Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tiscali: kde je prosím ten slibovaný druhý díl rozhovoru???
    Měl být již minulý týden...
  • to KUBRT: Myslim, ze nemas pravdu. Pristi generace bude bezpilotni. Proc? Protoze je jednodusi a zvladne to co pilot ne. Totiz manevry s velmi vysokym pretizenim, ktere presahuji lidske moznosti. Naproti tomu, letadla s pilotem potrebuji zachranny system pro pilota, dale musi mit pocitacove omezeni na pretizeni, aby to pilot zvladl a neupad do bezvedomi. Rozhled pilota bude v bezpilotnim prostedku v pohode, staci headupdisplay prilba, kam otocis hlavu tam uvidis to co letadlo. Tedy tak *1*
  • Mě však zajímá teké rozloha prostředí a jestli bude v menu prohlídka veškerého arsenálu ze hry.
    • Rozloha bude cca 400km^2 a prohlídka arzenálu, tzv. mód "Armory", ve hře určitě bude - BI se žádných "featur" nezbavují.
      • To je tedy o sto procent více než má Arma II .. parádička, paráááádička.
  • Cituji:
    " Nechceme jít tou cestou, že by jsme se to snažily osekat na úroveň tunelový střílečky. Myslíme si že je to naše konkurenční výhoda, že hodně lídí nás má rádo protože to je docela hardcore "

    +100 protože to je přesně to co na Armě miluji ...
  • Vypadá to dobře. Jen z jedné věci mám strach a to že to bude přístupnější pro většinu hráčů a to většinou stojí hru opravdu hodně. Krásný příklad je nový Ghost Reacon nebo Brothers in Arms.
    Doufám že ARMA 3 nepůjde touto cestou a zůstane víceméně stejná.
    • O to se fakt nebojím, komunita jim to jen tak nedovolí. A i kdyby někde něco zjednodušili, komunita to hned modifikuje podle svých představ.
  • Jsem fanousek Army 2, ale tohle jsou uplne typicti Bohemia v cele sve krase, nafoti si ostrov tak aby aby byl kazdy kamen presne tam kde ma byt, techniku a zbrane vymodeluji do posledniho sroubku, udelaji obri ostrov kde bude mit kazdy civilista svoji osobnost, pribeh, dum, rodinu, psa, nabozenstvi a kamarady jako v realu, nelinearni kampan a 15 ruznych koncu.. a pri tom vsem a s ocima sviticma jak diteti na stedry den ze sameho nadseni zapomenou dodelat zbytek hry :D
    • +1 chlape .. přesně na tohle jsem při rozhovoru myslel.
      Není co dodat.
    • No ale čase jí dodělají a to je hlavní.
      • Já už si hlavně aji tak zvykl, že jsem s každým dílem součástí procesu vývoje hry, do kterého navíc můžu kecat. Už několikrát byly mé připomínky vyslyšeny a v patchích opraveny, takže v tom vidím opravdu smysl. BIS jsou jediní vývojáři, ke kterým mám opravdový vztah a A3 si beztak zase koupím taky.
    • naprostý souhlas,přesně vidím že další díl zas bude chtít minimálně 6 patchů aby se odstranily ty nejhorší chyby ale stejně tuším že si zase koupím, originálku z nadávkama jí na půl roku hodím do šuplíku ale potom až k ní vyjde nějakej datadisk a ty chyby budou odstraněný tak si řeknu že je to prostě geniální hra která v dnešní době rychlokvašek kdy člověk nainstaluje hru a za 3 týdny už maže z hardisku prostě nemá konkurenci páč kdybych jen z ARMA 2 chtěl dohrát všechny fan kampaně co vznikly a bral bych jen ty z hodnocením 4 až 5 hvězd tak na to budu potřebovat minimálně 2 měsíce volna a to by mě možná ani tolik nestačilo
    • :D hezké, ale myslím si, že to bude s každým dílem lepší a lepší. Jsou dost naslouchající komunitě.
  • Já nevím, ale co významného pro globální změnu poměru sil se může odehrát na celkem bezvýznamném a strategicky nedůležitém ostrůvku, aby to bylo snadno uvěřitelné?
    • u toho ostrova snad má bejt zaparkovaná nějaká jaderná ponorka nebo tak něco...asi bude ohrožovat evropu...
    • mirekdusinojc
      Schovává se tam Kaddáfí
      • Přesně jestli (jak se řikalo v rozhovoru) máte vy jako specializovaný voják zvrátit průběh války, tak nevidím důvod proč by to nemohl být ostrov.
        • no nebylo by to poprve co melo obsazeni, zniceni nebo zautoceni ci uvaleni embarga na ostrov zasadni vliv na prubeh valky, bitvy, hrozici valky ..
  • Awakened
    Zní to moc hezky, ale celé to nakonec bude záviset na jediné věci - AI. Pokud tohle nezačne opravdu dobře fungovat, nebude úžasná kampaň a příběh k ničemu. Ovšem jestli to fungovat bude... osobně jim kromě objednávky pošlu ještě flašku dle vlastního výběru!
  • Pokud se jim povede zapracovat alespoň 50% z toho, o čem mluvil, tak tady máme po dlouhé době moc pěknou military kampaň. Zatím to zní velice dobře. Uvidíme :).
  • Arma len to nie. CHce sa mi zvracat .. Zase uvidime uzasnu optimalizaciu a genialne zabugovanu hru alias Alfa verziu, kde az po 6 patchi sa budu dat ukoncit aspon misie. Dakujem neprosim !!!
    • Tak hele má pravdu!! Jsem velkej fanda OF, ale Arma 2 se mi upřimně moc nelíbí. Jako grafika je super rozloha prostředí taky to je všechno moc hezký ale umělá inteligence je jednim slovem demence. Nevim proč raději nezapracujou na tom aby se AI postavy v tý hře chovali trochu uvěřitelně vždyť to dělá zábavnost hry. U Army 2 jsem nedohrál ani první bojovou misi protože mě to prostě nebavilo tak k čemu byl promakanej příběh..
    • To nevadí, jedno držkování z východu české vývojáře určitě nevytrhne....
      • Souhlasím, že tu nemá psat, když se mu to nelíbí, když se někomu něco nelíbí tak ať si neotevírá diskuzi, ale jestli máš nějaký problém s východem ČR, tak to jdi s prominutím do háje.
        • ehm .. spis SVK ? :) a s tim at jde take do haje ;)
    • Nikdo ti to nenutí, takže se tady nemusíš ani nadavovat. A nemáš zač.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit