Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KamilZm
    Opět vám vypadlo hodnocení.
    • Mart9
      Děkujeme za upozornění, omlouváme se za chybu, že chybělo hodnocení a článek byl místo Recenze nazván Datum vydání.
    • Myslíš recenzi? Já ji vidím.
    • MickeyMutant
      To je schválně, aby čtenáři mohli hádat, jestli je to sedmička nebo osmička.
    • Jack1947
      To není důležité přece
      • KamilZm
        Dle mě číselné není důležité (to už jsem psal když vypadlo minule), ale krátké shrnutí smysl má.
  • Dohrál jsem to za 2 hodiny. I kdyby to bylo ze zlata tak to nemuže dostat 8 bodů...
  • 8/10? to jako vážně? *7*
  • gesto
    Tahle hra ani nepatří na herní web protože to není hra, ale jaký si 3d mark a i to, hodně špatný, 8 bodů ? to nemyslíte vážně, vím že hry nejde srovnávat podle známky (žáner) to je jasný, 8 tady dostávají většinou už fakt dobré hry ale i ty dobré musí něco splňovat ne ? co může splňovat tahle hra mi uniká...
  • Pridam se k ostatnim, to hodnoceni me fakt zaskocilo. *7*
    OK, neni to hra, je to relaxace. Jenomze i v tomto pripade je osmicka zkratka moc. Grafika je stylizovana, s tim souhlasim. Ale uchvatna? Asi mam jinej vkus, nic uchvatnyho tam nevidim.
    Fanda do podmorskeho zivota, ktery je ochoten akceptovat krytonovsky "oble" tvary, neprirozene barvy a jednoduche nasviceni by tomu osmicku mozna dal. Mozna, kdyby to hral na mobilu. Na velkym monitoru by nedal asi ani on. *3*
  • KamilZm
    Občas mě udivuje, co vše se ještě označuje jako hra.
  • Tuhle hru schvaluje Helena Houdová *3* *2*
  • Je tam strašně moc vidět Journey a přitom to dělal jenom jeden člověk z Journey, trošku až plagiátorství? Vykrádaní? Jinak Journey je o moc lepší.
  • je ta "hra" zrkadlom doby a obsahuje nejaky socialny komentar? mozem pri tom meditovat a hladat zmysel zivota?
    • Všechny tyhle hry jsou sociálním komentářem samy o sobě.
  • Tohle není recenze, navíc je to plné žvástů. Ani Journey není pro každého a už vůbec to není pořádná hra. Journey si zasloužilo 5/10 a čistě jen za audiovizualní zpracování, pokud přijmeme, te audiovizuální stánka dělá polovinu hry (podle mě ani to ne, viz klasické roguelike hry), nic jiného tam za ocenění nestálo. Tohle tedy bude ještě horší.
    • Journey je skvost ty pejlo. Hra generace s Demon Souls *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit