Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo koho namluvil v přídavcích pro Fallout: New Vegas?!

    Ten vykricnik tam je jen tak, nebo unikla nejaka senzace? : )
    • *nebo MI unikla...
  • Jaké novinky (brzy) naleznete na XBL a PSN?

    Všimli jste si že je tam i GTA:SA jen za 800 bodu?? To je je nejaka blbost nikde jsem neslysel že se to chysta na XBLA, ale za ty body bych to bral hned.
    • posila
      GTA:SA je tam uz dlouho v ramci starych her z puvodniho Xboxu v sekci Games on Demand. Kdyz jsem to naposled zkousel, neslo mi to koupit (ani z UK uctu). Tak jsem si pres eBay sehnal diskovou verzi.
      • Ja nevim ja to tam ani nemam mam ten pod pismenem G jen 6 her a GTA:SA Mezi nimi neni
        • posila
          Dival jsem se, ze na ceskem XBL to vubec neni. Tak mas predpokladam cesky ucet. Na britskem je to tady
          • To je takova retardace davat to jen pro jeden region vždyt tím přece musí prodělávat
  • MrSanta

    Crytek je posmutnělé z toho, jakým směrem se vydalo jejich dítko, herní série Far Cry, v rukou...

    No hlavně, že nejsou posmutnělé z toho, jakým směrem se vydalo jejich dítko v podobě Crysis a Crysis 2. Far Cry od Ubi si aspoň zachovává otevřený svět, což se zrovna o Crysis 2 říct nedá...
    • Puvodni Crysis byla podle me proste skoro dokonala hra otevreny svet neotevreny svet. Mimochodem svet ve Far Cry 1 rozhodne nebyla otevrena zalezitost jako Far Cry 2 a bohuzel zrovna pro FC2 byl otevrenej svet kamen urazu (pro ukol jsi musel snad uplne pokazde pres celou mapu, respawn nepratel).

      FC1 byl spis hodne siroky koridor coz Crysis dodrzel a v ramci mestske zastavby se to relativne darilo i ve dvojce i kdyz to uz takova slava nebyla (na muj vkus moc malo vehiklu).
      • MrSanta
        Máš pravdu, napsal jsem to velmi nešikovně. Otevřený svět to nebyl, ale byl to sakra hodně široký tunel. A ten je v Crysis 2 výrazně užší.
        • Ale porad velice solidni, ne? Je to asi takovej "tunel", jako kdyby se vedle sebe paralelne namackaly vsechny dily CoD : )

          Vzhledem ke zmene prostredi tyhle vytky na druhy Crysis fakt nechapu.
          Kdyz uz, tak nadavejte rovnou na ten presun do mesta. Mozna je to vycpely (ale co ve hrach neni...), ale podle me snad i lepsi, nez ta sama dzungle. Uz Warhead pusobil jako nastavovana kase.

          Ale tak to holt je - kdyz se nic nezmeni, je to spatne. Kdyz se neco zmeni, je to taky spatne. : )

          (To je jen obecnej povzdech - primo do tebe tim sekat nechci ;)
          • MrSanta
            Tož proti CoD je pecka všechno *1*.
            Já si taky jenom trochu povzdechnul. Proti Crysis 2 nic nemám.
            Akorát jsem cítil potřebu zareagovat na tu bleskovku. Crytek si povzdechnul bla bla, ale taky by si mohli zamést před vlastním prahem.
  • Crytek je posmutnělé z toho, jakým směrem se vydalo jejich dítko, herní série Far Cry, v rukou...

    A me je smutne z Crysis 2 , Fc 3 vypada pekne .
  • Crytek je posmutnělé z toho, jakým směrem se vydalo jejich dítko, herní série Far Cry, v rukou...

    Ostrov mutantu jim prisel duchaplnejsi? : D
  • Co by taky clovek potreboval hledat o Call of Duty? Kazdej ho zna at uz ho nenavidi nebo ne, kazdej vi presne co od neho cekat kdezto na Minecraft se neco da hledat porad.

    Minecraft je hledanejsi nez battlefield:
    http://www.google.com/trends?q=%22minecraft%22%2C+%22battlefield%22&ctab=0&geo=all&date=ytd&sort=0

    Bioshock:
    http://www.google.com/trends?q=%22minecraft%22%2C+%22Bioshock%22&ctab=0&geo=all&date=ytd&sort=0

    Alespon ze nejaka jistota nam ve svete zustala:
    http://www.google.com/trends?q=%22minecraft%22%2C+%22sex%22&ctab=0&geo=all&date=ytd&sort=0
    • Hehehe, true dat :-) Az nejaka hra prekona vysledky vyhladavania tretej polozky, tak tomu poviem Hra s velkym H :-)
  • ahoj <spoiler> zkouška < spoiler >

    to nevyšlo, chce to asi ukončovací tag...?
    • Houbeles, jen budu muset poprosit kompetentní osoby, aby mi umožnili spoilerovat i v bleskovkách :)
      btw: nečekal jsem, že ten rychlý pokus někdo v tuhle hodinu zachytí *4*
      • Spoilovaci bleskovky?
        No to snad ne..! Jak by se tomu mel clovek vyhnout?
        Jestli mi nekdy bleskovka vyspoiluje hru, tak se pripravte na to, ze vam rozezenu dobytek!
        • Občas, když je to nevyhnutelné, se odkaz se spoilerem objeví, ale vždy je to v takové formě, aby jste věděli, že tam spoiler můžete čekat.
          Když najedeš na text spoiler, objeví se Ti spoilerový text, pod který by se ve výše uvedených případech mohl odkaz zakomponovat.
          Apropó - ve výsledku šlo stejně jen o zkoušku a nebylo by toho v bleskovkách hojně využíváno *3*
          • Jo tak.
            No kdyz bude takhle schovanej, tak proc ne... ; )
  • Psychotic

    Porovnejte mezi sebou skutečný Yemen a jeho ztvárnění v Uncharted 3.

    Hm... Uncharted má skvělou grafiku. A teď něco nového, prosím :-)
  • :D Sorry našel jsem to až dneska a fakt jsem netušil že to všichni ví :D
  • Bioshock: infinite

    Celá verze videa je venku!
    http://www.youtube.com/watch?v=Bbf2L62I6g8&feature=relmfu
    • Hele neměl bys zájem o koupi hodinek nebo spíš letošního kalendáře?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit