Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi je Okamura malo platil. Babišovi se toto tezko stane, protoze vetsina jsou jeho zamestnanci a manzeri. Přisli by o dobre placenou praci.
    • A Agrofert se přejmenuje na ANOFert. *2* *2* *2* A bude spojeno příjemné s užitečným.
  • Strana by se měla jmenovat po měsíci, kdy byla vytvořena-Úmor-pardon-Únor!
  • Zůstali ti kvalitní pevní a neochvějní soudruzi.Zdravé jádro strany.A tihle nám všem ještě sakra ukáží!Jak neřízená střela se budo pohybovat sněmovnou.Bez zásad ale s pořádným sebevědomí.Ale zas bude legrace.Tihle Kašpárci se budou snažit zviditelnit.Máme se na co těšit.Jen by potřebovali lekci slušného chování.Ona příjde- ale pozdě.Ještě děcka jejich děcek si budou vyprávět jakého to měli v rodině špinavce.Léta seděl ve sněmovně.Jen tak.Sám za sebe.
  • Milý Zilvare.Tak ty budeš nyní tou hlásnou trobou parazitů kteří odmítají vyfičet z míst kde je nikdo nedelegoval.Hochu to si s tebou užijeme srandy.Budeš jak Miloš Jakeš.Horlivě budeš čpět oheň a síru abys obhájil smečku darmožhroutů.To darmožhroutů si pamatuj.V civilu jste kluci jedni zakřivení naprost nepoužitelní.Tak se budete snažit přihrabat si do zásoby.Jenže pak přijde vyhazov ze sněmovny.Nebo nové volby.A to budete tou pravou lidskou žumpou.Odpadem po kterém ani pes neštěkne.Odpadem který se vyškrábal na výsluní, ale vysloveně pro peníze se mu nechce zpět tam kam patří.
  • Volná parafráze z filmu "Jáchyme, hoď ho do stroje" - Ješito, Ješito, už to máš ušito. *2* *2* *2*
    Kdo s čím zachází, tím také schází, viď Tomio. *3* *3*
    • Tak nějak ťuňťo džínový.
    • milej,zlatej,někdo schází i když nezachází,tak si dej bacha,ty parafráze
  • Pane Okamuro, kdo s čím zachází, tím také schází. Nabral jste si do té své party pěknou sebranku. Myslící volič vás nevolil a těch tří set padesáti tisíc, jak tvrdíte, mi vůbec líto není. A vás také ne.
  • Administrátor zřejmě ví o prodaných e-mail adresách, proto žádné upozornění na nový velmi sofistikovaný podvodný e-mail viz následný příspěvek:
    • Odesílatel: OskarOsvald
      24. února 2015 13:03 - před 52 min.
      Komu: @tiscali.cz
      Přílohy: xxxxxx@tiscali.cz.zip 20kB
      Dobrý den.
      Omlouvám se za neúmyslné rušení a přeposílám Vám veškeré kopie vašich dokladů a smlouvu které asi na můj email byly zaslané omylem.
      Teda aspoň předpokládám že přesměruji správně jelikož Váš email byl uvedený ve smlouvě.
      Doklady a smlouvu odesílám přílohou stejně jak jsem to dostal.
      Žádám o zjištění důvodu tohoto omylu aby nadal na můj email se nedostávali další zprávy obsahující nějakou citlivou informaci.
      S pozdravem, OskarOsvald, +420 605 170 425
      • zloději, kteří touží po Vašich penězích rozesílají nový, velmi sofistikovaný e-mail viz nahoře se zip přílohu 20kB

        Nabízí se otázka, kolik to přineslo tomu, kdo prodal hekrům e-mail adresy?
        • Co dělá EXEKUTIVA tohoto s prominutím "státu" - NIC - takže to a jiné lumpárny podporuje.
      • spam.....
        • ... a v *.zip(u) vir.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit