Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • thesibep
    Ahoj initiates jsem nezkoušel, tak ti s tím neporadím. Mezi tím jsem si zažil ještě jednu ťavku a to v podobě blokace AC UNITY ze strany Ubisoft ke které došlo v pondělí. Opravdu vám to nikomu nepřeju. Po kontaktování podpory s dotazem proč došlo k blokaci AC Unity, ji navíc odstranili i z mé uplay knihovny. Chtěli kopii objednávky, aktivační, screenshot mé uplay knihovny a potvrzení o zaplacení. Poté, co jsem jim vše zaslal, mi poslali odpověď, že na portálu G2A mi dali špatný klíč. Je zajímavé, že mi tento klíč fungoval 10 dní bez problémů. A nyní začalo kolečko dohadování se s Ubi, G2A, pořád dokola. Výsledek: od Ubi jsem se nedočkal odblokování účtu s tím, že si to mám řešit s G2A. Včera večer mi z G2A poslali nový klíč a konečně mám svojí hru zpět. Každopádně nevěřím, že první klíč od G2A byl špatný, 10dni bezproblémového hraní. Přijde mi, že celý problém nastal při instalaci AC Unity na můj druhý počítač s pevnou IP adresou. Steam nic podobného neřeší, respektive pošle mail s kódem a můžu si hru zahrát kdekoli. To už, ale na podpoře Ubi nikdo neřešil a svedl to na G2A. Včera jsem odpozoroval, že největší propady FPS jsou hlavně v noci, kdy to padá z nestabilních 60FPS na hranici 40 a výjimkou nejsou propady až na 37FPS. Nastavení grafiky na to nemá prakticky žádný vliv mám 1080p, vše Ultra, FXAA, Vsync. Zkusil jsem cvičně přepnout na 1600x900 a ejhle 60FPS v jakékoli denní době bez jediného poklesu FPS. Nevěřím, že s tím Ubi jako u WatchDogs něco udělá.
  • Coz plati i pro velkou cast ceskych vysokoskolaku:))
  • Ale za to tady v recenzi se zcela mimochodem a bezelstně 2. světová válka zmínit musela (aby v tom autor nebyl sám).
  • Jestli máte problémy s coop misemi, nemůžete se spojit s kamarády a podobně, tak jsem přišel na jeden postup. V ovládacích panelech ve firewallu odeberte ACU a pak když to vyskočí, tak to stornujte. To je jediná chyba, na kterou jsem narazil, ale teď je to už všechno v cajku :)
  • souhlas se vším *3*
  • nevim, co bylo na dvojce vrchol... hra to nebyla spatna, prostredi nadherny a detailni, ale po cca 10 hodinach uz me hra neuveritelne nudila, v obrovskejch mestech se nedalo nic delat krom skakani na strechach, spatna optimalizace, uplay, ale nejvetsi problem byla proste ta NUDA... souboje nuda, ukoly nuda, pribeh nuda, interakce s prostredim nuda, vedlejsi aktivity a content nuda... nechapu, jak to mohlo sbirat devitky... 7, maximalne 8 bych tomu dal... ted mastim batman arkham city a to je uplne o necem jinym, dynamika souboju, content a vedlejsi aktivity, optimalizace grafiky
  • Absolutní výkal co se týče všeho. Nevím proč tam nacpali piráty. To radši měli udělat novou značku o pirátech a AC navázat na nejlepší druhý díl.
  • jo
  • Cigáni nejsou rasa takže asi těžko je rasista.
  • Tak právě jsem hru dohrál a vyjádřím se, určitě už na to všichni čekáte :-) Dohrál jsem jen čistou singleplayer linii, z vedlejších aktivit jsem nehrál vůbec nic, dokonce jsem vylezl asi jen na tři "rozhledny". Hra tak na mě působila uceleným a téměř filmovým dojmem a vůbec není tak špatná, jak se všude píše. A hlavně mě nikdy nezačala nudit, což by se při plnění vedlejších hovadin určitě stalo. Z technického hlediska se jedná o nejlepší hru jakou jsem kdy viděl - grafika, zvuk, hudba, dabing, vše je na nejvyšší možné úrovni. Ani Crysis 3, Far Cry 4 a spol. se tomu nemůže vůbec rovnat. Hráno na max. detaily (jen FXAA místo MSAA) na dnes už postarším Radeonu 7950. Občas tam samozřejmě byly propady FPS, ale nic zásadního. HW náročnost je opravdu extrémní, výsledek tomu ovšem odpovídá.
  • Vypada to ze Unity bol vydany predcasne koli bliziacim vianociam. Typicky marketing, stale im nedoslo ze najlepsia doba vydania je odhadnut obdobie herneho sucha, nie ked sa vsetka konkurencia tlaci do obchodov. Herd mentality101.
  • Hned jakmile se dostaneš do Paříže, tak máš možnost prvních co-op misí
  • Morraw
    Musím odehrát nějaké mise v singlu, aby se mi otevřel co-op ?
  • pomala jest akorat tva synapticka odozva ve zbytcich tve sede kury, DeBille
  • Mato1987
    viem o čo ti ide, ale rasista si aj tak či tak a ešte k tomu kognitívne obmedzený :)
  • Ristoro
    Co je rasistické na tom, že jsem řekl, že jsem něco prodal cikánovi? Když prodavač prodá rohlík černochovi, tak je rasista? Máš zajímavé úvahy.
  • Já jsem si vypnul synchro s cloudem, zálohu si ale pro jistotu dělám taky. Všeobecně s tebou souhlasím. A mám na tebe menší dotaz, jak tam funguje ten "initiates"? Nevím co s tím + kámoš má hru taky, sme přátelé na uplay, ale spojit v mp se nespojíme...
  • Mato1987
    To bolo nielenže rasistické ale nebolo to ani vôbec vtipné, neviem o čo ti teda išlo *3*
  • thesibep
    Ahoj tak jsem si nakonec Unity pořídil, nejdřív jsem si otestoval warez verzi, kde jsem se setkával s propady FPS mezi 60 – 35 -25 (u videí), každopádně pokud nemáte puštěný fraps a nehltáte počet FPS tak je to skousnutelné. Nyní je hra ve verzi 1.2 a problémy jsou o něco menší, ale dropy tam asi stále jsou. Fraps jsem už nespouštěl, tak nevím. Jinak hra samotná mě zatím baví, je to klasika jako ostatní Assassins Creed díly. Horká chvilky přišla v neděli večer, kdy hra spadla a poškodil se save a startovala úplně od začátku. V tu chvíli bych to rozkopal 10 hodin v nenávratnu. Obnova z Cloudu, byla bohužel až ta po spadnutí hry to znamená opět od začátku. Nakonec jsem se vrhnul na google a fóra, tam jsem si, ale nepomohl. Nakonec jsem vymazal složku s pozicemi a ejhle nějak se to rozjelo. V tu chvíli mi spadl kámen ze srdce. Každopádně teď dělám zálohu save pozic každou hodinu, opravdu si to nechci dávat od znova. Doprovodná aplikace, je hrůza a děs až na zpracování mapy, která je detailně propracovaná a je fajn jako doplněk ke hře, ale proboha proč? Chápu vychytávky typu Plants vs. Zombies Garden Warfare, kde vám spoluhráč může efektivně při hře pomáhat. Ale tohle, navíc už 2x nedošlo k synchronizaci a přišel jsem už o otevřené truhly. Navíc v nich je zatím opravdu jen almužna v podobě 25F – 100F. Když už si odpustili Animus, který byl jen na obtíž, mohli si odpustit i tohle a ne to dotáhnout k dokonalosti v podobě zmetku. Každého Assassina hraji v podstatě tak nějak ¼ příběh a nejdříve si řeším v rámci lokace vedlejší úkoly. Ovládání, je ze začátku krkolomné, ale postupem času se dostane pod kůži, každopádně jsou místa, hlavně ve chvílích kdy vám jde o život a Arno se zasekne například ve stánku se zeleninou a ne a ne ji opustit, pak přichází smrt a hurá ještě jednou. Co-op mě mile překvapil je to opravdu zábava u které se zaseknete na dlouhou dobu. Unity sama o sobě je dobrá hra jako předchozí díly. Pokud by hra fungovala jak měla nebál bych se jí hodnotit 8/10, ale ve stavu jakém je a nesmyslném přidání mobilní aplikace ji sráží o hodně níž.Odehráno 16 hodin.
  • Ristoro
    Já jsem prodal cikánovi 5g za litr. Dobré, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit