Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I když ARMA2 je ve všech směrech jen vylepšený OFP, taky si radši zahraju OFP, hlavně kvuli různým modum, jako Stargate mod atd...
  • Ta ochrana je dobrá, co by si tam chtěl? DRM jako u her od Ubi?
    Kdyby BIS sami ochranu patchema neodstranili, tak by si piráti "nezahráli" do dneška. Navíc majitelé original. kopií problémi snad nemají, ne?
  • Když mluví o pořádných hrách jistě tím myslel to že Arma 3 bude pro hardcore hráče.. Pokud ano tak už předem mohu říci že bude mnohem více hardcore než BF3. Protože BF3 nemá s hardcore nic společného, BF jde o zábavnost podobně jako Armě ale BF nezkoušel jít cestou simulátoru, BF je spíš arkádový..

    Jinak BF má jistě mnohonásobně vyšší náklady (které do toho vráží EA) a to se na tom také projeví. Arma je prostě skvělý komplexní hardcore simulator který díky své komplexnosti obsahuje i hromadu bugů, ovšem ty jsou velice brzo vychytány a plusem pro mne je i velká podpora komunity.
    BF je pak skvělá multiplayerová válečná hra ale simulátor to prostě není..
  • Tak to jsem se s tou slepou vírou si spletl *1*
  • Hlavně by měli změnit protipirátskou ochranu. Nemůžu si pomoci, ale minulá podoba byla silně kontraproduktivní. Ano, sice piráty od hry vyloženě odradila, ale ti pak plnili fóra výkřiky ,,ta hra je zabugovaná, měním se v ptáka" / ,,ta hra je zabugovaná, střely lítají do všech směrů". A to myslím potenciální kupce dokáže docela odradit.
  • Moje přání pro pány z BIS .. tak jako se údajně v Arma II pohyboval Yetti nebo že na hradě straší tak bych uvítal kdyby se člověk mohl setkat i s náhodným proletem UFO nebo něco podobného. Tyhle blbinky na hrách prostě miluju.
  • Aha, tak pokud clovek povazuje 20 fps za peknych, tak tady asi ztraci smysl debata o jakekoli plynulosti.
  • rancor1223
    Jak si tak pročítám komentáře, vypadá to že část českého národa konečně přestalo slepě podporovat Armu. To je jedině pozitivní, třeba si vývojáři uvědomí, žesamotný mission/map editor jejich hru nezachrání a dřív nebo později jim ty sliby o fungujících hrách při vydání přestanou žrát! A nekecejte mi tu o obrovský rozloze hry, kdyby udělali alespoň nějakej "domácí" betatest, museli by přijít alespoň na to, že hra nejde při vydání dohrát..!
  • smejki
    děkuju za info *4*
  • Darthe: Balistika neni bug. Strely v realu opravdu nelitaji po primce. *1*
  • nejlepsi balistiku maji vase arkady :D ze to strili z vrchu hlavy ;). je to rozdil oproti tomu kdyz vam to lita z hlavne
  • kdyz zrovna bezi ? me se nestalo aby mi spadla ci neco podobnyho. Arma 3 vypada velice slusne navic pridana fyzika. trosku lip upraveny engine a nesmrtelna komunita ktera se postara o mnoho veci.

    jinak pochybovat by se melo o vasi inteligenci. ja nepsal o budoucich hrach ale o tom co je ted. ;) ANO OPRAVDU SI MYSLIM ZE ARMA 3 bude lepsi nez BF3. aspon pro me ;)

    ano budou tam bugy. ale je rozdil delat hru kde je 100x100m velikost mapy nebo 20x20km + vsemozny AI ktery se pokouseji udelat tak aby sami premysleli v ramci moznosti,pilotovali ridily atd. nez jenom nasriptovane situace z radoby nejlepsich her sveta.

    PS: stejne jde jenom o to ze vam ARMU ty kalkulacky s winXP 32bit nerozbehnou. (pridam dalsi vec do flamu )
  • A Vy o tom víte co? Kupu, s prominutím sra*ek, z traileru? Ano. ArmA a ArmA 2 je hezká, pokud zrovna běží. Vy jste však oboje nepochybně hrál na starých počítačích z dob stále ještě Československých, a také v jejich úvodních verzích (pokud se nyní nepletu, to znamená 1.00 a 1.01 pro česká vydání titulů), protože nyní s extra vytížením mody jsem i na několik let starém PC na velmi solidní grafiku schopen vytáhnout pěkných 20-25 snímků za vteřinu. Howgh.
  • Flashpoint si ještě dnes rád zahraji, má atmosféru. Arma už mne tolik nezaujala.
  • Nebudu veřejně zpochybňovat Vaši inteligenci, jen se zeptám - opravdu si myslíte, že Arma 3 bude "pořádná hra", zatímco Battlefiel nikoliv? Vy jste už Armu 3 hrál?
    Tato herní série skončila u původního Flashpointu. Poté se rozeběhla dvěma směry, přičemž jedna strana má v současné době kvalitní zpracování a druhá zas hratelnost. Ano, Arma je hratelná, když zrovna běží..
    Upřímně, vy věříte tomu, že Arma 3 bude bez bugů? Hrál jste, člověče, vůbec předchozí díly? Nemůžete mít přeci nikomu za zlé, že háže vtípky na adresu zpracování série Arma, protože ta je tím prostě proslulá.
  • I přes spoustu chyb Flashpoint nabízí víc než mnoho jiných her. To, že se Army velice podobají Flashpointu mi naprosto vyhovuje. Simulace bojů v otevřeném prostředí je parádní (CQB fakt moc nezvládá). V VBSkách je to ještě o řád lepší.
  • Realistickou balistiku určitě potřebují rychlopalné kanony co jsou na obrněncích .Např. střelba šilkou je moc přesná.Navíc je zde pouze jedna trajektorie střely i když jsou tam 4 hlavně. Pěchotní zbraní jsou celkem v pohodě
  • smejki
    co obnášela ta realističtější balistika?... krom názvu...
  • omg decka tu kecaj jak je to strasne spatna hra, samej bug blablabla. si myslite ze stahnete prvni verzi hry a nadavate. bezte si hrat COD a BFka a poradny hry nechte dospelym.
  • Souhlasím - hraji Operaci Arrowhead a jsem také DODNES naprosto spokojen. Chování zbraní, taktika, dopravní a bojové prostředky - nikým stále nepřekonaná klasika, o kterou se neustále komunita (i vývojáři) starají a vylepšují ji. Pokud třetí díl půjde stejnou a ještě dotaženější cestou - půjde o mimořádný počin. Držím palce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit