Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slovenský CAULDRON robil ovela lepšie hry ako pepíci! *5*
    • Cauldron, cauldron...
      Neni to nahodou TO studio ktere ted spolkla Bohemka a udelala z toho Bohemia Interactive Slovakia ??? *7*
    • Co to je Cauldron?
      • Nejsou to ty tablety proti kašli?
        • ne to bude něco na klouby
          • vlastik.plaminek
            Taky to je v překladu z AJ kotlík.
    • neke a co třeba?
      • vlastik.plaminek
        Třeba Soldier of Fortune 3. To je opravdový skvost. Poslední dobrá hra od Cauldronu byl Chaser někdy před 10 rokama.
      • Inquisitor
        nekrmte toho chudáka, vždyť je to jeho jediná radost v životě.
  • Mám takovej dotaz. Taky se Vám zdá, že je síťovej kód / servery Army (minimálně 2 a 3) je docela špatnej? Často se mi stává i na ofiko serverech, že vojáci ve větší vzdálenosti se spíš teleportují, auta někdy levitují jindy se teleportují, často se neregistrují zásahy a podobné taškařice? Vídám to dnes a denně, jako kdyby nestíhal server, přitom Arma není zdaleka tak frenetická akce jako jiné FPSka. Na někoho jít nablízko s kulometem je pro mě absolutní postrach, protože prostě nevěřím že síťový kód zafunguje tak jak má a tak nezbývá nic jiného než z dálky opatrně ostřelovat a doufat.
    A problém s internetem a jinýma FPS nemám.
    • Cim viac je na serveri skriptov, tym horsi to ma vplyv na beh serveru. Aj ked po pravde, vacsina serverov na ktorych Arma bezi stoji za prd, pretoze kope ludi bezi server z ich domaceho PC. Nie, Arma nema oficialne servery! Ty mas na mysli asi servery od ludi vlastniacich originalnu hru a nie piratsku verziu. Pre co najlepsi zazitok v MP musis bohuzial vyskusat mnozstvo serverov a najst ten, ktory ma najmenej problemov, buhuzial tietu su takmer vzdy 100% plne.
      • Jaký je rozdíl mezi serverem, který běží na pirátské verzi a serverem, který běží na orig. verzi? :)
        • Nehral som Armu na piratskej verzii, ale predpokladam, ze si nezahras MP ak mas Armu upiratenu na serveri co nieje pre piratov.
    • Pokud vím, tak Arma žádné ofiko servery nemá. Podobný chybky se mi na některých serverech taky stávají.
  • Díky za info, vyzkouším a snad to pošlape :)
  • Chci se zeptat, jestli rozjedu armu na svým kompu. Je to Core 2 Duo E8500, GeForce 9600 Gt 512 MB, 4GB RAM DDR2. Má někdo zkušenost na podobné konfiguraci? Nejsem grafikofil, jde mi o to jestli to pojedu nějak rozumě. Všechny předchozí díly jsem hrál a u mě jsou to nejlepší hry.
    • Pojde, ale nebude to velmi hratelne.. hlavne v MP. SP si teoreticky zahras. Arma ma zle optimalizovany engine, potrebujes silny procesor s vykonom na jadro. A musis sa velmi pohrat s nastaveniami. Nizsie detaily prenasaju vykon na procesory, vysie detaily na grafiku. Treba to vybalancovat a najst optimalne nastavenia. Pri najhorsom upravit .cfg subory manualne a spustat hru s parametrami.
    • Problém bude dvoujádrový procesor. Zkoušel jsem to na Haswell Pentium G3220 (2C@3GHz) s GTX660 a 8GB RAM a na notebooku s i7-2630QM (4C/8T@2,6GHz) s GTX460M a 8GB RAM a na tom notebooku to jelo i s výrazně slabší grafikou o dost lépe.
    • Asi ta sklamem. Ja som mal pred par rokmi velmi pdobnu zostavu, akurat som mal E8400 a GF 9800 GT :) A v tej dobe mi ani ArmA 2 nesla uplne super a to som samozrejme nemal najvyssie detaily.
    • Tak na tvém místě bych si to stáhl z warezu (protože demo není), vyzkoušel to, jestli to vůbec jede a pak zvážil, jestli to má cenu kupovat. Předchozí Army byly náročné na grafiku, ta poslední je zase náročná na CPU - přesněji řečeno, ta hra je tak debilně optimalizovaná, že vůbec nedokáže správně využít CPU. Testoval jsem to celkem do hloubky, v A3 jsou místa / mise / situace, kdy FPS nejde nad 25 a je úplně jedno, jakou máš sestavu. Vyzkoušej a uvidíš
    • celoush
      mám obavu, že to moc dobře nepojede.
  • V pohode, moze byt. Na druhej strane ale musite uznat, ze nenavist je tu z oboch stran. Uz len napriklad ten prispevok SLOVAK. Fajn, je to nejaky blbec, ktory sa zrejme nudi a potrebuje trollit, co muselo byt kazdemu jasne a vyrovnany jedinec by na to vobec nereagoval, ale vsminite si, kolko ludi okamzite vybuchlo a zacali vytahovat narodnostne karty. Mne je to jedno, nerozplacem sa z toho.
    Co sa tyka hokeja tak mi uplne ukradnuty aj so vsetkymi fanusikmi.
    Mna len serie to, ako casto sa tu v diskusiach riesia tieto haterske blbosti. Sme tu, citame games.cz, pretoze je to dobry web, tak ako mnoho cechov si precita a da prispevok na sector.sk. Vsetci sme hraci a zaujimaju nas hry, tak sa drzme toho a ked uz tak nadavajme na EA, Origin, Uplay, to su veci, kvoli ktorym sa oplati nastvat :)
    • Ja ho treba odsoudil jako cloveka. Neresim odkud je. To ze bych na nem testoval chemikalie a kosmetiku je pouze jedna z moznosti, jak tyto bezcenne jedince alespon nejak uzitecne vyuzit. Dale je tu moznost diky nim usetrit plast na figuriny v crash testech a udelat z nej misto toho detske klouzacky, nebo napriklad pro legalni obchod s lidskymi organy.....
    • celoush
      Prostě jen ti hluční (a blbí) jsou nejvíc vidět... nic víc za tím nehledej
  • Ja som sa na Armu 3 tesil, no bohuzial mi nejak nesadlo to grecke prostredie. Kamarati na Armu 3 este nepresli, pretoze im ledva ide Arma 2, takze to momentalne nemam ani s kym hrat a kampan ma nejak vobec nezaujima.
    Dufam ale, ze pribudne viacej vojenskej techniky, lebo to co tam teraz je nieje bohvie co. Snad sa rozbehne aj viac serverov, kde sa hra na starych mapach, lebo prostredie z Army 2 sa mi velmi paci a gameplay Army 3 by len vylepsil na zazitku hry v tom prostredi. Viem, ze niektore DayZ na tomto bezia, no DayZ mod mam uz ohrany dost a nejak nemam v plane sa don zasa pustit.
    • celoush
      Tak kdyžtak je tu mod "All in Arma", který zpřístupní obsah předchozích dílů (který by si ale měl správně legálně vlastnit) v Arma 3 - https://dev.withsix.com/projects/all-in-arma/wiki/All_in_Arma_Standalone_Install_guide
      • diki, to sa hodi
        • Doporučuju počkat na mód, který přenese všechny addony z Army2 i s podporou PhysX a všech fičur. Nebudeš se tak muset stresovat s padáním hry při kombinování starých a nových jednotek a navíc se vozidla (snad) nebudou chovat tak blbě jako v Armě 2.

          AllInArma je takový narychlo zplácaný nestabilní trucmód pro nedočkavce.
          • Nevim na jakej addon že to chceš čekat ale All In Arma Standalone převedlo všechny Arma 2 addony do Arma 3. Na rychlo splácaný? Ani ne, dělaj na tom zkušený lidi z komunity.

            Možná tak stojí počkat na ASM který převede jen vozidla a zbraně a A3MP co převedl mapy už tu taky máme.
    • já se taky těšil ale už prvni info že kampaň bude stažitelná po čase mě naštvalo
  • Borci, není už náhodou nějaký mód na to, aby nepřátelé zdechli po jedné kulce z čehokoliv, jako tomu bylo v OFP? Vím, že to není moc realistické, ale funguje to. To, jak ten "body armor" vymyslela Bohemka je fakt na přesdržku, nepřátelé vydrží i zásah do hlavy. Je to fakt neskutečná otrava do každého střílet 4 kulky, aby bylo po něm, navíc nepřátelé úplně ignorují zásahy a vesele si střílí dál.

    Dále by mě zajímalo, jestli je i nějaký mód na střelbu AI, která má nechutně přesné dávkování výstřelů a na bojišti to zní spíš jak někde ve fabrice plné šicích strojů - každý střílí úplně stejné dávky po stejných intervalech. Nechápu, že si Bohemka něčeho takového nevšimla, je to sice detail, ale totálně to podělává atmosféru bojiště. Ve Flashpointu to myslím bylo v cajku.

    Jinak než mě někdo pošle, abych šel hledat na fórum BI, tak jen připomínám, že už jsem hledal, ale je tam tolik témat, že je to nepřehledné *12*
    • Doporučuji TPW mod, AI 1 zásah do vesty sice nezabije, ale položí na zem, můžeš si nastavit jaký je procento, že lehne na zem, jak dlouho mu má trvat, než se zvedne. Taky s tím módem jdou po střelbě okamžitě do krytu a jsou mnohem lepší při bojích na blízko, pohybují se na poslední známou pozici střelce, snaží se obcházet, přidává civilní život, dopravu, páru od pusy v zimě... (všechny části jsou nastavitelné/ vypnutelné v configu). Přesnost na dálku to taky upravuje, v kombinaci s AI cover módem (Nastavuje reakci AI na vzdálený zvuky střelby atp.) je to úplně jiný zážitek.
      • Díky, TPW nainstalováno a celkem spokojenost.
  • To ste vo firme 2? Hovoris to ako keby vsetci Slovaci boli zly... ci sa snazis len vyventilovat v teme od ARMY? Nechapem :/
    • Píše že odbočí ?Ale je vidět že jsi slovák. *1*
      • Do frasa! *1*
        • *1*
  • odbočím, já tu mám ve firmě 50% slováků a pokud tohle je výběr sk tak se nedivím .do jednoho je nesnáším.nevychovaný hulváti.a to jsem ve firmě která se zabejvá pc komponentama
    • faitheater
      Podla mna to je typ ludi, ktori sa dostali do zahranicia a nedokazu sa prisposobit... Alebo si namyslaju, ze tymto nieco dosiahli a vsetci ostatni su socky (toto som videl velmi casto v Londyne prave na SK, PL a CZ ludoch - s podaktorymi tam fakt nebola rec).

      A tiez napriklad Ukrajinci, Rusi zijuci na Slovensku alebo v CR... ja som s nimi mal dlhu dobu len zle skusenosti a napokon som zistil, ze doma na Ukrajine a v Rusku su ludia uplne pohodovi a bezproblemovi.
      Akurat ta vzorka ludi, ktori su "vonku" im potom robi krasnu reputaciu.

      Mimochodom, ked mate vo firme 50% Slovakov, ktori su nevychovani a hulvati, tak by ste mozno mali prehodnotit vyberove konania ;-) Ubezpecujem ta, ze nie vsetci Slovaci su chuji.
    • Na jednej strane medzi cechmi je rovnako vela itiotov ako medzi slovakmi, ale je pochopitelne, ze si to clovek viac uvedomi hlavne pri tych cudzincoch, od ktorych ocakava, ze predsa len su "hostia" v jeho krajine a mali by sa spravat slusnejsie, s cim suhlasim.
      Ale uplne ti rozumiem, jak som studoval a zatial zijem a pracujem v CR, ale ked niekedy pocujem niektorych svojich krajanov napr. v MHD, tak sa za nich pekne hanbim. Ak by sa ma v tom momente niekto spytal na cas tak mu asi odpoviem po cesky.
      • Hele, já třeba nemám nic proti Slovákům, ale pravdou je, že s nimi mám pouze špatné zkušenosti. Prodávám hodně věcí přes bazar a vždycky, když jsem něco řešil se Slovákem, tak mě chtěl "ojebat" na ceně a nebo měnit věc za něco, co má Xkrát menší hodnotu.
        Stejně tak, když je hokej, tak máš diskuse plné Slováků, kteří se naváží do Čechů a vysmívají se. To samé, když má být nějaká česká hra, tak se tu objeví pár Slováci, kteří se opět posmívají (tím nemyslím uživatele SLOVAK, který není Slovák, ale je to jeden z místních trollích noliferů).

        Mně je to celkem jedno, já tyto věci neřeším, pak se ale nediv, že tu panuje takový postoj, jaký tu je. Navíc mně příjde docela zoufalé cokoliv závidět zrovna Čechům, protože my jako národ děláme ve světě tak maximálně ostudu *1*
        • V pohode, moze byt. Na druhej strane ale musite uznat, ze nenavist je tu z oboch stran. Uz len napriklad ten prispevok SLOVAK. Fajn, je to nejaky blbec, ktory sa zrejme nudi a potrebuje trollit, co muselo byt kazdemu jasne a vyrovnany jedinec by na to vobec nereagoval, ale vsminite si, kolko ludi okamzite vybuchlo a zacali vytahovat narodnostne karty. Mne je to jedno, nerozplacem sa z toho.
          Co sa tyka hokeja tak mi uplne ukradnuty aj so vsetkymi fanusikmi.
          Zavidiet vam je co, ked uz nic ine, aspon kulturu hospod, pivo :)
          Dobre, sem tam vas prezident ukradol pero, nas bol senilny dedo, ktory trepal nezmysly. Nasi politici okradaju narod s vacsim stylom, ale u vas aspon sem tam niektoreho zabasnu.
          Mna len serie to, ako casto sa tu v diskusiach riesia tieto haterske blbosti. Sme tu, citame games.cz, pretoze je to dobry web, tak ako mnoho cechov si precita a da prispevok na sector.sk. Vsetci sme hraci a zaujimaju nas hry, tak sa drzme toho a ked uz tak nadavajme na EA, Origin, Uplay, to su veci, kvoli ktorym sa oplati nastvat :)
      • ale pozor přitom kolega pro mne nejbližší spolupraovník též sk je naproto pohodovej kluk.(sam na ty ostatni spolukrajany nadává)no každej jsme nějakej *3*
  • nechapem preco sa vzdy na weboch, kde su aj cesi aj slovaci, siria tieto neznasanlive hlupe reci. Dost smutne. *7*

    K veci, kampan je dobra, urcite ovela lepsia ako Arma 1/2. Skutocne je skoda ze je tak uponahlana, obzvlast v 3 epizode. Celkovo som sa ale dobre zabavil, obzvlast ked som si pridal par modov na prilepsenie :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit