Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud ve svých třiceti letech stále hrajete videohry, jste podivíni! :)

    tak to jsem asi divnej a doufam ze budu az do smrti,boze co je tohle za stupidni nazor.hry si zahraju kdyz mam cas a naladu,neovlivnuje to muj normalni zivot.spis by se melo resit co hraji deti do 15 let a o nas mladiky at se opravadu nestaraji
  • skaven123

    Pokud ve svých třiceti letech stále hrajete videohry, jste podivíni! :)

    po 30tke chlap by mal maximalne len defraudovavat peniaze + zahybat svojej manzelke, potom bude normalny! *5*
  • Pokud ve svých třiceti letech stále hrajete videohry, jste podivíni! :)

    První je problém že nevhodné hry hrajou děti ... nyní je nevhodné že si je zahraje 30ti letý ... chjo *6*
    • smejki
      dyť je to jen banda tlučhubů, co se sešla v bedně. Stejná relevance jako koment na Novinkách.cz
    • No mě ti reportéři připadali, že si před natáčením vzali pár tabletek nebo houbiček, takže bych si z toho nic nedělal.
  • Pokud ve svých třiceti letech stále hrajete videohry, jste podivíni! :)

    Tak ještě dva roky hraní a bude ze mě podivín :)
  • bizi
    Diky tady dole anonymovi zavadime nove pravidlo. Pokud bude nekomu zablokovan nevhodny prispevek, ma na 24 hodin smulu. Pri opakovanem poruseni pravidel se blokuje IP adresa na nekolik dnu (podle poctu prispevku). IP adresy mimo CZ/SK se blokuji na stalo!
    • a

      Heureka taky!
      • To budou mít ty děcka u diskuze re-playe koneěně útrum....díky bohu
        • Záleží na tom, jak přísně se bude postihovat.
  • Cosi
    Jaktože dnes nevycházejí bleskovky?
    • to it nestačí ty co lítaj venku ? :)
      • Tak, tak - bleskar ma praci jinde ; )
        • Cosi
          Počkat, jaktože se tu najednou objevilo několik bleskovek s rozdílnými časy. Tady si ze mě někdo dělá srandu. To jsem jediný kdo do 20:00 neviděl za dnešek ani jednu bleskovku?
  • Hanzales

    Offtopic

    Venku teď proběhla taková bleskanice, že jsem poprvé v životě radši vypl komp i s přepěťovkou. No a sotva se to odehnalo, už tam venku slyším houkačky :/ být ofafrní, není bouřka, jako bouřka :/
  • 345 Games chystá druhou South Park hru pro X360.

    Taky si někdo na chvíli myslel podle toho jak se firma jmenuje že vydávaj 345 her o hrách South Park? XD
  • Crytek je posmutnělé z toho, jakým směrem se vydalo jejich dítko, herní série Far Cry, v rukou...

    Ti by meli byt spise posmutneli,jakym smerem se vydal Crysis....
  • Psychotic

    Během cutscén ve Final Fantasy XIII budete mít možnost plně ovládat svoji herní postavu.

    Ve Final Fantasy Versus XIII, ne v normální 13ce, ta je už dávno venku. Měl byste to opravit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit