Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Awakened
    Vypadá to hezky, ale ta fiktivní technika mě štve. Proč má někdo potřebu vymýšlet fiktivní Mi-48, když je to kombinace zcela reálných, moderních a podle mě dostatečně "cool" vrtulníků Mi-28, Mi-24 a Ka-50? Možná je to pro designéry zábava, ale jiný důvod nevidím. Škoda
    • Já myslím, že naopak té reálné techniky už bylo až až. Navíc, komunita si vždy poradí. Věřím, že import modelů z Arma 2 bude pro moddery dost snadný.

      Těším se na trochu sci-fi.
    • přesně tak. a když už šli do budoucnosti a v ARMA 2 byla F-35 proč tam nedají spíš J-20 nebo SU PAK FA? a zvlášť na hlavu je Mil se souosými, protiběžnými rotory ála Kamov. snad by proboha mohli u toho trochu přemýšlet. takhle se z toho stává spíš střílečka.
      zajímalo by mě jestli by si tenhle nesmysl dovolili strčit doi novější verze VBS? celou dobu měli heslo téměř reálná simulace boje. teď je z toho fraška.
      • Nechápu, jak se zahrnutím fiktivní techniky z Arma 3 stává střílečka? V Operaci Flashpoint (té pravé a jediné) byly taky použity zbraně, které v době kampaně neměly co dělat... a změnilo to nějak ráz boje na střílečku? Reálná simulace boje neznamená kompletní uzda představivosti, reálně mohou nasimulovat i fiktivní techniku. Část tvého komentáře o VBS je už úplně mimo mísu.
        • problem je v tom, ze arma je spis pro HC hrace a nadsence a takovi vetsinou nemaji radi odklon od reality...zvlast, kdyz se jedna o odklon uplne zbytecny
          • Myslím, že mnohem větší vlnu nevole by vyvolalo vydání nové hry (tedy nikoli samospustitelného datadisku jako OA) se sice reálnými, ale stokrát dokola omýlanými typy vozidel a zbraní. Jak psal autor článku i mě už nebaví pořád jezdit a střílet tím samým. co jsem měl k dispozici v každé hře. Kdyby BI ve hře vydala současnou techniku, všichni by nadávali, že to jsou jen recyklované modely z Arma 2. Vývojáři si tady trochu popustili uzdu fantazii a já je v tom plně podporuju. Kdo bude chtít hrát se současnou technikou, bude mu stačit, když si počká pár týdnů, než někdo zbraně a vehikly importuje. Pokud znáš komunitní dení okolo Army, víš, že dílka zkušených addon-makerů leckdy kvalitou a puntičkářským citem pro detail převyšují i samotné BI, takže žádné strachy.
    • na 100% bude(ou) mod(y), ktery chybejici realnou techniku doplni. Tohodle se vubec nebojim.
  • Ten engine môžu modernizovať koľko chcú, je skrátka starý ! Svoje už nezvláda a preto sú aj hry "Arma" tak hrozne zabugované. Doteraz mi to až tak nevadilo ale s 3. armou už by som čakal nejakú poriadnu inováciu. Zbytočne.
    • ten engine se prubezne vyviji stejne jako treba jako ID tech 3 engine z Q3 (1999) na kterym bezi vsechny CoD a spousta dalsich her..
      treba takovy ID tech 5 (rage) je taky pouze modernizovany ID3/4 engine.. jen blazen by vyvijel novy engine obzvlast tak komplexni jako ma arma..
      kazdopadne uz v arme 2 byl engine dost odladeny, pokud tam byli bugy tak souviseli vetsinou s misema a ne enginem..
    • Rorschah
      ono jde o to, proč překopat něco, co se i přes svoji nedoladěnost dobře prodává. a taky vydání opravných patchů je přece jen jednodušší ... ale souhlasim
  • Začínám slintat *1*.
  • Stejná sra..a jako obě Army před tím. Strašná optimalizace, doskakování textur a chvástání se zabugovaným simulátorem. Díky ale potřetí už nechci!
    • Rorschah
      jako češi sme na armu hrdí - krom mafie jsme toho do světa totiž moc nepustili. sice je fakt, že arma hry jsou VELICE KOMPLEXNÍ a nemají konkurenci, ale rozhodně taky skoro nemají konkurenci v zabugovanosti. přišlo mi to jako vypuštění nedoladěných betaverzí. btw scifi prvky se už jen vezou na vlně populismu...
      • Kromě mafie nepustili? A co hidden and dangerous 2?
    • Presne suhlasim z tymto komentom
    • v zadnem zverejnenem videu to co popisujes nebylo.. nevim o co se tu snazis
  • Safra zas budeme hrát za Amiky nebo Nato. Je to furt dokola, to nemůžeme změnit repertoár stran. Já bych raději do původní černarusácké Army 2 uvítal kampaň za rusáky nebo ty partyzány. Nechápu proč musíme hrát porád kampaň za jednu stranu.. *7*
  • od OFP az do ARMA II jsem si kupoval originalky, s AIII uz stejnou chybu neudelam *1*
    • Nebude lepší počkat si na první ohlas?
  • sidi
    inak mam jednu otazku ako to bolo v Arme 2 s balistikou neviete niekto nahodou bola realna ? lebo co som videl prezentovanie Army 3 tak mi prislo ze tam este balistiku nemaju nejak poriesenu a to sa mi nezda kedze je to v podstate ten isty engine ako v Arme 2 ale k tomu este trochu upraveny ...
    • Balisticku krivku ovplyvnuje mnozstvo nastaveni v configu zbrane a municie. Ak je vsetko spravne nastavene, tak je balisticka krivka realna. V Operation Arrowhead uz je dokonca aj nulovanie mieridiel, kde si musis pri strelbe na rozne vzdialenosti manualne mieridla prenastavovat, tak ako v reale.
    • No jasně, budou se střílet laserový čáry jako u OPF, NATO zelený a OPFOR červený :-)
      • Obráceně ;-)
  • je uplne jasne ze to dopadne katastrofalne, tam bude takove mnozstvi bugu, ze to bude temer nehratelne, maji toho udelat mene a poradne bez bugu a nee se poustet do takoveho monstra kdyz na nej proste nemaji zdroje; priste se snad uz na kampat vyserou, udelaji poradnej engine a nechaji pracovat komunitu
    • Obvious troll is obvious
  • destrukční model narazu vozidla do objektu nic jenom se odraží to jedivný
    • Taky si říkám. Postrkávání dvou objektů není takový terno. Co se fyziky týče, podle mě by to chtělo hlavně propracovanou destrukci budov, v utopické verzi i terénu. Jenže když vidím, jak s prvním crysis zápasí i dnešní počítače, kdo ví, jestli by něco takovýho šlo pustit na tak velkejch mapách... Možná se dočkáme v arma4
  • Dúfam ze to bude pecka lebo pre mna mala arma 2 peknu grafiku ale bola to fakt chujovina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit