Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    korea nebo vietnam pls pls, to bych pre-ordnul bez zaváhání
    • fail nebo fail
    • TheGGG
      no jo vy mínuskáři, kdy naposledy vyšla dobrá SP střílečka z koree nebo vietnamu? NIKDY za posledních xXx let. Takže smůla, ale já hru pre-ordnu ihned, jak oznámí období do kterého je hra zasazena.
      • Whoossain
        Problém je, že CoD už dávno není dobrá střílečka. Takže zase nic nebude...
        • to si ako zistil ? cod je v multiplayeri jedinecna a dobra. Ma uplne iny herny styl ako counterstrike alebo rainbow six ale hra sa dobre a bavi
        • TheGGG
          lepší jak většina ostatních
      • Prijde ti ten script fest dobra strilecka ? :D
        • co je na skriptoch zle ??? ak chces spravit hru s filmovou atmosferou a krasnymi animaciami tak vsetky tie sceny a animacie musi nieco spustit.

          a mimochodom, cod je multiplayerova hra. takze tam ani ziadny singleplayer nemusi byt
        • TheGGG
          lepší jak doom nebo shadow warrior určitě.... sorry jako nebaví mě scénář, místnost za místností horda kreslených trapných potvor, bez děje a postav a epických skriptů. AI ve hře nikdy nevytvoří tak dobrý moment jako pořádný skript
      • homeles8
        No, to je ale fakt smůla, to mě mrzí. Hned jak pre-ordneš, tak to sem napiš a my se všichni zabijem, když máme takovou smůlu. *13*
        • TheGGG
          stačí když odjedete na severní pól i z vašima retro pseudo-rpg hrama a omalovánkama p2w
  • Jack1947
    Pokud to nebude scifi a byl by to třeba studená válka tak by to mohlo být zajímavé ale zájem o skákajicí eskoskeletonY na extázy fakt nemám alespon ne v MP.
  • Sr_Lobo
    https://pbs.twimg.com/media/BsDWKL2CYAEJ5mh.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit