Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pračurák Sajmon z redakce Tiscali tu píše svoje moudra.
  • A co tak Tvoje fotka?? *1* Ne vždy krása je zrcadlem ducha. *1* *5*
  • Navrhovaný zákon je potřebný jako sůl. A není divu, že k jeho podpoře nadali podpis ODSáci. Mají k tomu velmi pádný důvod. Navíc případná retroaktivní účinnost tohoto zákona by hodně politikům zlomila vaz. Neznám jediného, co po revoluci nezneužil svého postavení, vlivu, funkce. Každý hrabal kde se dalo. A proto, že nejsem politik, neplatí na mne to lidové "kdo jsi bez viny hoď kamenem". I když já klidně mohu.
  • JURO VRAŤ SE DO ŠKOLY A HISTORIE.
    Tvoje ikona nezvedla ani jednou hlas při rozkrádání republiky.Tvoje ikona dala milost 16 tisícům soudních majetkových kauz(restituce a td.) a zničil tím nespočet životů.A nespočtu komunistům přilepšil.Až si tohle uvědomíš budeš mít jasno!
  • Je samozřejmě chybné,špatné a nelidské přát člověku smrt, v případě hlupáka, jakým jura nepochybně je, rád učiním výjimku.

    Je to tak správně?
  • Ano, ano, opět se potvrdilo že zemanofilcky neumějí ani číst.
    Je řeč o současné bestii zasviňující pražský hrad - jakémsi lidském povlu - rusáckém gaunerovi komoušském práskači zemanovi.
    M.j. - mohl by jsi ty pšouku objasnit jak by pan Havel mohl být "kámoš" s loupežným vrahem komouš-bestií stalinem? On byl na rozdíl od současné hnídské zrůdnosti zemana člověkem.
  • my víme Sajmone zbytečné
  • Ano jsem rád že Havel už natáhnul bačkory a je se Stalinem kámoš
  • To je přece ale jenom dobře - tím dřív potáhne nohama na před. Takové rusácké zrůdné obludnosti jakou nepochybně je nelze nic jiného přát.
    Je samozřejmě chybné,špatné a nelidské přát člověku smrt, v případě takové bestie jakou zeman nepochybně je rád učiním výjimku.
    Na každou swini se vaří voda a ta tvoje zemane už bublá.
  • zbytečné

    kolaborant Zeman se stejně žádnými zákony neřídí
  • jsi se spletl. Přesněji děláš íííááá íííááá , jako vy tam všichni na dvorku co máte za co "ale není zájem".
  • jsi se spletl. Přesněji děláš íííááá íííááá , jako vy tam všichni na dvorku co máte za co "ale není zájem".
  • Ovčáku, nestarej se o mně. Co ty víš čeho jsem v životě dosáhl. A chlastat a vykuřovat je za co, ale není zájem. *1* *1* *1*
  • to jsi se moc nevyznamenal. Čeho jsi tak dosáhl v životě ty. Taky by se chlastalo vykuřovalo pařilo.Ale jaksi není za co, že? Sprostá chátra z pod mostu tobě podobná umí jen závidět a zlostně prskat.
  • Koukám jak schází, jaké je z něj strašidlo na tom obrázku. Ten chlast a cigára se na něm podepsaly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit