Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No Teda pane Faltýnek.....ale fuj! Jak ódesácké praktiky!
    • Nesnáším Kalouska,ale je to politik,kterému nesaháte po kuří oko.Jinak viz "t2".
  • Pavko Morozovče, Míra Kalous z tebe nebude míti moc radost ! *8* *1* takto udávati kolegy !
  • článek a vpodstatě o ničem. Jednou budeš dobrým profesionálním pisálkem nebo politikem.
  • jane
    a je to opět tady, za všechno špatné co se kdy a kde stane, muže jenom jeden a to "největší gauner všech dob"všichni zločinci od kaliguly po sakašviliho, byli proti němu jenom břídilové
  • Za dob Klausovy velké privatizace se většina měst rozhodla získat pro vodárenství "strategického" partnera.Úžasnost tohoto tahu teď pociťujeme.Proč ale do tohoto problému v jednotlivosti Prostějova taháte Faltýnka(a k němu s velkou chutí přibalíte Babiše a ANO),to nechápu.Takové pochybnosti se dopustily desítky měst,vy však z toho pytle vytáhnete Prostějov.Za mrzký peníz dál pranýřujete ANO a destabilizujete povolební stav v ČR.
    • Dneska je jediný smysluplný a strategický partner.. Babiš.. o tom něco ví fa Fiat Losenický.. tak se dostávají zakázky od ŘSD za podporu Babiše... *7*
      • Alenko,nepindejte a předložte důkazy.Jinak jste další soudruh do protibabišovské fronty.
    • Za jaký mrzký peníz? Nemůžeme napsat zadarmo. že bolševický, estébácký podvodník je lump a patří za mříže?
      • Za takový,který Vám dovoluje prohlašovat Babiše za bolševika,za estébáckého podvodníka a za lumpa.Ten mrzký peníz platí.Nic z toho,co prohlašujete se zatím neprokázalo,proto za ty mříže patříte Vy za křivé obvinění a poplašné zprávy.
        • A ty patříš do Bohnic , když nevíš, že vše je prokázané.
        • Levikus
          Co si tedy já pamatuji, tak pokud jsi nebyl ve straně nemohl jsi ani na vysokou školu. Vzhledem k tomu, že bureš nějakou asi má a vzhledem k jeho funkcím, které zastával bych spíš odhadoval, že byl komanč na vládní úrovni a podle dochovalých dokumentů plyne i spolupráce s STB. Ten kluk vás krmí už pomalu od 70 let. Od komančů, přes mocného lobistu s rozsáhlým bisnisem s jakoukoliv polistopadovou vládou včetně vlády Zemana až po gigantickou korupci v kooperaci s ČSSD. A nyní jedeme dál a bude líp :).
        • Já jsem nikoho nejmenoval, jméno toho pána, totiž pardon - soudruha, jste si tam dosadil Vy. S tím mrzkým penízem nevím, možná Vás za příspěvky někdo platí, ale mne nikoliv. Vaše další vývody jsou zcela zcestné. Možná jste už unavený a měl byste si vzít prášek a jít si lehnout.
          • Vy víte,kam byl osten mířen.Jsem stále chud a bez haléře.Unavujete mne Vy a typy Vašich přispivatelů.Že se nestydíte.
            • Vidíte to, já jsem Vám říkal, že jste již unavený ...
  • ... zprávy.tiscali.cz je sociální ústav pro elitní českou demenci, zaslouží řád prezidenta ČR :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit