Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nostalgia je sviňa. S dnešnou ponukou hier sa už neoplatí pozerať späť. Podporujte nové hry a na stariny a ich remastre nech se*e pes.
    • Jak které. Je docela smutné, že některé dříve skvělé tituly se dnes zmůžou jen na resikn ob rok nebo dva, případně zjednodušují a osekávají mechaniky s každým dílem, že zachvíli již nebude co odebrat a starší díl je pak kolikrát lepší než nová produkce, bohužel. Jediný svěží vzduch občas zanese nějaké odvážnější indie studio, ale tam je to jak hledat jehlu v kupce sena. Na jednu zajímavou hru přiadne ohromné množství absolutního odpadu, za který by ještě nedávno nikdo neměl odvahu chtít prachy.
    • PreidaQ
      Podle mě to má cenu jak kde. Třeba AoEII je tak perfektní, skvěle nadesignovaná a nadčasová hra, že i v nové verzi má i modernímu hráči pořád co nabídnout. Navíc byla použita jako platforma pro tvorbu nových datadisků a lidé ji stále aktivně hrají online a ještě dlouho hrát budou.
      Zatímco AoEI už prostě moc co nabídnout nemá, je dávno překonaná a smysl jejího remastru je hlavně v tom, aby si lidé připomněli, jaká hra to v té době byla. Nic víc než vykopávka.
    • Ono by stačilo zmodernizovat AI a pathfinding a nebylo by skoro co vytknout.
    • Nejsi ty Max?
  • Ono se to dalo čekat, že to bude špatné. Co si tak vzpomínám, tak AoE 1 mě už tenkrát nebavilo, co čekat z dnešního pohledu od už tehdy špatné hry? Většina starých her se dnes nedá hrát.
    • Nazory vetsiny lidi nema smysl cist. *3*
  • Ta grafika vypadá fakt brutálně dobře. Btw kdo to hrajete, dá se v parametrech random mapy nastavit maximální doba do které se dá pokročit jako v AoE2?
    • Mě ta grafika přijde jako v původní Age of Mythology. A ano, vypadá pěkně :)
  • Tak autor evidentne videl puvodni AoE leda na YouTube a nikdy ji nehral. My, co jsme u originálu strávili 100ky hodin, slintáme blahem. Protože je to Remaster přesně, ale úplně přesně takový, jaký má být. Tzn. věrný originálu! Tedy skvělý!

     9/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit