Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ty si tu diskusi pust taky ty samoto.
  • Tak se ukaž hrdino.Já vím z bezpečí dětského pokoje se ti ty hesla píšou dobře co? *1* *1*
  • Osamělý, opuštěný a zmatený blb, vysílá svoje negace jen proto, aby o něm bylo vůbec vědět.
    Díky své samotě a paranoii je nebezpečný každému. Mstivý, zlý trouba, který škodí vlastní zemi.
  • No tak si pust tu diskusi a uvidíš sám .Ale to je moc práce co, ty lejno
  • Ten mstivej ožralej kolaborant Zeman už by potřeboval dosta holí přes ksicht, takovej bastard nebyl ani Husák. Hnus *11*
  • Ty si tady dáš otázku a zároveň hned v dalším příspěvku si na ni odpovíš... Dá se to léčit.
  • Arogantní blb přijel na Ostravsko si vynutit souhlas veřejnosti, že ho zvolili. Možná jsem paranoidní, ale také mohl přijet zamaskovat zmanipulované volby. Ty udivené obličeje občanů, kteří se přišli na něho podívat. Člověk nemusí být psycholog, aby poznal kdo na takové divadlo jednoho herce chodí. Nikdy pro region nehnul ani prstem a to co Ostravu nejvíce trápí, smete pod koberec a raději bude slintat populistické žvásty na úrovní zvláštní - pomocné školy.
  • Myslím,že spějeme k předčasným volbám ,ale koho na místa?
  • Beru raději Zaorálka než toho ehm Drahouška .
  • Když pan prezident vyzunkne flašku Becherovky, tak pak má virózu, padá přes koberec (shrnutý psem) a skončí pak na invalidním vozíku a především plácá nesmysly k pobavení celého světa. *1* *1* *1*
  • No je lepší než ten váš.Když není po našem budeme dělat bordel v ulicích.Když nevyhraje naše strana budeme dělat bordel v ulicích.Když nevyhraje náš prezident budeme dělat bordel v ulicích.To je vaše demokracie *1* *1* *1*
  • Pokud se nemýlím, rozhodl tak soud a jeho rozhodnutí se nemusí respektovat ? Že by nový způsob demokracie ?
  • Ano proč by se omlouval kápo Peroutka se na rozdíl od Čapka z lágru vrátil.Je dobré provdat vnučku náckovi
  • zcela s vámi souhlasím, ještě bych zrušil všechna ministersta na to by stačil bureš se svými aparátčíky a taky zrušil kraje, tam to zase objíždí man. *14* *14* *14*
  • Nejlepší pro ČR by bylo, kdyby nám stále prezidentoval soudně uznaný lhář man, který doposud nebyl schopen se omluvit a premiéra mu nadosmrti dělal bureš.
  • Hi Hi je vidět že jsi se narodil v devadesátých víš houno
  • Nejvíce mne na tom baví když pan prezident,těm velkým dětem rozháže hračky a oni se tak krásně zlobí. Tady je názorná neschopnost některých politiků reagovat na danou situaci a proč, protože to neumí a jsou neschopní. Asi by potřebovali školení z EU o kreativitě. Každý se těší na plné korýtko a ejhle ono bude prázdné. Nebude žádné mlaskání *1* *1*
  • Spíše všichni vítači nechť se ztratí někde v "Bruselsku". Jednou budete rádi, že Zeman nevítal ašanty a mussulmanny.
    Poche-co mi to jen připomíná? Asi tábor v Pochni...
  • Ať jde do důchodu nebo do rrdele nebo kamkoli jinam, ale ať už je pryč.Té ostudy a škod napáchal víc než dost.
  • No, ja myslim, ze nejsem jedina, kdo ma pro Zemana take doporuceni - at jde do... duchodu na Vysocinu objimat stromy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit