Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, nevím jak vy, ale já jsem znechucen. "Konzolidace" se rozjela i v Zaklínači naplno, souboje jsou typu teď zmáčkni A, pak rychle B nebo teď stiskni LMB. Klávesy jdou přemapovat jen v configu.
    I když jsem fanda, tohle je další podraz ve stylu Crysis 2, kde zase slibovali jak PC verze bude pro PC.
    NPC jsou tupí, překáží a škodí (malý spoiler: drakovi jsem se vyhnul, ale dvakrát mě upálila Triss - který kok*t vymyslel kouzlení ohnivých kouzel v úzkém prostoru)
    Takže další nákup si hodně rozmyslím.
    • SPOILER (easter egg):
      Jediná věc, která mě zatím pobavila byla narážka na Assassins Creed, kdy v kupě sena najdete mrtvého Altaira, jak si nabil hubu při pádu z výšky.
  • Phenom X6 1055T 2.8GHz@3.6GHz, 8GB RAM, 2x ATI 6870 -> vse na max, ubersampling ON, 30+FPS ... jen pro info, kdyby nekdo potreboval vedet, jak to jede
    • na jaké rozlišení? ale jinak.. na takovou vymakanou sestavu, jen 30+? :\ asi to bude chtít počkat na ovladače nebo nevim..
      • 1920x1080 ... 30FPS bylo uplne minimum, ale je pravda, ze to neni zvlast zadna slava, snad ovladace neco poopravi ...
        • a jestli vy odborníci víte kolik snímků za sekundu pobere lidský oko tak aby byl obraz plynulý? *3*
          • praxe je taková, že 25 snímků stačí při jejich periodickym opakování... když máš fps 20 tak ti může proběhnout prvních snímků 15 během prvních několika milisekund a zbytek se potáhne dokonce vteřiny a bude to působit cukavě.. proto je to fps tolik znát:)
          • standardni hloupost naucena na zakladni skole, takhle jednoduche to rozhodne neni a samozrejme rozdil mezi 25 a 50 snimky je sakra poznat ;) pro info: http://www.100fps.com/how_many_frames_can_humans_see.htm
          • Joha
            VObec netusim ale rozdiel medzi 30FPS a 60FPS teda vidim :D
            • 2Pitr: 20-25 FPS praví teorie. Nevím proč, ale např. při rychlém pohybu kamery je rozdíl mezi 20 a 40 FPS zřetelně znát. Dovoluji si tvrdit, že je znát až tak zřetelně, že sebeklam nepřipadá v úvahu. A v podstatě všichni se kterýma jsem o tom mluvil se mnou souhlasili.
            • Lol. Tak odpoviem 20-25 fps max je schopne zachytit ludske oko. Nerobte si tu hanbu.
  • Mě ta hra zase nepřijde tak náročná na HW. Mám rok starý pc a hraji to na ultra nastavení, akorát jsem vypnul volbu Nejlepší a běží mi to stabilně na +/- 50 FPS.
  • Hej lidi jak jste dostali toho přerostlého kalamára? kranaja či jak.
  • vyjde nějaké demo? abych věděl jestli se mi bude kouřit z mašiny...
  • Joha
    Ja mam GTX460 (1GB), Core 2 Quad 2.66GHz a 4GB RAM... pri 270 driveri mi to sekalo ako svina ale aj Witcher facebook stranka odporucila Beta drivery od nVidie a uz mi to ide 45+ FPS na High (Ubersampling off pochopitelne :D)

    Tu je link: http://www.geforce.com/#/Drivers/Beta
    • v jakém rozlišení ti to teď jede těch 45+? Tvoje poznatky mi dávají naději, že bych třeba mohl spustit i ten UBER sampling...
      • Joha
        1920x1080 bez Ubersampling
      • Moje 2500 intel,GTX 480 SOC a 8Gb RAM a na plny a 1920x1080 mam 20 fps i s tema ovaldacema,nevim no,kdyz menim detaily zadna zmena moc v FPS neni.jak to mate vy:D
        • predpokladam ze 2500 intelem myslis core i5 sandy bridge. Ja mam jen nehalem ale zase mam gtx580 a musim rict ze mam podobne problemy prave doufam ze mi pomuzou ty beta ovladace. Sice sem byl vcera trochu zlomeny z hospody (pivicka a brcka :D) ale pamatuju se ze mi to uplne plynule nepripadalo. Nerikam ze se to sekalo abysme si rozumeli ale na to ze sem hru naprcal na SSD disk mam taky 8gb pameti + to gtx580 a core i5 za 3.6 tak by to melo ject lepe. Diky kazdopadne za tip s temi beta ovladaci.
          • Ten procak si vychytal:) jinak ty ovladace nepomohly, vypnul sem polozku v nastaveni grafiky ,,Nejlepsi,, a se vsim na ultra mam kolem 50 fps,takze to kdyz se vypne jede to jak necky po proudu.
        • hm, já uvidím snad zítra, co že to máš za procesor? Grafiku máš lepší, já mám jen 470SOC, ale zase nemám HD monitor (jen 1680*1050)...
  • Já si říkám, kde máte recenzi na Zaklínače ? A ono to asi bude tím, že nejde dohrát za jedno odpoledne. *4*
    • a to je jedině dobře *3*
  • Taky mate na jakemkoliv jinem rozliseni nez 16:10 cerne pruhy nahore a dole? Dost opruz.
    • Já s tím nikdy problém neměl, u her mi to dodávalo pocit filmovosti (třeba AC)
    • Hmm, na monitoru s poměrem 4:3 je to fakt hrozný. Doufám, že vydají patch který podporu 4:3 přidá, a to co nejdříve... :(
      • Kdo má v dnešní době 4:3 monitor, to mi pověz? i na práci je u desktopu lepší širokoúhlý obraz. Si to vem, kdyby kvůli takovejm jako si ty, točili filmy ve 4:3.. nic moc..
        • já mam třeba 5:4 19" (1280x1024) mnohem líp se na tom dělá, když děláš grafiku.. zvlášť plakáty a podobně.. 90% tiskovin a plakátu je ve formátu portrait, ne landscape:)
          • I fotky jsem bral v potaz.. ale..
            22" LCD už má 1680x1050, tudíž na výšku přibližně stejný počet bodů jako 1280x1024.. jen do šířky těch bodů je daleko více, tudíž místo třeba na další nástroje či náhledy. Chápal bych, že 21" CRT s rozllišením 1600x1200 se už nahrazuje hůře (protože se už téměř nedělají 16:10 LCD - 1920x1200, ale to se tě zrovna netýká).
      • Patch je slibeny, mne jen prekvapuje, ze to vubec vydali v takovemhle stavu. U mne teda dost bodu dolu.
  • jak si myslíte že to pojede na 2x3.0ghz AMD 2.5 GB DDR2 a 9600GT? ty střední by mě potěšili..... *1*
    • Já mám 2x3 GHz Intel , 3GB RAM a 9800 (1GB) a na ty střední v pohodě, mám teda jen rozlišení 1024 x 768 , ale to kvůli tomu, že takový mi vyhovuje... ps: na vyšší sem to ani nezkoušel...
      • Mě to šlape v pohodě na nejnižší detaily. Možná by to utáhlo i vyšší, ale to jsem nezkoušel. Když jsem hrál zaklínače 1 tak procák měl po skončení teplotu přes 70°C u dvojky kolem 65. Myslim si, že by neměl být problém pro většinu lidí to rozjet, když to utáhne i můj 2 roky starej noťas.
        Sestava:
        2ghz dvoujádro AMD Turion 64 X2 mobile
        ATI mobility radeon HD 2600 256 MB RAM (RAM ky jsem se taky bál, ale zatim v pohdě...)
        2GB RAM
    • Ani náhodou... já mám 2 x 2,7 Ghz (intel) 4GB DDR2 pamět a 9600GT grafiku (512MB) a hratelný je to jedině při úplně low detailech a rozlišení 1024 x 768... aby se to vůbec nesekalo... takhle se to trošku dá... (ale už mám obědnanou novou grafiku tak snad... ta pomůže...)
      • jasný no sem si to myslel aspoń vim že to stahovat nemusím *1* jo ale kamaráde jestli chceš silenější grafiku než tu co máš tak tu ti zas bude brzdit ten tvůj procesor tak nevim no jestli si pomůžeš tolik....
        • Brzdit procesor? Sakryš fakt? Já jsem přemýšlel o téhle (http://www.alza.cz/gainward-gt440-512mb-ddr5-d228756.htm) Procesor mám (DualCore AMD Athlon 64 X2, 2700 MHz (13.5 x 200) 5200+) - jinak sorry právě jsem si všiml, že jsem psal, že mám procesor od intelu... a ono je to AMD...

          PS: tuhle grafiku má kamarád a nemůže si ji vynachválit a witchera s ní hraje na full HD vysoké detaily v pohodě... (ale je fakt, že má čtyř-jádro oproti mě)
          • samozřejmě, jak tu píší ostatní, k tomu procáku co máš, je to zbytečná koupě... za to slušný základ pro novou mašinu.. V dnešní době potřebuješ 4 jádro (třeba athlon II x4 bohatě stačí).
          • přidej si mě na ICQ já ti to nějak vysvětlím...;)
          • tady máš na mě kontakt tady to je fakt na hov**.... ICQ 358-348-260
          • jo ta není špatná za tu cenu určitě *4* ale já mám úplně stejný procesor jak ty akorát sem ho musel kvůlu svý 9600GT vytaktovat na 3.0ghz a pořád to není ono a tu novou co si chceš pořídit z ní nevymáčkneš vůbec nic s tímhle tvým proceosrem bohužel *9*
            • Já měl za to, že dneska HW už není tolik závislý na jednotlivých dílech mezi sebou (pomalejší procesor, zpomaluje rychlejší grafiku...) neměla by tohle ovlivňovat hlavně zákadní deska? Kord dnešní software a hlavně hry co se týká grafiky, tak grafiku si řeší převážně grafická karta a procesor nepotřebuje - ten si jen počítá své ne? (PS: nejsem žádný odborník - jen se trošku zajímám...)
          • 440 je šrot... GTS 450 je na úrovni 9800gtx+, a ta je jen o pár procent výkonější než 9600gt... ušetři si radši další litr (den práce) a ber gtx460 - 560, nebo 6850-70
            • Ajo - dík za radu (ta gtx 460 je fakt pěkná!!)
  • Hanzales
    Ja se ted tak zasekl na DCS Warthogu, ze jsem uplne zapomnel na vydani Zaklinace 2, ktereho mam predobednaneho :D Po 4 dnech koukam na Tiscali a takovy mraz po zadech (ono je to vlastne venku...) Dneska uz tam nejdu, protoze bych nesel spat, ale ve ctvrtek volno, takze zitra vecer poutikam z obchodu se hrou v naruci se stejnym pocitem, jaky jsem mival jako maly jarda *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit