Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přidávám k článku:
    AOE II jsou vydané v HD edici s lehce upravenou grafikou a k nim další 3 data disky.
    Populace může být až 500. Na STEAMu asi 39€.
    Ten remastr jedniček je nesmysl...
  • Uprimna recenzia bez ruzovych okuliarov. Presne to co som si aj myslel po zhliadnuty gameplay-u na games.cz.

    Kazdopadne remaster, ktory mozme aj nazvat remasterom narozdiel od Age of Mythology, ktory keby vznikol v tejto podobe tak ma neodradi ani 30€ cenovka. *14*
    • Jack1947
      Tak tak staré Age of empires2 nepřekonáno *3*
    • Souhlas. AoM jsem tedy koupil, a kromě toho, že pár lidí pár dní po vydání hrálo MP, kterej jsem si po deseti letech znovu rád zahrál, nebylo ve hře absolutně nic navíc oproti původní verzi. Jenže tu jsem měl na CD, které už vzal čas.
  • danny_the_hound
    Pre tých, čo by hľadali nejakú stratégiu s podobným zasadením, zmienim 0 A.D.. Rovno priznám, že som ju nikdy nehral, takže sa neviem vyjadriť ku kvalitám. Zaujalo ma ale, že ide o dobrovoľníkmi vyvíjaný open-source projekt, ktorý začal ešte ako mód pre Age of Empires 2 a postupne sa z neho stala samostatná, voľne stiahnuteľná hra.
    • Hrál jsem to dost, vadí mi hlavně že je tam toho hrozně málo. Chápu že je to komunitně vyvíjený, ale za celej rok tam přibily asi tři jednotky a jedna budova. Plus některé národy se navzájem klonují.
    • Dík za info, ale hra vypadá jako kopie Empire Earth, ale za zkoušku člověk nic nedá.
  • No on je to ale údajně remaster AoE, tedy 1.dílu, což se hratelností nedá vůbec srovnat s dílem druhým. Takže až borci udělaj plnohodnotný remaster AoE2:The Conquerors, můžeme se tady bavit o skutečně fungující strategii. A za tento díl bych i možná těch 20 éček dal, ale za tuhle slátaninu ani omylem.
  • BOŽE je to REMASTER a nikoliv nová hra.. můžete se na to dívat jako na REMASTER ?? dík
    • No, ale remastery potřebují důvod k existenci :D Holt to nevypadá, že krom (velmi silné) nostalgie tato hra nějaký měla. Kvality jsou objektivní, nostalgie bohužel ne.
    • smí se nadhodnocovat pouze remastery japonských her, na které je treba se dívat skrz růžové brýle (Okami, Final Fantasy) pokud jde o remaster západní hry, musí být posuzován přísně podle současných měřítek

      #Games.cz rule no. 354
    • Nemůže psát o remastru, protože původní hru nehrál. Takže to srovnává celou dobu s dvojkou.
      • Ano a proto si myslim, ze meli udelat takovy remaster AoE 2m než tohle:(
    • Jack1947
      Bohužel to není psáno v názvu příjde to takhle jako ta samá hra ale jen s nějakým tím vylepšením a resmaster je samá hra trochu více vylepšená. Třeba někdy bude Age of empires 2 HD effinitive edition a povíme si něco jiného zase *3*
  • Nevyuzity potencional.
  • za MS store melo byt odebrano -9 bodu
    • A kde by se tech 9 vzalo prosim tebe, kdyz to ma 6 *2*
      • Hlavne "odebrat minus 9" bodu je stejne logicke, jako "sleva minus 50%"
        • Sleva mínus 50% dává smysl, když se na to podíváš z obchodního hlediska.
          Věc co se má polevnit např. o 20% se nejprve notně zdraží (dejme tomu o 50%) a následně se sleví...
  • MidnighT91
    Jo koupil jsem to. Po nainstalování jsem zjistil že to potřebujete veškeré xbox aplikace a windows store aby jste to vůbec zapli. Jelikož jsem je smazal a nechci je tak jsem to vrátil...



    *12*
    • Tento problém řeší CODEX: https://cdr.cz/clanek/skupina-codex-umi-prolamovat-uwp-ochranu-microsoftu-pribyva-cracknutych-her *3*
      • MidnighT91
        To je na tom to smutné. Neřeší, zoušel jsem to. Po koupeném AoE jsem stáhnul Zoo tycoon co jsem chtěl taky koupit ale i crack vyžaduje abys měl nainstalované xbox aplikace a store bez nich jen černá obrazovka!!! Nemá to ani exe ve složce a nevytvoří to ani zástupce na ploše. Musíš to spouštět z nabídky start. Samozřejmě pokud ty appky máš tak crack funguje... Pokud nevěříš tak si pročti komentáře...
        • lol si kup konzoli kdyz nezvladnes ani tak trivialni vec jako vzit z nabidky start ikonku a prenest si ji mysi na plochu a voala najednou tam mas zastupce *3*
          • MidnighT91
            Zaprvé jde o princip a za druhe vytvořit zástupce ti nepomůže protože se ta MUSÍ spouštět ze startu jinak se nezapne je to napsané v popisu cracku ty génie.
          • Jack1947
            Sice bych neměl ... ale stejnak spíše jde o princip má už Steam/ORigin a Uplay další klient s nefunkčním DRM /UWP (nebo jak se ta sranec ochrana jmenuje) se mít fakt nevyplatí.
        • Jack1947
          Cože to je pěknej blábol to mi příjde jako by každá hra vyžadovala steam/uplay a nevyžaduje... *7* jestli to tak je ttak ta ochrana je demetnější než jsme si mysleli.
      • Jack1947
        Jo sou to pašáci *5*
  • Ještě to furt chce ten jejich shop? Jestli ano dal bych tomu - 1 bod ..
  • Taronyu
    Kvôli tým kixom v AI neviem prejsť ani prvú misiu za grékov na moderate obtiažnosti. Tam to chce rýchly vývoj, lenže keď sa mi ti panáci vkuse niekde zaseknú, tak to je len frustrácia.
    • Přesně, konečně to někdo napsal, po 5. pokuse jsem hru vymazal!! ztráta času

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit