Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A zas voják NATO už je to trapný já bych radši hrál za ten východ přece jenom dou něj tak trochu patřili.
  • Docela to vypadá nadějně jen doufám že to nedopadne jako ARMA 2. *3*
  • to KUBRT: Myslim, ze nemas pravdu. Pristi generace bude bezpilotni. Proc? Protoze je jednodusi a zvladne to co pilot ne. Totiz manevry s velmi vysokym pretizenim, ktere presahuji lidske moznosti. Naproti tomu, letadla s pilotem potrebuji zachranny system pro pilota, dale musi mit pocitacove omezeni na pretizeni, aby to pilot zvladl a neupad do bezvedomi. Rozhled pilota bude v bezpilotnim prostedku v pohode, staci headupdisplay prilba, kam otocis hlavu tam uvidis to co letadlo. Tedy tak *1*
  • Tiscali: kde je prosím ten slibovaný druhý díl rozhovoru???
    Měl být již minulý týden...
  • MishKonn
    Hezké. Moc bych si ale přál, aby čeští vývojáři uměli takhle o hře referovat i anglicky. Když si vzpomenu na neoficiální vývojářské deníčky z Mafia II, kdy se jeden z lidí z týmu, co pracoval na hře, o ní pokoušel něco říct, ještě teď na mě jdou mdloby. Není divu, že tenkrát se u oficiálních videí marketingové oddělení rozhodlo čechy nechat mluvit česky a poté předabovat je rodilým mluvčím. Hoši by si měli vzít příklad z lidí jako je Jean Francois-Dugas (director pracující na Deus Ex - Human Revolution) nebo Karl Magnus Troedsson (General Manager DICE).
    • septicflesh
      Hloupost, pokud je nějaký vývojář schopný, ať mluví jak chce a pro ty kdo tomu nerozumí jsou titulky. Podívej se na deníčky zaklínače. Kdyby tam všichni poláci mluvili anglicky nebylo by to skoro až divný? *4* Jsme slované tak ať to klidně svět ví, kdo ty hry dělá. Prostě proč cpát angličtinu, kde být nemusí když se lidi jinými prostředky domluví?
      • MishKonn
        http://video.tiscali.cz/zaklinac-2-vrahove-kralu-verze-2-0-gc-2011-4436 say what? *1*
      • risa2000
        Myslím, že MishKonn nechtěl říct, že (český) vývojář, který neumí (tak dobře) anglicky je horší. Ale to postesknutí naprosto chápu. Deníček k Mafii jsem sice nečetl, ale zato jsem četl poznámky k Zaklínači a bohužel, je to tak. Většina vývojářů neuměla anglicky dost na to, aby přirozeně a poutavě vyjádřili to co chtěli a to je to co pak dělá výsledný dojem. Markeťáci to nezachrání. Osobně si 100x raději poslechnu zajímavý rozhovor s vývojářem.
  • moc to jako simulator nezni a za 35 let budou velmi pravdepodobne roboti nebo spis dalkove rizený stroje taky budou takový ty obleky jako v iron menovi *1*
    uz se na to pracuje a za 35 let tvl kolik zbrani lide vymysleli mezi rokem 1914-1945
    a kdyz je treti svetová valka tak tam bude takový zbrani
    ale to uz by pripominalo vic strategii posilat terminatory do boje *1*
    • To si nemyslím, pravděpodobně budou některé automatické prostředky boje, ale budou pouze podporovat vojáky na bojišti. Bude to stejné jako s aeroplánama. Tam se taky předpoládalo, že 4 generace letadel, tj. F-14,15,16,18, Mig-29, 31 a rodina Su-27,30,33,35,37, atd. bude poslední pilotovaná, na to přišel F-22, F-35 a ruský Pak FA se stejnou vizí. Dnes už se začínají objevovat návrhy letadel šesté generace a to především pořád s pilotem uvnitř stroje, ikdyž některé země plánují volitelně pilotovaná letadla. Za 50 let se rozhledu pilota pořád nic nevyrovná. Stroje řízené počítačem nebo člověkem na dálku, budou jen doplňovat arzenál. S pozemní armádou to bude podobné.
    • no nevim .. zbrane se poslednich 30 let taky nejak zasadne nemeni (ted myslim rucni palne) .. nove materialy, nove doplnky ale v zasade je to furt to same .. treba Future Warrior koncept tu je taky uz pekne dlouho a s dokoncenim se pocita az nekdy po 2030 .. takze zas nejake absolutni valky mechu a dronu bych necekal :)
      • Souhlasím. Například mohutné, kráčející mechy, tak jak je známe ze sci-fi, jako obludy vládnoucím bitevním polím, jsou z vojenského hlediska poměrně nesmyslné a odporující základním požadavkům na vojenský stroj, takže pochybuji, že se někdy objeví na bojištích.
        • ja mluvim spis o tancich který se řídi ze zakladen atd(jako u letadel)
          a valka je nejlepší na vynalezy za studené valky přišlo poměrně hodně vylepšení ve zbranich natož v prvnich dvou
          a vyvoj robotu by treti svetova taky hodne uspisila
          technika v arme 3 vypada spis jako dnesni plus neco navic
          • Cajk
            hmm 3. světová by taky kromě jinýho hodně uspíšila záhubu lidstva.
            • Ty si ale chytrý.

              Ted si mě vazne dostal.
              wow
              a jak sis to spojil dohromady no páni
  • Já nevím, ale co významného pro globální změnu poměru sil se může odehrát na celkem bezvýznamném a strategicky nedůležitém ostrůvku, aby to bylo snadno uvěřitelné?
    • u toho ostrova snad má bejt zaparkovaná nějaká jaderná ponorka nebo tak něco...asi bude ohrožovat evropu...
    • mirekdusinojc
      Schovává se tam Kaddáfí
      • Přesně jestli (jak se řikalo v rozhovoru) máte vy jako specializovaný voják zvrátit průběh války, tak nevidím důvod proč by to nemohl být ostrov.
        • no nebylo by to poprve co melo obsazeni, zniceni nebo zautoceni ci uvaleni embarga na ostrov zasadni vliv na prubeh valky, bitvy, hrozici valky ..
  • Vypadá to dobře. Jen z jedné věci mám strach a to že to bude přístupnější pro většinu hráčů a to většinou stojí hru opravdu hodně. Krásný příklad je nový Ghost Reacon nebo Brothers in Arms.
    Doufám že ARMA 3 nepůjde touto cestou a zůstane víceméně stejná.
    • O to se fakt nebojím, komunita jim to jen tak nedovolí. A i kdyby někde něco zjednodušili, komunita to hned modifikuje podle svých představ.
  • Mě však zajímá teké rozloha prostředí a jestli bude v menu prohlídka veškerého arsenálu ze hry.
    • Rozloha bude cca 400km^2 a prohlídka arzenálu, tzv. mód "Armory", ve hře určitě bude - BI se žádných "featur" nezbavují.
      • To je tedy o sto procent více než má Arma II .. parádička, paráááádička.
  • Arma len to nie. CHce sa mi zvracat .. Zase uvidime uzasnu optimalizaciu a genialne zabugovanu hru alias Alfa verziu, kde az po 6 patchi sa budu dat ukoncit aspon misie. Dakujem neprosim !!!
    • Tak hele má pravdu!! Jsem velkej fanda OF, ale Arma 2 se mi upřimně moc nelíbí. Jako grafika je super rozloha prostředí taky to je všechno moc hezký ale umělá inteligence je jednim slovem demence. Nevim proč raději nezapracujou na tom aby se AI postavy v tý hře chovali trochu uvěřitelně vždyť to dělá zábavnost hry. U Army 2 jsem nedohrál ani první bojovou misi protože mě to prostě nebavilo tak k čemu byl promakanej příběh..
    • To nevadí, jedno držkování z východu české vývojáře určitě nevytrhne....
      • Souhlasím, že tu nemá psat, když se mu to nelíbí, když se někomu něco nelíbí tak ať si neotevírá diskuzi, ale jestli máš nějaký problém s východem ČR, tak to jdi s prominutím do háje.
        • ehm .. spis SVK ? :) a s tim at jde take do haje ;)
    • Nikdo ti to nenutí, takže se tady nemusíš ani nadavovat. A nemáš zač.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit