Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím. Před rokem mě na ps3 hodně chytla hra red dead redemption u které jsem natrávil neskutečné hodiny. Myslíte si, že se mi AC 3 bude líbit? Mám rád volný svět, nepovinné úkoly apod. Prý je ac3 i na ps3 česky otutilkován? Díky za názor.
  • Nevím ale já naprosto s autorem recenze souhlasím....Hrál jsem všechny 3 předchozí díly a všechny mě absolutně bavili. A co AC 3? Slabé....obrovský skok pryč od všeho co tuhle herní sérii dělalo tím čím byla a byl to skok špatným směrem. Není to špatná hra ale vůbec nedosahuje kvalit předchozích dílů. Je mi jasné, že zaslepení fan boyové co si neumí přiznat pravdu a podívat se na tu hru s odstupem mě zahrnou mínusky a kdo ví čím, ale je to pravda. 7/10 je naprosto přesné hodnocení. Nesympatický herní hrdina, podivný soubojový systém, lineární mise.....nemyslím si, že to jsou jak vy říkáte ,,malé" a ,,přehlédnutelné" chyby.
  • AC3 je najlepsi z dielov co som hral. Ako fanusi AC som nadseny a 7/10 je malo, lebo jedna sa skor vynimocny pocin na tuto dobu!!!
  • nevíte někdo kde najdu speciální železný ingot..?
  • Nevím co děláte assassins creed byl vždycky a vždycky bude pouhý historický blockbuster.Celkově se mi líbí zpracování historie "zábavnou" cestou a věrnost historické předloze je také úžasná(celkově výprava a prostředí),ale to je tak jediné co se dá na hře pochválit.Assassins nikdy nebyl hrou na zabijáka byla to čistokrevná řežba plná líbivých animací se spoustou nadbytečných hovadin které člověk nepotřeboval.Proč bych verboval assasiny když zabiju 20 chlapu sám,proč bych si kupoval lepší zbroj a zbraně když můžu všechno zabít pomocí pěstí a counter atacků(ve dvojce).Snad první recenze která se nebojí do této série opřít.Pro mě bylo assasins creed vždy průměrná ale na oko líbivá hra.
    • To co si napsal je naprostá pravda ALE zbroj sem kupoval pač vypadala líp a verboval sem občas na zpestření, stejně jako některý vychytávky. Koupil si pár krámků. A timhle stylem mě ty hry přišly určitě lepší než průměrný, určitě lepší než když zjistíš že všechny souboje se daj vyhrát bez ztráty života si pak celý roky řikat "To je stejně hrozný jak si to dávám, úplně jak v průměrný hře" *1* Tady se stim už aspoň nesr*li a ty souboje jsou aspoň vymazlenější *5*
  • Pane Smutný ,nic proti vám ale nepište už recenze na počítačové hry, protože vybrat ze hry i ty nejmenší chybky a pak to ohodnotit fakt není normalní .
    Sleduji vaše recenze už delší dobu... a nejhorší recenze jsou prostě od vás, proto doporučuji recenzovat filmy, tam nic nezkazíte..
    • Plně souhlasím stímto názorem a vyhrabávat ze hry všechny chyby a maličkosti to už snad opravdu neni normální zřejmě si pan smutný asi neuvědomil že se AC3 odehrává v Americe za doby revoluce a už kvuli tomu odsuzovat hru že mu tam chybí stavby z Říma Florencie nebo Istambulu je podlě mě pěkná blbost. Já dávám minimálně 9/10.
  • Ešte trošku off topic... DOOM 3 BFG Edition 4/10 to fakt ? A Call of Duty: Modern Warfare 3 ... 7/10 ? To mi vysvetlite...DOOM 3 BFG som kúpil a som celkovo spokojný. Dostal som to, čo som čakal...čistokrvná nefalšovaná "řezba" (upravená do HD) akou Doom vždy bola. Žiadne stačte "E" a hodinové dialógy. Ta čo vlastne na Games chlapci čakajú? Že by ? If Doom was done today? Je to retro kabátik, uřcite by to šlo :) Však posúďte sami http://www.youtube.com/watch?v=C4yIxUOWrtw
  • No je to hodně zajímavé :)

    Jak může někdo napsat do recenze na AC3, která je jak všichni víme o občanské válce, o Indiánech, Francouzích, Britech a především o Američanech a o jejich historii, že je moc Americká, a podobné nesmysly? To je jako psát recenzi na Gran Turismo 5 a napsat, že to jsou jenom auta a je jich tam moc, nejde si vybrat nic jiného než auto a proto dávám 7/10 :)

    Doufám, že už nikdy psát žádnou recenzi nebudeš, nic ve zlém, ale všichni do jednoho píšete jen okraj toho, co se ve hře opravdu skrývá a ve finále je to pět stránek keců okolo, které nikomu nic neřeknou, a člověk tak zjistí pouze názor jednoho člověka, který nejspíš neměl rád už první díl.

    Z vlastní zkušenosti napíši, jakou sílu má PR.
    • Konečne niekto....konečne niekto, kto to vidí podobne ako ja. Mne vypadli oči z jamiek, keď som túto recenziu prvý krát čítal. (v poradí to bola 4 recenzia na AC3) Vadilo mi aké chyby sa hre vyčítali ...opakovane...a recenzent na mňa pôsobil ako chlapec, ktorý sa nám chcel len vysťažovať ...ako ho hra nebaví...O to sa robí recenzia?
    • V Re-play recenzovali AC3 a odsoudili lezení po stromech a jejich celkové zpracování.
      Už při pohledu na recenzi bylo jasné, že člověk který hrál sekvence puštěné v recenzi měl velký ( ne, měl obrovský problém s ovladačem, nebo byl hrozně nešikovný ) a protože se držíte pravidla "10 minut hraji, 10 hodin píši" stromy a pohyb po nich byly odsouzeny...a i pán kterého jsem potkal v obchodě s hrami věděl, nebo spíše si pamatoval s recenze jen to, že stromy, les a pohyb je špatný...přitom to není vůbec pravda a je to nesmysl, je to dovedené téměř k dokonalsti a použil jsem téměř jen proto, že není v AC3 možnost hrát za Predátora :)

      Takovou sílu mají média, a ikdyž je Bětka z Re-play krásná :))), recenze stojí za....
      A stejný případ AC3 recenze je zde...nic není dokonalé, tak proč to chceme/te po hrách? Pro mě byl, je a bude AC3 GOTY a je to trošku návrát k časům minuým, kdy se hry nedělaly jen pro peníze, a hrací doba není jen 5-10 hodin.

      Čeština a 1080p na PS3 moc často nebývá a tato hra to má, a ikdyž nemuseli, v Ubisoftu utratili spousty peněz za věci, kterých si spoustu lidí ve hře ani nevšimne, a v recenzi o tom padne jedna věta, a někdy ani to ne.
      • Kdo má rád sérii Assassina nutnost, a pro zbytek je to nejlepší hra na zimní a především Vánoční období :) Není potřeba předešlých dílů, ale určitě to není krok zpět :-)

        A proto končím pořekadlem:
        "Deru kui wautareru"
        - F&F: Tokyo Drift -
        • EDIT: Deru kui wa utareru :)
  • posila
    "Mimochodem, už tu nejsou léčivé lektvary, zdraví se vám regeneruje mimo boj nebo pomaleji během samotného boje. Kdo by se nadál, že v AC hrách člověk uvidí prvky ze stříleček..."

    Takze to funguje stejne jako v AC1? Lecive lektvary, jak byly implementovany v AC2 - ACR, byly uplne zbytecny herni prvek. Bylo jich porad dost, daly se sehnat kdekoliv a jen zridka je bylo treba pouzit. Verim, ze to tu uz nekdo na tech 13 stranach komentaru vypichl, ale pri letmem proklikani jsem to nevidel, tak to projistotu pisu taky ;)
    • A ... kanón postaviť na streche v AC Revelation :) Alebo ničenie barikád baranidlom ?!# Ja neviem. Strategický mód, ala tower defence, som prechádzal zo "zlomenými zubami". Do dnes neviem pochopiť, čo to malo spoločné s pôvodnou hrou, hernou tématikou, čo ma na AC 1 nalákala. V tomto mi príde AC 3 lepší a podobný v mnohých veciach idei jednotky. Mnohí tvrdia, že sa to odklonilo od AC konceptu hry. Ale ktorému, Brotherhood alebo Revelations ? Za to som sa modlil, aby konečne hru urobili trochu inak, aby som konečne bol assassin, ktorý zabíja a nie, nosí kanony na strechy...Tak prečo vlastne je to hodnotenie nižšie ako Brotherhood, Revelations ? Mne je jedno, že sa to nepáči recenzentovi, a nech to má aj 4/10 ale Brotherhood tak aj Revelations majú mať 3/10 Jednoducho to je neobjektívne... a podľa mňa neprofesionálne ... S týmto sa napr. na pcgamer nikdy nestretávam...
  • Zkoušel to někdo na slabší sestavě nebo nějakém středním notebooku ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit