Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • black ops bude asi najlepsi. Je medzi hracmi popularny a ma najvyssi pocet hracov. COD ww2 nieje zly, dobre sa hra, dobre vyzera ale taky rychly herny styl sa hodi skor do Blackops.
    Podla mna to bude dobra hra bude mat aj zaujem hracov ked tam nebude ten nenavideny vesmir.
  • co je na skriptoch zle ??? ak chces spravit hru s filmovou atmosferou a krasnymi animaciami tak vsetky tie sceny a animacie musi nieco spustit.

    a mimochodom, cod je multiplayerova hra. takze tam ani ziadny singleplayer nemusi byt
  • to si ako zistil ? cod je v multiplayeri jedinecna a dobra. Ma uplne iny herny styl ako counterstrike alebo rainbow six ale hra sa dobre a bavi
  • Nechápu ty mínusy vždyt on má pravdu, používejte občas hlavu lidi nebo aspon ten googl když už nic jinýho
  • fail nebo fail
  • TheGGG
    lepší jak většina ostatních
  • Whoossain
    Problém je, že CoD už dávno není dobrá střílečka. Takže zase nic nebude...
  • TheGGG
    stačí když odjedete na severní pól i z vašima retro pseudo-rpg hrama a omalovánkama p2w
  • TheGGG
    lepší jak doom nebo shadow warrior určitě.... sorry jako nebaví mě scénář, místnost za místností horda kreslených trapných potvor, bez děje a postav a epických skriptů. AI ve hře nikdy nevytvoří tak dobrý moment jako pořádný skript
  • Furt lepší než kdyby udělali Black Ops I teď a další rok Black Ops V jak BF...
  • Prijde ti ten script fest dobra strilecka ? :D
  • homeles8
    No, to je ale fakt smůla, to mě mrzí. Hned jak pre-ordneš, tak to sem napiš a my se všichni zabijem, když máme takovou smůlu. *13*
  • Podle mne právě Black Ops byla nejhorší serie, kam se to hrabe na Modern Warfare a vlastně všechny další díly.
  • Další blbost na obzoru.
  • Eh.. používalo se jak IIII tak IV, Takže seškočte z toho vysokého koně, Homolo. A vůbec, celý internet je teď z toho někde na spektru "REEEEEEEE" *7*
  • TheGGG
    no jo vy mínuskáři, kdy naposledy vyšla dobrá SP střílečka z koree nebo vietnamu? NIKDY za posledních xXx let. Takže smůla, ale já hru pre-ordnu ihned, jak oznámí období do kterého je hra zasazena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit