno překvapení za druhým. Zkuste si vychutnat atentát na Krále žebráků a následný pokec s markýzem De Sade a pak uvidíte, že známka 6/10 je naprostá kravina !!! P.S.: je dobré zpomalit a pročítat údaje v databace, pak vám bede příběh dávat smysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit