Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak může někdo napsat že originál je zahalen do oparu podprůměru? To tedy nechápu.
    • Rhulad
      Tak si tu recenzi prečti... je tam jasně psáno : cituji " Hra totiž pochopitelně zestárla. Co se kdysi jevilo fantastické, halí DNES opar podprůměru." Ok špatně jsi četl to beru, ale proč máš 10 plusek to opravdu nechápu... opravdu zdejší komunita? k pláči
      • Plusy dostal, protože má pravdu. *3* I ty máš nějakou svojí pravdu.
      • Já jsem to četl, a také jsem napsal. Napsat že dnes halí to co je v AoE2 opar podprůměru je prostě zcestné, AoE2 je legenda která v mnohém nemá konkurenci i dnes. Moc lepších her z tohoto žánru se zkrátka nenajde, tak jak to může být v oparu podprůměru? Prostě nesmysl.

        Kde jsem vzal 10+ nevím, teď mám +5 a rozhodně jsem si je nenaklikal tak nevím co by mělo být k pláči.
      • Nazory lidi nejsou k placi, k placi jsou pouze ti, kteri se svuj nazor snazi vsemozne vstipit ostatnim.
        • to si vymyslel sám nebo ti někdo poradil?
      • Trisska
        Rhulad - Přesně, každej si vytrhne z kontextu jen co se mu hodí a pak si tu honí ego pluskama a znehodnocuje kvalitní recenzi. Já si raději udělám svý vlastní názory, klidně vymínusovaný, ale svý. *4*
        • Já tedy nevím co máte za problém, tyhle útoky na mě jen proto že jsem napsal svůj názor a že mi někdo dal pár plusů mi přijdou dost ubohý. To už sem nemůže nikdo nic napsat?
          A jasně že vypíšu jen něco , přece tu nebudu rozebírat celou recenzi aby nějaká Trisska byla spokojená. Tohle se prostě přímo dotýká té původní hry, tak jsem to vypsal. Fakt, reakce některých pisatelů zde na games jsou nepochopitelný.
      • Magister_Peditum
        To je hezké, když to takto někdo napíše, ale by konkrétně napsal, co je podle něj dnes už podprůměrné, by bylo bývalo lepší. Grafika? V době, kdy na Kickstarteru je to jedna hra s oldschool grafikou vedle druhý, tenhle argument neobstojí. Absence "rpg" prvků? Pathfinding?
      • Problém je , co lze i dnes považovat za podprůměr , když se celý strategický žánr smrsknul do tower defense pod taktovkou zpřístupnění nehernímu podprůměru .
        Jistě patnáct let staré mechanismy přetřené naleštěným vizuálem už boudou působit známě , ale to nic nemění na tom , že i jednoduše generované mapy a stejná AI dokáže i po těch letech zabavit jako nejnovější klikačka ....
  • Ja sa vobec divim ze si to niekto kupil/predobjednal cez 10r stara hra a oni zato pytaju 18e je chore aj keby je to bez tych chyb.
  • ten co to recenzuje je fakt trouba. On to fakt snad nehral... :/ vzdyt je to luxus hra!
  • Osobně vítám jakýkoli remake, protože možnost zahrát si staré pecky na dnešních strojích je slušné lákadlo. Další plus za Steam respektive za workshop, jsem zvědavý s čím fandové přijdou. Na druhou stranu, pětikilo(!!) za tohle? Srsly? Prakticky jen za tu možnost stáhnout si to ze steamu? Tak to jdu zpátky obdivovat KaM remake, tam jde aspoň vidět, že to jde zadarmo a dokonce s mnoha úpravami a vylepšeními.
  • Age of empires 1 a 2 byly moje nejoblibenejsi hry, strategie na kterych jsem vyrustal (trojka byla uz slaboucka). Ale tenhle remake je podle myho mimo. Pametnici si radeji zahraji puvodni hru a ti co nejsou zatezkani nostalgii to bavit uz dnes urcite nebude *1*
  • MidnighT91
    How do you turn this on !!!
    • I love the monkey head *1*
  • Po přečtení jsem dospěl k přesvědčení, že recenzent buď: 1. hru hrát neumí, 2. nikdy ji nehrál. Například když tvrdí že jde o pomalé tempo hry. Pokud třeba jen na 5 sekund přestaneš microvat, můžeš prohrát celou hru. Škoda, doufám že se v recenzování zlepšíš a taky neškodí si hru o které máš recenzovat zahrát a vyzkoušet. (Alespoň vědět nějaké základy o čem je.) Jinak, kdo chce hrát online, vykašlete se na Hamachi a GR a stáhněte si Voobly. Nedávno se hrálo mistrovství světa a šampionát War is Coming s výhrou 120 000 dolarů.
  • Inquisitor
    A to nemluvě o tom, že jednu misi v kampani kterých je tam požehnaně, hraju 4-5 hodin. Tomu říkám hrací doba.
    • Magister_Peditum
      To bude asi to, kvůli čemu má hru "halit opar podprůměru". *3*
  • repley
    Mám na to takový jednoduchý názor. Měli udělat HD se steamem, ale ponechat možnost hrát po lokální síti. AoEIItC hrajeme stále na LAN párty. Cca dvakrát do roka se sejdem na víkend a hrajeme. HD jsme chtěli už delší dobu protože na NB to většinou nešlo přepnout na největší rozlišení co hra podporovala. Tohle je prostě krok vedle. Mám HD koupenou a je fakt že jsem jí hrál jednou a ještě lokálně proti PC a nechytlo mě to tak jako stará klasika. Uvidíme co vymyslí komunita a zda nebude offline mód pro LAN. Potom bych dal i 9/10 ... v tuto chvíli proto že jsem skalní fanda dávám 6/10.
    repley *3*
  • Hra jako AOE podle mě HD remake nepotrebuje. Spise bych se primluvil za remaky her jako AvP 1 , blood2, trespasser . Treba takovy Half Life uz sel prikladem. Ale mluvim za sebe.
    • S takovejma by holt bylo moc prace ... jen lepsi textury by nestacily, tak jdou cestou rychlejch prachu a vylepsujou hru, kde neni moc co vylepsovat.
      U toho Blooda bych uvital spis regulerni treti dil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit