Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím to že se mění šaty bude asi nějakým zabudovaným generátorem postav. Takže když scénu zapnuli znova tak ty vojáky to vygenerovalo jinak.
    • nemusí to tak být...třeba neměli vysoce kvalitní model/texturu pro tento konkrétní set uniformy a vybavení... bylo by to sice poněkud hloupé... a i kdyby ne, tak to nemusí být bug. :-)
  • Ataker
    Uplně by mi stačilo na ty nejnižší detaily i tak bych byl spokojen :)
  • Já si říkám, kde máte recenzi na Zaklínače ? A ono to asi bude tím, že nejde dohrát za jedno odpoledne. *4*
    • a to je jedině dobře *3*
  • Mahcake
    Jedu na ultra a musim říct, paráda. *3*
    • zirafcatko
      Promiň,prostě tě nemám rád :D *12* *1*
      • Mahcake
        Dík, aspon si mě zbavil pochybností.Tak ty opravdu nepracuješ v GAME. *1*
        • zirafcatko
          Jak jsem říkal stav se:) Hradec Králové Atrium:)
  • Taky mate na jakemkoliv jinem rozliseni nez 16:10 cerne pruhy nahore a dole? Dost opruz.
    • Já s tím nikdy problém neměl, u her mi to dodávalo pocit filmovosti (třeba AC)
    • Hmm, na monitoru s poměrem 4:3 je to fakt hrozný. Doufám, že vydají patch který podporu 4:3 přidá, a to co nejdříve... :(
      • Kdo má v dnešní době 4:3 monitor, to mi pověz? i na práci je u desktopu lepší širokoúhlý obraz. Si to vem, kdyby kvůli takovejm jako si ty, točili filmy ve 4:3.. nic moc..
        • já mam třeba 5:4 19" (1280x1024) mnohem líp se na tom dělá, když děláš grafiku.. zvlášť plakáty a podobně.. 90% tiskovin a plakátu je ve formátu portrait, ne landscape:)
          • I fotky jsem bral v potaz.. ale..
            22" LCD už má 1680x1050, tudíž na výšku přibližně stejný počet bodů jako 1280x1024.. jen do šířky těch bodů je daleko více, tudíž místo třeba na další nástroje či náhledy. Chápal bych, že 21" CRT s rozllišením 1600x1200 se už nahrazuje hůře (protože se už téměř nedělají 16:10 LCD - 1920x1200, ale to se tě zrovna netýká).
      • Patch je slibeny, mne jen prekvapuje, ze to vubec vydali v takovemhle stavu. U mne teda dost bodu dolu.
  • vyjde nějaké demo? abych věděl jestli se mi bude kouřit z mašiny...
  • Odulin
    Info o náročnosti-->1920x 1080, Ultra bez Ubersamplingu a vypadá to moc k světu. FPS se při první hoďce hraní držel mezi 35-60. Ale stejně se mi něco nezdá, protože rozdíl mezi nastavením ultra a medium se mi ve hře téměř neprojevil..takže doufám v patch nebo v lepší graf. drivery (zkusím dneska vyšlé beta 275.25)

    core i5 760 3.5GHz
    4gb ram
    gtx 570 oc
    vista 64bit, driver 270.61

    Jinak mě trochu zaskočil boj. Nejprve jsem začal na Hard, ale po pár soubojích jsem přepnul na Normal a i tam mi dávaly některé souboje zabrat. Mluvím hlavně o soubojích 3 a více vs 1. Nějak se mi nedařilo skamarádit s blokem, ale dneska vemu gamepad a třeba to půjde líp:))
    • "Každý šermíř na hovno, když nepřátel je nerovno"
    • Ještě jsem nehrál, ale ze všech videí, která se od půlnoci stihla objevit na internetu, jsem si všimnul pro mne úsměvné věci - téměř všichni hráči, kteří se prezentovali na Youtube a jinde, napoprvé naskočí do skupiny tří nepřátel (funguje to v Assasinovi, funguje to všude, fungovat to bude i tady, ne?) a pak údiv - AI seká do zad, do boku, ze všech stran ^_^.

      Co mne ale zarazilo je report nějakého amíka, že útoky nezraňí nikoho jiného, než právě zaměřeného soupeře. Ne že by taková věc znamenala konec světa, ale jestli je to pravda, tak je to nemilé. Zrovna v Zaklínači bych tuto mechaniku nečekal.

      Koupím koupím...nebo možná vyhraju ^_^.
      • Na to je skill, kterej si musis ziskat....
        • Ovšem to se mi líbí velice moc. Díky ^_^
      • *nezraňují
    • Přesně vystihuješ moje dojmy. Co se týče náročnosti na HW, mám pocit jako by tam něco nesedělo v rozdílech nastavení a doteď nevím jak to nastavit pro všechny situace.

      Z těch bojů mám taky smíšené pocity. Nevím osobně v čem mají být tak inovativní a přínosné oproti jedničcce Witcherovi, protože mně přijdou kromě časování útoků nemlich to samé, jestli né chaotičtější, jen přeházené ovládání - sekáte jak praštěný, nemá to žádný "řád", navíc animace Geralta jsou občas dosti zdlouhavé a při obležení 3 protivníky budete ležet na zemi dřív než Geralt udělá nějakou piruetku. A největší problém si tu právě zmínil - BLOKOVANI a s ním spojený systém nějakého manévrování a uhýbání před útoky. Není tu možnost úkroků, takže musíte poskakovat jak tarzan a dělat stále ty samé výpady, žádné taktizování úhybů ze stran apod.

      Na hodně věcí si u druhého dílu ještě zvykám (ovládání, odlišná hudba od jedničky, a celkové pocity) a konkrétně boje mne osobně lehce zklamaly:(
  • RakeW
    Na nižší detaily to ani nemá cenu hrát, protože Geraltovi prakticky zmizí ty jizvy!
    • kostejnesmrtelny
      To jo, celá hra tím strašně ztratí na kvalitě *1* . Hrát za zjizvenýho a nezjizvenýho hrdinu je přece ohromnej rozdíl *2*
      • rozdíl? to je mega rozdíl... až zkusíš hru na low tak uvidíš jak je to zlý s těma jizvama..
        Nejde o ty jizvy ani tak, ale o to že ti pak přijde že hraješ gothic 1 graficky...
      • Ohromny rozdil to neni,ale rozhodne to prida na atmosfere. Malickosti delaji skvelou hru.
        btw. nekde jsem cetl,ze nejde nastavit ovladani na sipky. To by me kleplo *7*
        • Jak nekdo v tehle dobe muze hrat na sipkach? Ja jsem hral na sipkach naposled ve Vietcong.
          • Jsem levák a raději držím myš v levé ruce, je to pro mě na šipkách potom trochu pohodlnější, ale při nejhorším přehodím nastavení myši a držím ji v pravé, takže asi tak :-)
        • kostejnesmrtelny
          Mě by teda asi zase kleplo z ovládání na šipkách, dyť je to o zlomení ruky, ne? *4*
          • Pro leváky (kteří ovládají myš levou rukou) je standardní umístění kláves nešikovné. Hra kde si nejde nastavit vlastní klávesy je pro mě v podstatě nehratelná (jo, dokázal bych se po čase zkoušení přizpůsobit i standardnímu ovládání - třeba bych si pro počítač sehnal delší stůl a klávesnici si posunul víc doprava - otázka zní proč bych to měl dělat).
          • Tak to je snad jedno ne? Na forech je hned nekolik lidi,kteri jsou na tom jako ja. Jde spis o pro me nepochopitelny fakt,ze v dnesni dobe vychazi hry,kde si nemuzes nastavit jakekoliv klavesy.

            A proc bych si pri tom mel vlastne zlomit ruku? Mam jenom klavesnici vice vpravo. Hraji tak uz od doby po ZX Spektru(kde byla nejoblibenejsi kombinace OPQAM-pametnici urcite potvrdi). Zkousel jsem si zvyknout na cokoliv jineho nez sipky a kdyz nebyla moznost tak jsem hru pretpel,ale nezvyknul jsem si nikdy. Bohuzel pro me.
    • Tak dneska si už třeba každý bude moct zahrát Gothik 2 na full :-) Kdo je chudej jak kostelní myš a nemá na normální hardware, může si se Zaklínačem počkat třebas pět let, pak si jej také vychutná.
      • Spades
        říká ten, kterému na HW přispívá maminka což ? :)
        • nechapu tvoji narazku na jeho dobre mirenou radu pro ty kdo neoplivaji financema na aktualne vykony HW... A ikdyby mu to kupovala maminka tak to nic nemeni na tom ze to proste je dobre mirena rada *7*
          • byl to spíš výsměch než rada...
    • No jasne, Geraltovy jizvy maji nejvetsi vliv na hratelnost, ze? *1*
      • RakeW
        Počkej, ty chceš říct, že nemá?! Cítím z tvého příspěvku jakousi ironii...
  • No, nevím jak vy, ale já jsem znechucen. "Konzolidace" se rozjela i v Zaklínači naplno, souboje jsou typu teď zmáčkni A, pak rychle B nebo teď stiskni LMB. Klávesy jdou přemapovat jen v configu.
    I když jsem fanda, tohle je další podraz ve stylu Crysis 2, kde zase slibovali jak PC verze bude pro PC.
    NPC jsou tupí, překáží a škodí (malý spoiler: drakovi jsem se vyhnul, ale dvakrát mě upálila Triss - který kok*t vymyslel kouzlení ohnivých kouzel v úzkém prostoru)
    Takže další nákup si hodně rozmyslím.
    • SPOILER (easter egg):
      Jediná věc, která mě zatím pobavila byla narážka na Assassins Creed, kdy v kupě sena najdete mrtvého Altaira, jak si nabil hubu při pádu z výšky.
  • Korektura:

    Nenechte si ujít ani dvě srovnání "Z" profláklé erotické scény.

    Nebo jste se možná jen uklepli a mínili jste:

    Nenechte si ujít ani dvě srovnání profláklé erotické scény.

    Až provedete opravu tak prosím tento příspěvek vymažte, aby neůsobil nepatřičně. Děkuji.
    • Diky, dneska je fofr, tak cloveku leccos ujede :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit