Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To budou kamarádi Kateřiny Peak.Jinak není možná.Tomio není žádný myslitel.Ale vynesl svoji kůži na trh.A za svoje peníze.Nyní darmožhrouti dostali geniální nápad.Problém je v tom že budou ve sněmovně jen parazitovat za naše peníze.Ale zas je hezké že si každý, naprosto každý může před takovým novým Usviťákem uplivnout.A právem. Bude to všeobecně uznávaná řádně certifikovaná smečka.Hnoji všech hnojů.Blbé je že za peníze nás všech.
  • spam.....
  • Jedna strana co byla k ho..u se přerodí v druhou, o které nidko nic neví. a bude též na nic......Taková verze TOP09 0.2 *10*
  • Jak jednoduché,kdyby tady byla demokracie tak odpadlíci z Úsvitu budou zbaveni mandátu a opustí všechny placené funkce a můžou si za své založit stranu a čekat na další volby.Tady si na demokracií hrajeme,proto to tady tak vypadá.To platí pro všechny strany.Pouze příspěvky z členských známek a ne ze státního rozpočtu.Pan Černoch dělá ostudu svému otci,ten byl fajn.Okamura jednal správně.Ovčani u voleb přemýšlejte.
  • Jo, také tu ve městě máme jednoho vejlupka co jej potopil. A přesně mě to k němu sedí...
  • milej,zlatej,někdo schází i když nezachází,tak si dej bacha,ty parafráze
  • Odesílatel: OskarOsvald
    24. února 2015 13:03 - před 52 min.
    Komu: @tiscali.cz
    Přílohy: xxxxxx@tiscali.cz.zip 20kB
    Dobrý den.
    Omlouvám se za neúmyslné rušení a přeposílám Vám veškeré kopie vašich dokladů a smlouvu které asi na můj email byly zaslané omylem.
    Teda aspoň předpokládám že přesměruji správně jelikož Váš email byl uvedený ve smlouvě.
    Doklady a smlouvu odesílám přílohou stejně jak jsem to dostal.
    Žádám o zjištění důvodu tohoto omylu aby nadal na můj email se nedostávali další zprávy obsahující nějakou citlivou informaci.
    S pozdravem, OskarOsvald, +420 605 170 425
  • Administrátor zřejmě ví o prodaných e-mail adresách, proto žádné upozornění na nový velmi sofistikovaný podvodný e-mail viz následný příspěvek:
  • je to divné,ale poprvé s tebou souhlasím
  • Znamená to,že celostátní konference se účastnilo 9 členů ??????? nějak to nechápu,
  • Tohle by se mělo trestat!

    Lidi se dostanou za určitou stranu s určitým programem k poslaneckým mandátům
    ale pak si udělají novou stranu kterou nikdo nevolil.
    Takže podvod který by měl být trestán odebráním mandátu.
  • Volná parafráze z filmu "Jáchyme, hoď ho do stroje" - Ješito, Ješito, už to máš ušito. *2* *2* *2*
    Kdo s čím zachází, tím také schází, viď Tomio. *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit