Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejně dobrý jako Dark Souls 3, horší než Zaklínač, ale jo no, s hodnocenim celkem souhlas *1*
    • Horší než Zaklínač 3 to být fakt nemůže.
      • Asi jsi myslel "lepší než Zaklínač 3" , zahraj si O víně a krvi, to je naprostá špica žánrů to budeš valit bulvy, mapa a grafika i hratelnost naprostá nádhera, herní orgáč na 110%

        Abžu bude dobrá hra, stejně jako DS3, ale k úplnému vrcholu herního zážitku jim něco chybí, Witcher 3 a datadisky, to je jen můj skromný osobní názor , toho vrcholu už dosáhl a zapsal se nesmazatelně do herních análů
        • Zaklínač 3 je pro děcka. Sry ale infantilní pohádky se zápišou tak do historie mainstreamu. Abzu je skvost proti tomu braku. Sry, ale nevíš, co je kvalita. Zaklínač to rozhodně není. Jinak Dark Souls tady má dvě desítky po sobě, o tom Zaklínač může jenom snít *3*
          • Hraju hry nějakých 35 let, za tu dobu mi prošly rukama stovky různých her všech žánrů, můžeš mi věřit když řeknu, že Zaklínač je top

            Ale tak první DS by si tu desinu i zasloužilo, hodocení dvojky je jeden z mnoha recenzentských úletů Aleše Smutného, reálně ta hra byla na 7/10, ale Aleš pravidelně přestřeluje hodnocení, už jsem si zvyknul
            • Banish...
            • a co jsi tak v roce 1977 pařil? *1*
            • Demon Souls 9,5/10, Dark Souls 10/10, Dark Souls 2 6/10, Dark Souls 3 8/10, Bloodborne jako celek 10/10. Abzu klidně 8,5/10, Journey 10/10. Zaklínač 3 tak 7/10, DLC jsem nehrál.

              Jinak hraji 39 let, takže jsem tě o něco trumfl *3*
  • Vypadá to příšerně, zábavně to taky zrovna nepůsobí...to hodnocení je vážně vtipný *1*
    • Vypadá to příšerné.... tak ty si pleskni, nejlíp šutrem o hlavu...
  • Arkádový pokus o simulátor plavání a potápění. 8/10...

    Co naplat, že se tam nic nedá dělat a hraje se to samo.Graficky to rozhodně nevypadá prvotřídní. Hudba k tomu sedí.
  • kubi-wan
    Koukám, že tady je zas každej odborník *7* ...
  • To jsou zase kydy o tom jak to nemůže dostat 8\10 , někteří lidí asi myslí řítí... je asi jasné ze to není hra pro každého, to ale neznamená že tady musíte brečet jak usoplený děcka
    • Ono tady nekdo breci? A vlastne jo. Jses to ty. *1*
  • MartinStary
    Jen koukat na hodinový lets play je úžasná meditační technika s reálnýmy živočišnýmy druhy s nádherným zasazením jak mytologickém tak kulturním.
    • se podivej nekdy z vokna, ti budou voci prechazer :S
  • Zajimavé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit