Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Jen aby si lidi uvedomili, co ty tento hnuj za 20E koupili, zdarma je rozsahla modifikace http://www.forgottenempires.net/ , ktera je sakra propracova a zdarma. Vychytane chyby, balance a spousta napadu. A staci jen vlastnit puvodniho Age2.
    • Magister_Peditum
      Jo, ten je dobrej. Jen mě tam nakrkli se Slovanama. Těším se, jak si zahraju za mix. Čechů/Poláků (a možná i Chorvatů/Srbů) a oni na mě vyrukují jen s Rusákama. *15*
      • A jak se ten mix mel projevit, kdyz je tam jedna unikatni jednotka? Kazda budova v jinem stylu, nebo vesnicani reagujici nekolika jazyky? *1*
        • Magister_Peditum
          Pro natvrdlé, myslel jsem prostě více "západní" styl architektury. *7*
          • Pro natvrdlé, když mám na mysli jen architekturu, tak se o ní v komentáři zmíním. Národy ve hře charakterizuje víc věcí než jen architektura budov.
            • Magister_Peditum
              Co? Jedna nebo dvě specifická jednotka, jedna nebo dvě specifické technologie a pak už jen jinak namixovaný strom technologií a jednotek. Vzhledově je odlišuje jen vzhled budov.
  • Když pominu, že celá recenze je naprosto zbytečná, tak ten verdikt - to je vážně klenot.
  • Nemyslím, že je ta recenze tak špatná...
    Na AoE HD jsem se docela dost těšil a to zklamání se očividně neprojevuje jen u mne, ale i v recenzi.
    Není to nostalgií (nebo jen málo). Tuhle hru jsem hrál docela pravidelně dlouho před tím, než HD nápad vznikl a plynule jsem na něj pak přešel...tedy plynule. Těšil jsem se, že se přes Steam rychle pustím do multiplayeru, který nebude trpět zastaralostí starých AoEII (lanky byly vždy dost bolestivé v původní verzi) a půjde hezky svižně a plynule...
    Ale hry padají (nejen v počátcích, ale když už máte rozjetý feudal age rush, tak to docela zamrzí), hra laguje (může být i mým počítačem, ale u AoE (i když HD) by tohle snad neměl být pro 5 let starý herní notebook problém)...
    Ale na druhou stranu...Steam Worshop už je rozjetý, lidi vytvářej textury, mapy, utility...věřím že když u toho vydrží alespoň nějaká komunita s chutí do takovéhle práce, může se to ještě o hodně zlepšit (což neospravedlňuje cenu a čas vložený do "vývoje" HD remaku).
    Ale je super, že mi Age už nepadaj proto, že mám Win 7...a to je taky číslo co dostanou.
    Hodně záleží na vkusu a času, ale i Singl AoE je pořád hodně zajímavý...
    • A navíc! LAN nejde, protože to je Steam :(
  • Inquisitor
    No nevim je jistý že to nic převratnýho nepřineslo, ale bavim se u toho jako tenkrát. Co jsme se toho po lanu nahráli.
  • Nic bych nenamítal, ale tohle je zjevně zamýšleno jako rychlokvaška na rejžování peněz. A bohužel, si to takový hodnocení zaslouží, protože se očividně nikdo dopravdy nesnažil z toho udělat Hd-remaster, jakej si jakej by si tahle hra zasloužila. AoE II je samozřejmě klenot, ale jelikož se nám někdo snaží tenhle nedoladěnej hnůj prodat, nízké hodnocení si to rozhodně zaslouží.
  • Tak, a je to venku. Autor valil kampaň se sporťákama :)
  • Deever
    Ta recenze je velmi trefná. Všechno, co je v tomhle HD remasteru a ještě mnohem víc (odladěný engine, vylepšený tracing jednotek, několik nových civilizací, lepší vyvážení jednotek, funkční multiplayer atp.) si můžete užít v neoficiálním rozšíření Forgotten Empires (omlouvám se, jestli již bylo níže v diskuzi): http://www.forgottenempires.net/

    To si můžete doinstalovat na vaši starou verzi AoE II a hrát v obřích rozlišeních s tunou vylepšení. Zdarma.

    Jediná šance pro Age of Empires II HD je, pokud tvůrci Forgotten Empires využijí Steam Workshopu a konečně z toho udělají pořádnou hru.
    • Ten tracing v AoE HD je opravdu dost špatný, to je pravda, na tom by se mělo začít dělat.
  • Daniell605
    Já na to mám super vzpomínky a to stačí
  • Age of Empires II byla perla a jedna z nejlepších her své doby ... to že se zrovna na takových dneska snaží kdekdo přivydělat je bohužel fakt . Tedy především v provedení , které komunita svépomocí už dávno překonala . Cena je kapitolou sama pro sebe i u GOGu ale 20 USD ....
    Zatlačme tedy nostalgickou slzu a přejme to těm , kteří AgeII a datadisk nikdy nevlastnili .
    Právě pro ně totiž všechny ty upscaling HD remaky jsou .
  • 15 eur za dlc a 4 male mapy vam nevadi, ale 18 eru za plnu hru, kde sa da nahrat stovky hodin, je vela, ze?
    • O akej hre hovoríš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit